تست مقاومت آیفون XR با پیکسل 3

Sayman Digital ۱۷ آذر ۱۳۹۷
تست مقاومت آیفون XR با پیکسل 3

همانطور که می دانید، آیفون 10 آر و پیکسل 3 از جدیدترین گوشی های 2018 می باشند که طرفداران خاص خود را دارند. از این رو در این ویدئو می خواهیم میزان مقاومت این دو گوشی را مورد آزمایش قرار بدهیم.

نقد و بررسی آیفون 10 آر

چنانچه در ویدئو مشاهده می کنید، در مرحله اول این آزمایش، هر دو گوشی از آسیب های جدی مانند شکسته شدن صفحه نمایش، به دور مانند. تنها پیکسل در گوشه سمت چپ دچار آسیب جزئی شد که از اهمیت بالایی برخوردار نیست. مرحله دو و سوم به اتفاقات واقعی مانند درآوردن گوشی از جیب شبیه سازی شده است که در مرحله دو هر گوشی مقاومت خوبی را نشان می دهند ولی در مرحله سوم گوشه چپ گلس پشتی پیکسل 3 دچار شکستگی می گردد.

خرید آیفون 10 آر

جالب است بدانید که پیکسل 3 در مرحله پنجم، از قسمت پنل پشتی دچار شکستگی می شود ولی آیفون Xr همچنان به مقاومت خود ادامه می دهد. نکته ای که بسیار مهم است، قیمت شیشه پنل جلو آیفون برابر با 199 دلار می باشد و قیمت شیشه پنل عقب برابر با 399 دلار است. از طرف دیگر قیمت شیشه پنل جلو پیکسل سه 269 دلار و قیمت شیشه پنل عقب 100 دلار است. بنابراین با شکسته شدن پنل پشتی پیکسل 3 خسارت زیادی را کاربر متحمل نخواهد شد. ولی این موضوع شامل آیفون XR نخواهد بود.

مراحل تست مقاومت دو گوشی 2018 اپل و گوگل ادامه پیدا می کند، تا اینکه در مرحله هفتم، دوربین پیکسل 3 دچار آسیب شدید می گردد و بالاخره صفحه نمایش آیفون ترک بر می دارد. 

در پایان، تست مقاومت هر دو گوشی از بالاترین ارتفاع انجام می گیرد. با وجود اینکه گوشی مقرون به صرفه اپل در طول این آزمایش، مقاومت خوبی را از خود نشان داده بود. اما متاسفانه در مرحله آخر سربلند بیرون نیامد و از قسمت پنل پشتی دچار شکستگی شد و در ضمن صفحه نمایش آن نیز از دسترس خارج گردید.

منبع:youtube

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی