معرفی 5 بازی اندرویدی که باید آن ها را دانلود نمایید

Sayman Digital ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
دانلود بازی اندرویدی

در اینجا می خواهیم شما را با 5 بازی اندرویدی آشنا نماییم. لازم به ذکر است که دانلود اکثر این بازی ها رایگان می باشد ولی داخل برنامه برخی از امکانات و ویژگی های آن ها پولی است.

معرفی 5 بازی اندرویدی

 

Will Hero

این بازی اندرویدی دارای پلت فرم مسابقه ای می باشد. به طوری که شما به عنوان نقش اصلی در گیم سلاح های را به همراه خود دارید. امکانات بازی بسیار راحت و کاربر پسند می باشد. توسعه دهندگان بازی مدعی هستند که این بازی صرفا برای تلف کردن وقت نیست و در نوع خود یکی از بهترین ها می باشد.

دانلود بازی

Forest

این گیم یکی از بازی های است که بیشتر معتادان گوشی را جذب خود می نماید. به طوری که شما با کاشتن یک درخت، بازی خود را شروع می نمایید و هرچقدر که این برنامه باز باشد،درخت رشد خواهد کرد و هر چقدر که از برنامه غیر فعال باشد، درخت از بین می رود. عملکرد برنامه به گونه ای است که هرچقدر شما از گوشی استفاده نکنید، کارهای مربوط به درخت کاری شما پیگیری می نماید. حتی شما می توانید با اشترک گذاری، قابلیت های دیگری از این برنامه فعال نمایید.

دانلود بازی

Still Here

بازی Still Here یکی از بازی های مهیج ماجراجویی می باشد که از رابط کاربری آسان برخوردار است. بازی دارای گرافیک نسبتا بالایی می باشد و داستان آن مربوط به دنیای بدون انسان است. لازم است بدانید که این بازی پولی می باشد و قیمت آن 4 دلار است.

دانلود بازی

Siempo

این برنامه یک لانچر اندرویدی می باشد که به شما کمک می کند، از مزاحمت های برخی برنامه ها دور باشید. این برنامه به شما اجازه می دهد تمامی امکانات آن را شخصی سازی نمایید و این امر شاید زمان بر باشد. در ادامه این برنامه از شما می خواهد اهداف خود معین نمایید و سپس اجازه اجرا شدن سایر برنامه های که مزاحم هستند را نمی دهد.

دانلود بازی

Dungeon Hunter Championspezhman4407

لازم است بدانید که این بازی اندرویدی به طور رسمی در این هفته معرفی شده است و یکی از معروف ترین بازی های نقش آفرین برای گوشی می باشد. شما می توانید این گیم را نیز به صورت آنلاین بازی نمایید. نکته ای که شاید برای شما جالب باشد، این است که Dungeon Hunter رایگان است و شما با خیال راحت می توانید آن را دانلود کنید.

دانلود بازی

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی