گوگل کمک کن، میخوام گوشی بخرم (آزمون تلفن یاب گوگل)

سایمان دیجیتال ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
آزمون تلفن یاب گوگل

گوگل کمک کن

انتخاب و خرید یک گوشی تلفن همراه هوشمند می تواند کار پیچیده ای باشد، به ویژه سختی این انتخاب هنگامی چندین برابر می شود که گزینه ی مطلوب شما از میان دنیای بی حد و مرز گوشی های اندرویدی باشد. شرکت گوگل می خواهد به کمک یک وسایت آزمون مانند تلفن یاب (لینک سایت) ، به شما در این زمینه کمک بسیاری کند. کمکی که باعث می شود شما در دنیای بی انتهای گوشی های اندرویدی، با راحتی بسیار بیش از پیش، دستگاه هوشمند مطلوب خود را بیابید.

آزمون گوشی یاب ؟

نتیجه ی نهایی این آزمون (لینک سایت، برای ورود در کشورمان نیاز به پیش نیاز دارید.) توسط پرسش و پاسخ های ساده مشخص می شود. پرسش هایی که عموما ملاک های اصلی شما از خرید این تلفن هوشمند است. جای نگرانی نیست، سوالات موجود در آزمون، سوالات سختی نیستند. هنگامی که شما برای اولین بار وارد این آزمون می شوید، از شما سوال گرفته می شود که اصلی ترین ملاک شما برای خرید چیست و شما از میان پاسخ های همچون تصویر برداری، تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی، مکالمه کردن، حفط تناسب اندام و یا پیام رسانی، یکی را باید انتخاب کنید.

آزمون تلفن یاب گوگل

هنگامی که شما یکی از این پاسخ ها را برای اولین پرسش آزمون انتخاب کردید، پرسش بعدی به این صورت خواهد بود که شما روزانه چقدر زمان را صرف انجام این کار می کنید. این پرسش و پاسخ ها، سه بار انجام می شوند. سه معیار اصلی شما برای خرید تلفن همراه از شما سوال گرفته خواهد شد و پس از آن نتایج نشان داده خواهد شد. همچنین شما می توانید آزمون را جلوتر رفته ، تا نتایج بسیار مطلوبتری شامل حال شما شود و یا اینکه پس از اعلام سه ملاک اصلی می توانید پاسخ اولیه گوگل را ببینید.

نتایج به چه شکل خواهند بود؟

نتایج نهایی پیشنهادات گوگل، شامل سه انتخاب می باشد که در این میان برخی از کلیدی ترین امکانات هر گوشی با توجه به معیارهای اولیه ی شما، برجسته تر شده اند تا بهتر به چشم بیایند.

برای مثال، در امتحانی که ما انجام دادیم، یکی از پیشنهادات گوگل سامسونگ گلکسی اس6 (Samsung Galaxy S6) بود که امکاناتی همچون پردازشگر، مقدار حافظه ، کیفیت دوربین و نسخه ی اندروید سیستم عامل در آن اشاره شده بود.

با توجه به دنیای بی حد و مرز گوشی های اندرویدی و حس سخت یک خریدار در هنگام خرید گوشی اندرویدی، این وب سایت تلفن یاب گوگل برای افرادی که می خواهند تجربه ای جدید را با یک گوشی ناشناس جدید داشته باشند،بسیار کاربردی خواهد بود. همچنین آین آزمون راهی مناسب برای مقایسه ویژگی های کلیدی چندین محصول برجسته می باشد.

باید دوباره به این موضوع اشاره کنیم که برای ورود به این سایت در ایران، نیاز به پیش نیاز دارید.

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی