پیشروی سامسونگ در فروش دستگاه های هوشمند

سایمان دیجیتال ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
دستگاه های هوشمند سامسونگ

رکورد رشد جهانی فروش  دستگاه  های هوشمند

براساس اطلاعات اولیه ی فروش فصلی بر گرفته شده از شرکت اطلاعات بین الملل (IDC) تلفن همراه در سرتاسر جهان، مشخص شد که فروشندگان گوشی های هوشمند 399.5 میلیون دستگاه را در فصل چهارم سال 2015 به فروش رسانده اند که افزایش رشد 5.7 درصدی فروش را نسبت به سال قبل نشان می دهد. در طول مدت یکسال رشد جهانی فروش دستگاه های هوشمند برای اولین بار از تعداد 1.4 بیلیون رد شد که 1432.9 میلیون از این مقدار فروش ها به صراحت بیان شده است و این عدد افزایش رشد 10.1 درصدی را نسبت به سال 2014 با عدد 1301.7 میلیون دستگاه را دربرداشته است. سامسونگ کماکان پیشرو در فروش دستگاه های هوشمند در فصل چهارم و همچنین کل سال 2015 بوده است علی رغم ان موضوع که این پیشروی با درآمد زایی اندکی کمتر همراه بوده است.

آمار شرکت اطلاعات بین الملل فروش تلفن همراه (IDC)

اطلاعات IDC بیانگر آن است که شرکت سامسونگ با ارسال 85.6 میلیون دستگاه در فصل چهارم 2015، رشد 14 درصدی، نسبت به همین دوره از سال گذشته را دارا بوده است. باید به این مورد نیز اشاره کرد که، سامسونگ با ارسال 324.8 میلیون دستگاه در سال 2015 و رشد ناچیز 2.1 درصدی نسبت به سال 2014 با عدد 318.2 مواجه بوده است.

آیا سامسونگ در سال 2016 هم پیشرو خواهد بود ؟

شرکت اطلاعات بین الملل تلفن همراه همچنین به این مورد اشاره کرد که سامسونگ در آینده ی نزدیک دچار یک نبرد چند جانبه در ماه های پیش رو دارد، با این وجود که از یک طرف تحت فشار روز افزون محصولان رده ی بالای شرکت امریکایی اپل و از طرف دیگر تحت فشار محصولات رده پایین و همچنین میان رده ی چینی می باشد. این طور که انتظار می رود از  ادامه رشد جهانی سامسونگ در سال 2016 متعجب نخواهیم شد.

آمار فروش دستگاه ها هوشمند در سال 2015

آمار فروش دستگاه ها هوشمند در فصل چهارم 2015

منبع:Sammobile

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۹ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی