گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در صدر جدول Consumer Reports قرار گرفتند

سایــمان دیــجیتال ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس

کهکشانی های جدید سامسونگ، یعنی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس موفق شده اند به جای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، در صدر جدول Consumer reports قرار بگیرند. به گفته این سایت، هر چند که تغییرات عمده ای در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس به وجود نیامده، اما این دو گوشی در برخی زمینه ها، پیشرفت های با ارزشی را به خود دیده اند.

سال گذشته گلکسی اس 8 در تست مقاومت، بعد از 50 پرتاپ، از کار افتاد؛ ولی گلکسی اس 9 توانست 100 پرتاپ این آزمایش را با موفقیت و فقط با خراش های جزئی به پایان برساند. نسخه بزرگتر یعنی گلکسی اس 9 پلاس نیز در 50 پرتاپ اول کاملا موفق بوده و 50 پرتاپ دوم، دچار شکستگی می شود.

مورد دیگر که مورد تحسین Consumer Reports قرار گرفته، بهبود چشمگیر گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در زمینه صدا می باشد. حتما می دانید که بلندگوها و هدفون این دو گوشی توسط AKG (که بخشی از شرکت سامسونگ بعد از تصاحب HARMAN به حساب می آید) بهینه سازی شده اند و همین موضوع باعث شده است که consumer reports عملکرد این دو گوشی در زمینه صدا به ویژه اسپیکرها را تحسین کند.

همچنین گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در بخش احراز هویت از جمله محل قرار گیری سنسور اثر انگشت و ترکیب تشخیص چهره با اسکنر عنبیه نیز توانسته اند توجه کانسیومر ریپورتز را به خود جلب کنند.

جالب است بدانید که این سایت، دوربین این دو گوشی را پیشرفت بزرگی ندانسته و همچنین عملکرد آن ها در زمینه باتری را بدون تغییر دانسته است.

نظر شما در مورد گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس چیست؟

منبع: Consumer reports

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی