مقایسه طول عمر باتری آیفون 10 با آیفون 8 پلاس، 7 پلاس و 6 اس پلاس

Sayman Digital ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
مقایسه باتری آیفون 10

ایتدا بایستی این سوالات را از خود بپرسیم که نتیجه مقایسه باتری آیفون 10 را با نسخه های قبلی آن چطور خواهد بود؟ آیا برنده این مقایسه خواهد بود؟  آیا سرمایه گذاری کردن بروی آخرین پرچمدار اپل با توجه به گزینه طول عمر باتری، ارزش دارد؟خوب برای رسیدن به این سوالات بایستی ویدئو مقایسه طول عمر باتری آیفون 10 را مشاهده نمایید.

اپل مدعی است که باتری آیفون 10 می تواند 2 ساعت بیشتر از آیفون 7 دوام داشته باشد ولی در این مقایسه، ما آیفون 7 را مورد آزمایش قرار نداده ایم. از لحاظ تئوری می توان این ادعا اپل را قبول کرد. زیرا مشخصات قدرتمند آیفون 7 می تواند 12 ساعت استفاده بی وقفه از اینترنت و 6 ساعت پخش موسیقی را برای کاربران فراهم نماید. اما سوال اینجاست که آیا این اطلاعات تئوری درباره باتری آیفون 7 مورد آزمایش قرار گرفته است؟


خوب لازم است بدانید که در این مقایسه باتری، تمامی گوشی ها در شرایط یکسان مورد آزمایش قرار گرفته اند. به طور مثال تمامی گوشی ها از جمله آیفون 10، 8 پلاس،7 پلاس و 6 اس پلاس به یک شبکه وای فای یکسان متصل شده اند و میزان روشنایی صفحه نمایش آن ها بروی عدد 50 درصد تنظیم شده است و همچنین از یک حساب کاربری برای همه ان ها استفاده شده تا اعلانات را به طور همزمان دریافت نمایند.

باید برای شما این نکته را روشن نماییم که میزان طول عمر باتری گوشی ها عددی قابل ملاحضه نمی باشد و تنها 2 ساعت اختلاف بین گوشی اول و گوشی دوم وجود دارد. آیفون 10 که جایگاه اول را به خود اختصاص داده است، توانسته 9 ساعت و 30 دقیقه زنده بماند و دومین جایگاه به 6 اس پلاس تعلق دارد که عدد 8 ساعت و 47 دقیقه برای خود ثبت نموده است. آیفون 8 پلاس با 7 ساعت و 46 دقیقه توانسته جایگاه سوم را بدست آورد و آخرین گوشی آیفون 7 پلاس با زمان 7 ساعت و 22 دقیقه می باشد.

البته لازم است بدانید که این مقایسه ها طول عمر باتری در شرایط مختلفی انجام می گیرد و نبایستی تنها ملاک برای انتخاب گوشی باشد. زیرا در یک مقایسه باتری هزاران گزینه وجود دارد که باتری گوشی را تحت تاثیر قرار میدهد.

منبع:Digital Trends

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی