مقایسه اسکنر انگشت سه گوشی گلکسی اس 10 پلاس، هوآوی میت 20 پرو و وان پلاس 6T

mahdi ۹ اسفند ۱۳۹۷
گلکسی اس 10 پلاس

تکنولوژی روز که همه برند ها سعی دارند از آن بهره گیرند، اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر است. سه گوشی گلکسی اس 10 پلاس ، هوآوی میت 20 پرو و وان پلاس 6T برای اولین بار از این نوع اسکنر ها در گوشی های خود استفاده کرده اند که در ویدئویی که Booredatwork.com در صفحه خود منتشر کرده است به مقایسه اسکنر های این سه گوشی پرداخته شده است.

گلکسی اس 10 پلاس پرچمدار قدرتمند جدید سامسونگ می باشد. این شرکت برای امنیت گوشی هوشمند خود از قابلیت های تشخیص چهره و حسگر اثر انگشت بهره گرفته که به طور عامیانه اثر انگشت کاربرد زیادی دارد، چراکه از ابتدا در گوشی ها وجود داشته و همه به آن عادت کردند و از امنیت بالایی برخوردار است.گذشته از این موارد اسکنر اثر انگشت به کار رفته در گلکسی اس 10 پلاس از تکنولوژی اولتراسونیک استفاده می کند که به گفته شرکت سامسونگ امنیت بالایی نسبت به حسگر های نوری دارد.

در سمت دیگر غول جدید هوآوی به نام میت 20 پرو قرار دارد که در همه زمینه ها پیشرفت های چشم گیری نسبت به پرچمداران سال های گذشته داشته و رقیب سر سختی برای بقیه برند های گوشی هوشمند می باشد. این شرکت نیز همانند سامسونگ، برای امنیت دستگاه خود تشخیص چهره و اثر انگشت را در نظر گرفته است، با این تفاوت که اسکنر استفاده شده در این گوشی مجهز به تکنولوژی نوری می باشد.

کمپانی وان پلاس نیز جزو اولین شرکت هایی بود که از اثر انگشت زیر نمایشگر برای گوشی وان پلاس 6T استفاده کرد. این اسکنر نیز همانند هوآوی میت 20 پرو از تکنولوژی نوری استفاده می کند. در ویدئوی زیر کارایی اسکنر های این سه گوشی را در حالت های که دست عادی، دست خیس و دست چرب مقایسه شده اند.

نظر شما در مورد این سه گوشی چیست؟

منبع: Booredatwork.com

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی