سامسونگ مشکل قلم هوشمند S-Pen را حل کرد.

Sayman Digital ۲۹ دی ۱۳۹۴
قلم هوشمند

قلم هوشمند S-Pen …

پرده برداری از سامسونگ گلکسی نوت 5 با برخی شکایات عجیب و غریب همراه بود که همواره برخی از این شکایات شامل حال قلم هوشمند سامسونگ معروف به S-Pen بود. چنانچه شما از این شکست سامسونگ، غافل مانده اید، بد نیست گذر سریعی به این مشکل بزنیم.

مشکل چیست ؟

قلم هوشمند S-Pen سامسونگ گلکسی نوت 5 می بایستی از طرف قسمت پشتی وارد درگاه خود شود که همه ی افراد دقت لازم برای انجام اینکار را به روش صحیح ندارند اما در حالی که به صورت اشتباه وارد درگاه خود شود بطوریکه بسیاری از کاربران دچار این مشکل شده اند و قلم هوشمند S-Pen آنها در درگاه گیر می کند. از این رو سامسونگ بر آن شد تا با ترتیب ابزاری ویژه، تسهیلات خروج این قلم را بدون ایجاد مشکل برای کاربران در مراکز خدمات پس از فروش سامسونگ فراهم آورد.

متاسفانه کاربرانی که خود سعی در رفع مشکل نموده اند عموما منجر به نابودی سیستم شناسایی قلم هوشمند S-Pen شده اند و بدین وسیله قلم هوشمند خود را تبدیل به وسیله ای بیهوده می کنند.

راهکار چیست ؟

چنانچه شما نیز یکی از کاربرانی هستید که موجب خرابی گلکسی نوت 5 خود شده اید و یا همواره یکی از این دستگاه های معیوب را صاحب هستید، متاسفانه باید به شما اطلاع دهیم که مراکز رسمی خدمات پس از فروش سامسونگ تنها راه چاره ی شماست.

اما چنانچه شما به تازگی می خواهید یکی از این دستگاه های هوشمند را بخرید، خبر خوشی برای شما داریم. به ظاهر سامسونگ با بکارگیری سیستم رفع عیب، شما را قادر می سازد حتی در حالتی که قلم هوشمند S-Pen خود را بصورت برعکس وارد درگاه آن کرده اید، بتوانید بدون مشکل آن را خارج سازید.

قلم هوشمند

حائز اهمیت است که شرکت سامسونگ بدون اعلام اطلاعیه قبلی، سیستم رفع عیب مذکور را بکار گرفته است. در رابطه با این مشکل، شرکت سامسونگ بجای ارائه ی راه حل قطعی،اعلام کرد که این امر، موضوع چندان مهمی نبوده و همواره از کاربران درخواست کرده تا با مطالعه کتاب راهنمای محصول، از بروز این مشکل جلوگیری کنند.

موجب خرسندی است که شرکت سامسونگ متوجه این اشتباه شده و سیستم جدید بکارگرفته، موجب خرابی دستگاه هوشمند گلکسی نوت 5 نخواهد شد. در واقع این مورد را نیز باید اشاره کنیم که چنانچه شما تا به حال دچار این مشکل نشده اید، خوش شانس هستید و ازین به بعد، راهکار برای شما ساده تر خواهد بود.

منبع:Gsmarena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی