دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید

معرفی ۱۰ بازی پرطرفدار و جذاب برای اندروید + لینک دانلود

با پیشرفت موبایل‌ها و سخت‌افزارهای استفاده‌شده در آن‌ها، ۴۳ درصد از کاربردهای موبایلی، به انجام بازی های موبایلی موجود در آن‌ها اختصاص داده شده است. این آمار نشان از همه‌گیر بودن بازی‌های موبایلی و به خصوص بازی‌های اسمارت فون‌های اندرویدی دارد.

اگر نگاهی به گوگل پلی استور بیاندازید، متوجه تنوع چشمگیر بازی‌های اندرویدی خواهید شد، اما آیا واقعا فرصت محدود انسان اجازه تجربه همه آن‌ها را می‌دهد؟ طبیعتا خیر! و به همین خاطر هم در صورت تمایل به انجام بازی‌های اندرویدی، باید بهترین آن‌ها را شناسایی و سپس از بازی‌کردن آن‌ها تجربه لذت‌بخشی کسب کرد. در این متن ۱۰ بازی پرطرفدار و عالی اندرویدی را معرفی کرده و لینک دانلود آن‌ها را به شما ارائه خواهیم کرد. 


۱) کال آف دیوتی(Call Of Duty Mobile)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : کال آف دیوتی موبایل
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : کال آف دیوتی موبایل

کال آف دیوتی از دیرباز به خاطر ارائه بازی‌های شوتر اول شخص برای کامپیوترها و کنسول‌ها زبان‌زد بود. خوشبختانه نسخه بسیار جذابی از کال آف دیوتی پس از مدت نسبتا زیادی در اختیار کاربران موبایل قرار گرفت.

بازی بتل رویال کال آف دیوتی موبایل جدیدا به دستگاه‌های موبایلی آمده است و جذابیت خاصی برای انجام‌دهنده‌های آن عرضه کرده است. همان طور که اطلاع دارید، بازی‌های بتل رویال، بازی‌هایی هستند که پلیر‌های آن در یک نبرد تن به تن قرار می‌گیرند و برای بقای خود باید سایر پلیرها را از بین ببرند. این بازی نیز از این قانون تبعیت می‌کند.

کال آف دیوتی موبایل به صورت آنلاین در دسترس است و برای انجام آن، کاربران به اتصال اینترنت نیاز دارند. با توجه به جدید بودن این بازی، باگ‌ها و مشکلاتی جزئی در آن یافت می‌شوند و برای رفع آن‌ها باید منتظر آپدیت‌های شرکت سازنده بازی بود. این بازی رایگان است و کاربران برای تجربه آن نیاز به پرداخت هزینه‌ای ندارند.

لازم به ذکر است آیتم‌های داخل بازی، برخلاف خود بازی، رایگان نیستند و برای تهیه آن‌ها باید هزینه‌ای پرداخت کرد.

برای دانلود بازی کال آف دیوتی از گوگل پلی کلیک کنید.

۲) ایولند ۱(Evoland 1) و ایولند ۲(Evoland 2)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : ایولند
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : ایولند

این دو بازی که هر دو از مکانیک‌های متنوعی استفاده می‌کنند، از جمله خاص‌ترین بازی‌های اندرویدی هستند. به عبارت ساده‌تر، در هر دو این بازی‌ها، حالت‌هایی مانند پازل، مبارزه کلاسیک و … استفاده شده است و این بازی‌ها را به سرگرمی‌های خاص تبدیل کرده است.

این بازی‌ها، پلیر را قادر به بازی کردن حالت داستانی بسیار جذاب و تغییر مکانیک‌های بازی (به عنوان مثال تغییر از حالت پازلی به حالت مبارزه‌ای) می‌کنند. علاوه بر آن، وجود نداشتن پرداخت‌های درون برنامه‌ای و تبلیغات، این دو بازی را به بازی‌های پرطرفدار تبدیل کرده است.

البته لازم به ذکر است که نسخه‌های ایولند، رایگان نیستند و کاربر برای تجربه آن‌ها، باید هزینه‌ای پرداخت نماید. مبلغ نسخه یک این بازی، ۰.۹۹ دلار و قیمت نسخه دو آن، ۷.۹۹ دلار است.

برای دانلود بازی Evoland 1 از گوگل پلی کلیک کنید.

برای دانلود بازی Evoland 2 از گوگل پلی کلیک کنید.

۳) فورتنایت(Fortnite)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : فورتنایت
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : فورتنایت

بازی‌های در سبک بتل رویال، با به روی کار آمدن فورتنایت و پابجی در کامپیوتر و کنسول‌ها، بین پلیرها محبوب شدند. خوشبختانه، هر دوی این بازی‌ها، برای اسمارت‌فون‌های اندرویدی نیز قابل دسترس هستند.

فورتنایت بازی فانتزی و شوتر سوم شخص است و به نسبت سایر بازی‌های معرفی‌شده در این لیست، جدیدتر می‌باشد. در این بازی، برای اینکه بتوانید قهرمان میدان شوید، باید همه بازیکن‌های موجود در نقشه را بکشید. منظور از همه بازیکن‌ها، بازیکن‌هایی هستند که به شکل آنلاین در حال رقابت با همدیگر هستند.

به عبارت دیگر، این بازی مانند کال آف دیوتی موبایل، آنلاین است و برای انجام آن نیاز به اینترنت خواهید داشت. فورتنایت موبایل در سال ۲۰۱۸ به عنوان برترین بازی مولتی‌پلیر بین بازی‌های موبایلی انتخاب شد، از همین رو در لیست ۱۰ بازی برتر سایمان دیجیتال نیز قرار دارد. همان طور که ذکر کردیم، سبک این بازی شوتر است و برای بازی کردن، نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

برای دانلود بازی فورتنایت از گوگل پلی کلیک کنید.

۴) آسفالت ۹ (Asphalt 9)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : آسفالت ۹
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : آسفالت ۹

آسفالت ۹، بازی در سبک مسابقه‌ای و رانندگی است. این بازی رانندگی، رایگان است و برای تجربه آن نیازی به پرداخت هزینه نیست. لازم به ذکر است که این بازی نیز مانند اغلب بازی‌های رایگان، پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارد.

به عبارت ساده‌تر، اگر بخواهید برای ماشین خود، علاوه بر رنگ‌های پیش فرض آن، رنگ‌های جذابی تهیه کنید، نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت. آسفالت ۹ دارای گرافیکی خارق‌العاده است و برای بازی کردن آن نیاز به سخت‌افزار نسبتا بالارده‌ای دارید.

برای دانلود بازی آسفالت ۹ از گوگل پلی کلیک کنید.

۵) ماین‌کرفت(Minecraft)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : ماین‌کرفت
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : ماین‌کرفت

ماین‌کرفت یکی از بازی‌های محبوب در سرتاسر تاریخ است که برای کنسول، موبایل و کامپیوتر عرضه شده است. سبک خاص این بازی سبب می‌شود در هر پلتفرمی، پلیر‌ها به بازی کردن آن بپردازند. برای افرادی که تا حال ماین‌کرفت را تجربه نکرده‌اند باید بگوییم که این بازی شما را در دنیایی بزرگ قرار می‌دهد و باید برای بقای خود در آن تلاش کنید. باید کار کنید، آدم بد‌ها را از بین ببرید، ساختمان بسازید و در حالت کلی برای امرار معاش در بازی، تلاش کنید.

بازیکن‌های ماین‌کرفت، می‌توانند تقریبا هر کاری را در بازی انجام دهند و از این لحاظ، ماینکرفت با سایر بازی‌های موبایلی متفاوت است. این بازی آنلاین است و می‌توانید با دوستان خود به بازی کردن بپردازید. قیمت ماینکرفت ۶.۹۹ دلار است و آیتم‌های داخل این بازی نیز قابل خرید هستند.

برای دانلود بازی ماینکرفت از گوگل پلی گلیک کنید.


۶) دره یادبود ۱ و ۲ (2&Monument Valley 1)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : دره یادبود
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : دره یادبود

این دو بازی که با فاصله زمانی کمی از هم در دسترس پلیرها قرار گرفتند، بازی‌های پازلی هستند و می‌توانند با ساختار جذاب خود، شما را برای ساعت‌های متوالی مشغول به خود کنند. داستان بازی‌ها از این قرار است که شما کنترل یک فرد را بر عهده دارید و برای رسیدن به هدف آن فرد، باید از موانع متنوعی عبور کنید. باید موانع موجود در راه‌تان را با مکانیک جذاب بازی جابجا کنید، راه را برای خود باز کرده و به هدف خود برسید.

نکته جذاب این بازی‌ها در این است که هیچ‌گونه کشت‌وکشتاری در آن‌ها وجود ندارد و محیط بسیار لطیفی را در اختیار پلیر قرار می‌دهد. کاربران برای انجام این بازی‌ها باید آن‌ها را بخرند. نسخه اول این بازی ۳.۹۹ دلار و نسخه دوم آن ۴.۹۹ دلار قیمت دارد.

لازم به ذکر است که نسخه اول این بازی دارای هزینه ۱.۹۹ دلار اضافی نیز هست که پرداخت آن برای کاربران اختیاری است. این مبلغ، برای تهیه تعدادی آیتم درون بازی است، که بدون آن‌ها نیز می‌توان روند بازی را ادامه داد.

برای دانلود بازی Monument Valley 1 از گوگل پلی کلیک کنید.

برای دانلود بازی Monument Valley 2 از گوگل پلی کلیک کنید.


۷) پوکمن گو(Pokemon Go)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : پوکمون گو
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : پوکمون گو

این بازی رایگان که از ماه جولای سال ۲۰۱۶ منتشر شده است، جایگاه خود را در دستگاه‌های اندرویدی کاربران تثبیت کرده است. با عرضه پوکمون گو، این بازی به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی تاریخ تبدیل شد و تعداد پلیرهای فعال ماهانه آن با توجه به آمار منتشر شده در ماه مه سال ۲۰۱۸ به ۱۴۷ میلیون رسید.

پوکمون گو از جی پی اس اسمارت فون استفاده می‌کند و محیط داخل بازی را با استفاده از آن، شبیه به محیط کاربر می‌کند. به عبارت ساده‌تر، محیطی که پلیر بازی در آن قرار دارد، بسیار شبیه به محیط واقعی است که کاربر در آن قرار دارد.

در این بازی، هدف، گرفتن موجوداتی تحت عنوان پوکمون است. این موجودات با استفاده از جی پی اس موبایل، در نقاط مختلف شهر قرار می‌گیرند و کاربر باید آن‌ها را به‌دست بیارد. بازی معرفی‌شده در این بخش بازی رایگانی است و همه افراد می‌توانند از آن لذت ببرند.

برای دانلود بازی پوکمون گو از گوگل پلی کلیک کنید.


۸) پابجی(Pubg Mobile)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : پابجی
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : پابجی

همان طور که ذکر کردیم، بازی‌های در سبک بتل رویال، با معرفی پابجی و فورتنایت بر سر زبان‌ها افتادند و تقریبا هر شرکت بازی‌سازی، سعی بر تولید بازی در این سبک کرد. این بازی‌ها در حالت کلی بازی‌های آنلاینی هستند و پابجی موبایل هم از این قاعده مستثنا نیست.

در پابجی موبایل نیز مانند فورتنایت یا کال آف دیوتی موبایل، برای قهرمان شدن در زمین بازی، باید همه بازیکن‌های حریف را از بین ببرید. سبک پابجی موبایل، شوتر سوم شخص است و برای گذران وقت، گزینه ایده‌آلی محسوب می‌شود. این بازی رایگان است و به سخت‌افزار چندان بالایی هم برای اجرا‌شدن نیاز ندارد.

برای دانلود بازی پابجی موبایل از گوگل پلی کلیک کنید.


۹) کلش رویال(Clash Royale)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : کلش رویال
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : کلش رویال

بازی رایگان کلش رویال که ساخته استودیو نام آشنای سوپرسل است، از ۴ ژانویه ۲۰۱۶ در دسترس کاربران قرار گرفت و توانست نظرات مثبتی از کاربران و همچنین منتقدان بازی‌های موبایلی را کسب کند.

این بازی، رایگان بوده و برای تسریع روند پیشرفت در بازی یا خرید برخی از آیتم‌ها خاص، نیاز به پرداخت هزینه دارد. روند بازی به این شکل است که دو نفر در مقابل هم قرار گرفته و با استفاده از سربازان متنوع، شروع به آسیب‌زدن به قلعه‌های همدیگر می‌کنند.

هر کدام از بازیکن‌ها که قلعه‌های بازیکن دیگر را زودتر بتواند تخریب کند، برنده بازی است. البته حالت بازی دیگری نیز در قالب بازی گروهی در کلش رویال فراهم شده است. در این حالت هم، هر فرد به همراه دوستش، به مبارزه با تیم حریف می‌پردازد. در چنین حالتی هم، هدف تخریب قلعه‌های تیم حریف است.

برای دانلود بازی کلش رویال از گوگل پلی کلیک کنید.


۱۰) کندی کراش(Candy Crush)

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : کندی کراش
دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : کندی کراش

اگر بخواهیم در بین بازی‌های پازلی، بهترین بازی را مشخص کنیم، کندی کراش اگر در مکان اول قرار نگیرد، مطمئننا در مکان دوم قرار می‌گیرد. این بازی که در دسته بازی‌های پازلی قرار دارد، بین کاربران تلفن‌های همراه بسیار محبوب است و حتی افرادی که علاقه‌ای به انجام بازی در تلفن همراه ندارند، این بازی را دانلود کرده و آن را بازی می‌کنند.

کندی کراش در چند نسخه متفاوت در دسترس کاربران قرار گرفته است و هر کدام از این نسخه‌ها جذابیت خاص خود را دارند. نسخه‌های مختلف کندی کراش به شرح زیر هستند:

  • Candy Crush Saga
  • Candy Crush Soda
  • Candy Crush Jelly
  • Candy Crush Friends Saga

این بازی‌ها رایگان بوده و در اختیار دوست‌داران بازی‌های پازلی اندرویدی قرار دارد.

برای دانلود بازی Candy Crush Saga کلیک کنید.

برای دانلود بازی Candy Crush Soda کلیک کنید.

برای دانلود بازی Candy Crush Jelly کلیک کنید.

برای دانلود بازی Candy Crush Friends Saga کلیک کنید.


اگر شما هم بازی جذابی علاوه بر بازی‌های معرفی‌شده در این لیست می‌شناسید، در بخش نظرات همین پست بنویسید.  

۴ دیدگاه


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین کالافه

بچه سوسول خر کالاف بهترینه

پابجی رو ک همه میدونن بهترینه

اینها رو همه میشناسن .
لطفا بازی های آفلاین معرفی کنین .
ای کاش ظاهر وبلاگ هم تغییر کنه . اصلا دسته بندی موضوعی نداره

مطالب بیشتر

هدفون گیمینگ چیست و بهترین هدست های گیمینگ بازار کدامند؟

لوازم جانبی اهمیت زیادی برای گیمرها دارد. این لوازم به بازیکن کمک می‌کنند تجربه گیمینگ بهتری...

معین کریمی time-alt ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

بهترین بازی های فوتبالی 2021

اگر به خاطر داشته باشید، در ابتدا که خبری از گوشی‌های هوشمند یا حتی کامپیوتر و کنسول‌های پلی...

پارسا جهانبانی time-alt ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

بهترین بازی های رایگان 2021

از جهان‌های فانتزی و به یادماندنی Genshin Impact, Dota 2 و League of Legends گرفته تا گیم پلی...

پارسا جهانبانی time-alt ۲۱ خرداد ۱۴۰۰

معرفی و راهنمای استفاده از اپلیکیشن سلامتی adidas Training

با پاندمی کرونا، بسیاری به اپلیکیشن‌های ورزشی و سلامتی روی آوردند. یکی از این اپلیکیشن‌ها که...

پارسا جهانبانی time-alt ۶ خرداد ۱۴۰۰

۹ مورد از برترین اپ های انحصاری آیفون

اپل همواره از توسعه‌دهندگان پلتفرم‌های خود بهترین را می‌خواهد و همین باعث شده است که گاهی اپ...

پارسا جهانبانی time-alt ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

معرفی بهترین بازی های رانندگی اندروید و iOS

بازی های سبک رانندگی و ماشین سواری از محبوب‌ترین بازی‌های پلتفرم موبایل هستند. این بازی‌ها با...

پارسا جهانبانی time-alt ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

معرفی اپلیکیشن های پرورش و مراقبت از گل و گیاه

پرورش و نگهداری از گیاهان برای بسیاری از مردم آرامش بخش است، اما شاید آن‌طور که به نظر می‌رسد،...

پارسا جهانبانی time-alt ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

معرفی اپ های کنترل کننده میزان استفاده از گوشی

وابستگی شدیدی به گوشی هوشمند خود دارید؟ شاید استفاده از یک اپلیکیشن برای کنترل زمان استفاده از...

پارسا جهانبانی time-alt ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

آیا کلاب هاوس به میزان کافی امن هست؟

به احتمال بسیار زیاد اسم کلاب هاوس به گوش‌تان خورده است و حداقل هیاهویی که این برنامه در چند...

احسان نیک‌پی time-alt ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

معرفی بهترین بازی های انحصاری PS5 همراه با تاریخ انتشار

هر موقع صحبت از کنسول‌های پلی استیشن سونی می‌شود اولین چیزی که به ذهنمان خطور می‌کند، عناوین...

پارسا جهانبانی time-alt ۲۶ بهمن ۱۳۹۹