مقایسه دوربین اس 9 پلاس با اس 8، اس 8 پلاس و نوت 8

Sayman Digital ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
مقایسه دوربین اس 9 پلاس

گلکسی اس 9 پلاس یکی از آخرین پرچمداران سامسونگ می باشد که طرفدار بسیار زیادی را به خود جذب نموده است. بنابراین در این ویدئو به مقایسه دوربین این گوشی با سایر پرچمداران از جمله اس 8، اس 8 پلاس و نوت 8 پرداخته شده است.

نقد و بررسی جامع گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس

نقد و بررسی گلکسی نوت 8

هدف از مقایسه دوربین اس 9 پلاس با سایر گلکسی ها این است که در بخش دوربین آن چه امکانات و قابلیت هایی افزوده شده است. در این مقایسه از سوژه های مختلف در شرایط متنوع عکسبرداری شده است و هر 4 عکس به طور همزمان با یکدیگر مقایسه می شوند. جالب است که در مقایسه کلی عکس ها با یکدیگر، تفاوت های فاحشی را نمی توان عنوان کرد ولی دوربین اس 9 پلاس در ثبت جزئیات بسیار دقیق عمل نموده است.


سوژه اول عکاسی که مربوط به عکس نسکافه می باشد و هر چهار گوشی عکس مناسبی را به ثبت رسانده اند. چنانچه در ویدئو مقایسه دوربین مشاهده می کنید، با زوم کردن عکس ها، متوجه وضوح و شفافیت عکس مربوط به اس 9 پلاس خواهید شد.

سوژه دوم که مربوط به محیط دفتر کار می باشد. اگر هر چهار تصویر را زوم نماییم، بازهم متوجه خواهید شد که رنگ پوست شخص و سایر اجزا تصویر در اس 9 پلاس بهتر می باشد. برای مثال اگر به تصویر پشت پنجره دقت نمایید، اس 9 پلاس ساختمان ها را به طور کامل ثبت نموده است ولی در سایر گوشی های این قسمت نامشخص می باشد.

سوژه سوم این مقایسه دوربین ، مربوط به تصاویر جعبه های رنگی می باشد. همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، پس از زوم کردن بر یکی از جعبه ها، یک فیلتر سیاه رنگ بروی عکس های اس 8 ، اس 8 پلاس و نوت 8 دیده می شود. در حالی که تصویر اس 9 پلاس این فیلتر را ندارد. در اینجا برای جزئیات بیشتر، بروی جعبه آبی رنگ نیز زوم می گردد . اگر به قست بالای جعبه دقت کنید، متوجه خواهید شد که اس 9 پلاس تصویر بسیار با کیفیت با جزئیات بیشتر را ثبت نموده است.

سوژه چهارم عکاسی، مربوط جزئیات آسمان خراش است. باید به شما بگوییم که هر 4 گوشی تصاویر نزدیک بهم را ثبت نموده اند و تفاوت خیلی آشکار بایکدیگر ندارند. تنها زمانی متوجه جزئیات می شویم که 4 تصویر را زوم کنیم. بعد از زوم، اگر دقت کنید رنگ آبی آسمان و پنجره های ساختمان در اس 9 پلاس بهتر ثبت شده است.

در پنجمین سوژه که مربوط عکس آسمان خراش در نور شب است، حرفی برای گفتن وجود ندارد. زیرا هر 4 گوشی به طور کاملا یکسان، عکس های با کیفیت ثبت نموده اند.

در آخرین سوژه مربوط به مقایسه دوربین های 4 پرچمدار سامسونگ، باید گفت که بعد از زوم کردن بروی ساختمان زرد رنگ، دوباره جزئیات بیشتری را در گوشی اس 9 پلاس می توان پیدا کرد.

منبع:the unlockr

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی