تصاویر واقعی از گوشی گلکسی +A8 سامسونگ منتشر شد

هادی غنی زادگان ۱۳ آذر ۱۳۹۶

شایعات جدید از این موضوع حکایت دارند که سامسونگ طراحی سری گلکسی A را به طور اساسی متحول خواهد کرد. یکی از تغییراتی که باعث ممکن شدن این موضوع در Galaxy A 2018 خواهد شد، حذف شدن دکمه فیزیکی هوم از قسمت جلوی دستگاه می باشد. اخیرا تصاویر جدیدی  از گوشی گلکسی +A8 منتشر شده است که مهر تائیدی بر این موضوع می باشد.

به روزرسانی مطلب:نقد و بررسی Galaxy A8 Plus 2018

(به روزرسانی مطلب:ویدیو آنباکس Samsung Galaxy A8+ 2018)

سری 2018 گلکسی A به نمایشگر infinity سامسونگ مجهز خواهند شد که ظاهر بسیار زیبایی به این گوشی های میان رده خواهد بخشید. استفاده از نمایشگر بدون حاشیه و حذف شدن دکمه فیزیکی، تلفن های سری A را بیش از پیش به سری پرچمدار S نزدیک خواهد کرد؛ هر چند که نماییشگر سری A دارای لبه های خمیده نخواهد بود.

تصاویر زنده منتشر شده نشان می دهند که با یک محصول زیبا رو به رو هستیم که مطابق انتظارات گذشته با نام Galaxy A7 (2018) روانه بازار نخواهد شد. یکی از تصاویر منتشر شده حاکی از این هستند که اسم گوشی گلکسی +A8 نسخه 2018 می باشد که نشان می دهد احتمالا یک نسخه عادی گلکسی A8 نیز وجود خواهد داشت. آنطور که از تصاویر بر می آید، نمایشگر infinity را می توان به وضوح تائید کرد اما در مورد نسبت تصویر آن نمی توان به طور دقیق سخن گفت؛ ولی به نظر می رسد نسخه های جدید سری A بر خلاف سری S دارای نسبت تصویر 18:9 خواهند بود.

متأسفانه در حال حاضر تصویری از پشت گلکسی +A8 در اختیار نمی باشد؛ بنابراین نمی توان گفت که آیا این گوشی از دوربین دوگانه استفاده می کند یا خیر. انتظار می رود این گوشی در یک یا دو ماه آینده معرفی شود؛ بنابراین تا آن موقع اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد گوشی گلکسی +A8 چیست؟

منبع : Phone Arena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی