Mate 10 pro احتمالا با قلم هوشمند معرفی خواهد شد

هادی غنی زادگان ۲۲ مهر ۱۳۹۶
Mate 10 pro

هوآوی احتمالا همراه با Mate 10 pro از قلم هوشمندی نیز رونمایی خواهد کرد تا به نوعی با سری گلکسی نوت سامسونگ به رقابت بپردازد. تصویر جدیدی  توسط evleaks به بیرون درز کرده است که نشان می دهد پرچمدار جدید هوآوی با قلم هوشمندی معرفی خواهد شد که البته تعریف آن با قلم استایلوس سری نوت سامسونگ متفاوت است.

نقد و بررسی هوآوی میت 10 پرو

به نظر می رسد قلم مذکور توسط شرکت moleskine طراحی شده است که در این زمینه فعالیت دارد و به زودی شاهد اولین همکاری آن با شرکت هوآوی خواهیم بود. همانطور که گفتیم تعریف این قلم با قلم استایلوس سری نوت متفاوت است چرا که این قلم از طریق بلوتوث به گوشی وصل می شود. نحوه ی عملکرد این قلم در واقع به این گونه است که از طریق آن می توان روی کاغذ معمولی طراحی و یا یادداشت برداری کرد؛ البته کاغذ باید روی پد مخصوص قرار گرفته باشد تا داده ها از طریق بلوتوث به گوشی ارسال شده و طرح ها یا یادداشت های روی کاغذ به صورت دیجیتالی روی گوشی نمایش داده شوند.

با این حال این قلم از صفحات لمسی پشتیبانی نخواهد کرد و کاربران نمی توانند از آن همانند قلم های استایلوس سری نوت، در Mate 10 pro استفاده کنند و به نظر می رسد این دو شرکت برنامه ای هم برای این منظور در نظر نگرفته اند. اصلی ترین رقیب این قلم نیز به نوعی livescribe smartpen تلقی می شود که نوک آن حساس به فشار است.

به هرحال گوشی های جدید هوآوی تا چند روز آینده به طور رسمی معرفی خواهد شد و شایعات فراوانی که پیرامون آن ها وجود دارد، خاتمه خواهد یافت.

گوشی های جدید هواوی به طور رسمی معرفی شدند.

نظر شما در مورد قلم هوشمند Mate 10 pro چیست؟

منبع: GSMA

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی