چرا تایزن 3 بهترین سیستم عامل ساعت های سامسونگ می باشد؟

سایــمان دیــجیتال ۷ آبان ۱۳۹۶
تایزن 3

سیستم عامل تایزن 3 برای اولین بار به همراه ساعت هوشمند Gear Sport معرفی شد و انتظار می رود در روزهای آتی، برای سایر ساعت های سامسونگ از جمله گیر اس 3 نیز عرضه شود. در ادامه قصد داریم به 7 ویژگی کلیدی تایزن 3 که آن را به بهترین سیستم عامل ساعت های سامسونگ تبدیل کرده است، اشاره ای داشته باشیم.

حالت Watch Only

تایزن 3حالت Watch Only را می توان یکی از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی هایی دانست که در تایزن 3 به ساعت های سامسونگی اضافه شده است. با فعال کردن این حالت، تمام ویژگی های ساعت از جمله نمایش اعلانات، غیر فعال می شود و در واقع ساعت هوشمند، هوششمندی خود را از دست داده و به یک ساعت معمولی برای نمایش زمان تبدیل می‌شود. این ویژگی تأثیر به سزایی روی شارژدهی ساعت دارد و با فعال کردن آن، طول عمر باتری، به شکل قابل توجهی افزایش می یابد.

غیر فعال کردن گزینه‌ی فعال شدن ساعت با حلقه‌ی چرخان

تایزن 3پیش از این با چرخش حلقه‌ی چرخان، نمایشگر ساعت های سامسونگ روشن می شد. این مورد باعث می شد که نمایشگر ساعت در مواقعی مانند هنگام خواب، به اشتباه روشن شود. در سیستم عامل تایزن 3 می توان این گزینه را غیر فعال کرد تا علاوه بر کاهش تعداد دفعات روشن شدن نمایشگر، عمر باتری نیز افزایش یابد.

آیکون‌های جدید

تایزن 3با ارتقا به تایزن 3 ، آیکون های ساعت نیز ارتقا می یابند. آیکون های جدید مشابه آیکون های موجود در گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 می باشد و باعث می شود که ساعت هماهنگی بیشتری با آن ها داشته باشد.

نمایش بهتر تم‌های ساعت

تایزن 3قبل از تایزن 3 ، انتخاب تم ساعت به نوعی فرآیند طولانی تری می طلبید و در آن واحد، فقط یک تم به نمایش گذاشته می شد. در نسخه ی جدید تایزن، فرایند انتخاب تم به نوعی ساده تر شده و در بخش مربوط به آن، می توان 7 تم را به صورت همزمان مشاهده کرد و به نوعی انتخاب سریعتر و آسانتری داشت.

حالت Water lock

تایزن 3همانطور که از نام این ویژگی پیداست، با فعال کردن آن، نمایشگر لمسی و سنسور ها غیر فعال می شوند و باعث جلوگیری از انجام امور مختلف در زیر آب توسط گیر اسپورت می شود.

میانبر های بیشتر

تایزن 3پیش از این، میانبرهای موجود در ساعت های سامسونگ چندان کاربردی نبودند اما اکنون 8 میان بر مختلف از جمله، Water lock، only watch و تنظیمات مختلف در این بخش وجود دارند که آن را کاربردی تر از قبل می کنند.

پیشنهادات در منوی تنظیمات

تایزن 3در تایزن 3 هنگام پیمایش در منوی تنظیمات، تنظیمات مشابه هر بخش پیشنهاد داده می شوند (همانند نوت 8 و اس 8) که دسترسی به تنظیمات مختلف را ساده تر از گذشته می‌کند.

نظر شما در مورد تایزن 3 چیست؟

منبع: SAMmobile

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی