دوربین آیفون 10 با کسب امتیاز 97 در جایگاه دوم DXO قرار گرفت

سایــمان دیــجیتال ۱۶ آبان ۱۳۹۶
دوربین آیفون 10

 وبسایت معتبر DXO که آزمایش های مختلفی طراحی کرده و دوربین های مختلفی را مورد آزمایش قرار می دهد، در روز های گذشته، گوشی های مختلفی از جمله گلکسی نوت 8، آیفون 8 و گوگل پیکسل 2 را مورد آزمایش قرار داده است که در بین آن ها پیکسل 2 پس از گذراندن همه ی تست ها، با کسب امتیاز 98 موفق به قرار گرفتن در رتبه ی اول رده بندی این وبسایت شده است. اکنون نوبت به دوربین آیفون 10 ، گوشی جنجالی این روز ها رسیده است که مورد آزمایش قرار گیرد.

این محصول در زمینه ی عکاسی موفق به کسب امتیاز 101 شده است که بیشترین امتیاز کسب شده تا کنون می باشد و در رده ی بالاتری از گلکسی نوت 8 و هوآوی میت 10 قرار می گیرد که پیش از این موفق به کسب امتیاز فوق العاده ی 100 شده بودند. بر اساس گفته های سایت DXO ، دوربین آیفون 10 عکس های بسیار خوبی در محیط هایی با کنتراست بالا ثبت می کند و جذب نور محیط توسط سنسور ها، در سطح بالایی قرار دارد. همچنین با توجه به گشودگی دیافراگم f/2.4 دوربین دوم و داشتن لرزشگیر اوپتیکال، آیفون 10  در زمینه ی ثبت عکس های پرتره و زوم 2 برابر، عملکرد بهتری از آیفون 8 پلاس به نمایش گذاشته است.

دوربین آیفون 10

دوربین آیفون 10 اما در زمینه ی فیلمبرداری نتوانسته است همانند بخش عکاسی، فوق العاده ظاهر شود و به کسب امتیاز 89 بسنده کرده است که پایین تر از گوشی هایی چون آیفون 8 پلاس، هوآوی میت 10 و گوگل پیکسل 2 می باشد.

در نهایت دوربین آیفون 10 توانسته است امتیاز کلی 97 را کسب کند و به گفته این سایت، دوربین آیفون 10 با داشتن نکات مثبتی چون ثبت عکس هایی با دقت رنگ بالا و جزئیات زیاد و نکات منفی چون سرعت پایین فوکوس خودکار در برخی مواقع و ثبت عکس های نه چندان خوب از سوژه های متحرک در محیط های کم نور، موفق به قرار گیری در جایگاه دوم جدول گوشی های تست شده تا کنون، شده است.

دوربین آیفون 10

نظر شما در مورد دوربین آیفون 10 چیست؟

منبع : DXOMark

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی