استفاده کمتر از CPU و شارژ باتری با سه ترفند مرورگر کروم

Sayman Digital ۲۹ فروردین ۱۳۹۵
ترفندهای مرورگر کروم برای استفاده کمتر از CPU

امروزه مرورگر chrome یکی از سریع ترین مرورگر ها می باشد اما از آن جایی که می دانید برای داشتن یک مزیت خوب بایستی هزینه پرداخت. این برنامه برای اینکه بتواند سریع عمل کند، نیاز دارد نسبت به سایر مرورگرها از CPU بیشتری استفاده کند و این استفاده بیشتر از CPU
شارژ بیشتری از باتری را مصرف می کند.

این فقط یکی از چندین دلیل عدم استفاده از مرورگر کروم در مک بوک می باشد. تاثیر بسیار شدید این مرورگر بر روی CPU بدین معنی است که می تواند بر روی عملکرد سایر برنامه ها نیز تاثیر بگذارد و باعث می شود تا فن دستگاه الکترونیکی شما با صدای بلندتری کار کند تا بتواند گرمای اضافی را از وسیله الکترونیکی شما خارج کند. اما شما باید چکار کنید؟

ترفندهای مرورگر کروم برای استفاده کمتر از CPU

گام اول: باز نگذاشتن تب های بیشتر در مرورگر chrome

هر تب اضافی در مرورگر کروم به عنوان یک فرایند در سیستم شما محسوب می گردد، بدین معنی که هر تب باز شده، CPU شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

گام دوم: حذف کردن افزونه های غیر ضروری

اگر مرورگر chrome به صورت غیر طبیعی از CPU شما استفاده می کند، اولین مقصر آن یک افزونه خراب می باشد. شاید یکی از افزونه های مرورگر شما به یک نرم افزار رمزدار تبدیل شده و یا شاید دچار یک باگ نرم افزاری گردیده است. اما در هر صورت شما بایستی آن ها را یکی یکی حذف کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

ترفندهای مرورگر کروم برای استفاده کمتر از CPU

گام سوم: غیر فعال کردن شتاب دهنده سخت افزاری

این قابلیت شتاب دهنده سخت افزاری به مرورگر chrome اجازه می دهد که فرآیند لود شدن اطلاعات بین CPU و GPU دستگاه الکترونیکی شما انجام گیرد اما همیشه به درستی کار نمی کند.

ترفندهای مرورگر کروم برای استفاده کمتر از CPU

در واقع این ویژگی برخی مواقع باعث می شود که مرورگر کروم از CPU بیشتری استفاده نماید. سعی کنید که این قابلیت را غیر فعال کنید بلکه باعث گردد تا دستگاه الکترونیکی شما کارایی بیشتری داشته باشد.

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی