ویدئوی معرفی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس پیش از رونمایی رسمی

سایــمان دیــجیتال ۶ اسفند ۱۳۹۶
ویدئوی معرفی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس پیش از رونمایی رسمی

تا کنون اطلاعات، تصاویر و شایعات زیادی پیرامون دو گوشی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس منتشر شده است. اخیرا در آستانه معرفی این دو گوشی، تیزر معرفی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس منتشر شده است. این ویدئو علاوه بر این که ظاهر گوشی را به طور کامل به نمایش می گذارد، به ویژگی های جدید این دستگاه در زمینه هوش مصنوعی، تمرکز دارد. به نظر می رسد که افشا کننده یا شخص خاصی به این ویدئو دست نیافته است و احتمالا اشتباه خود سامسونگ موجب منتشر شدن این ویدئو پیش از مراسم رونمایی شده است. البته نمی توان این عمل را اشتباه دانست و شاید سامسونگ هدفی از این کار داشته است.

به روزرسانی مطلب: نقد وبررسی جامع اس 9 و اس 9 پلاس

گذشته از این موارد، این تیزر نشان می دهد که بیشتر شایعات منتشر شده پیرامون گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس ، حقیقت داشته و این دو گوشی ظاهری مشابه گلکسی اس 8 دارند. تفاوت های اصلی که بین این دو سری ایجاد شده است، به اضافه شدن دوربینی با دیافراگم متغیر و البته قدرتمند شدن در زمینه پردازشی بر می گردد. نسخه بزرگتر، یعنی گلکسی اس 9 پلاس نیز، همانند گلکسی نوت 8 به دوربین دوگانه مجهز شده است که برای اولین بار در سری S به وقوع پیوسته است.

این ویدئو علاوه بر این که ویژگی های مهم گلکسی اس 9 را به نمایش می گذارد، اشاره ای هم به داک جدید دکس دارد که تجربه دسکتاپ را در اختیار خواهد گذاشت؛ البته هنوز تغییرات ایجاد شده در داک جدید مشخص نمی باشد و به نظر می رسد که بهبود هایی در طراحی آن و سیستم خنک سازی انجام گرفته است. همچنین سامسونگ در این تیزر تأکید دارد که گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس برای اشخاص و یا شرکت هایی که امنیت برای آن ها حرف اول را می زند، دستگاهی ایده آل و عالی است.

تیزر منتشر شده تمام ویژگی های دو گوشی را به نمایش نمی گذارد و در این تیزر اشاره ای به تغییرات ایجاد شده در دوربین و یا ویژگی واقعیت افزوده نشده است؛ بنابراین می توانیم اطمینان داشته باشیم که تیزر های تبلیغاتی دیگری برای معرفی تمام ویژگی های گلکسی اس 9، پس از رونمایی رسمی منتشر خواهد شد. در ادامه می توانید ویدئوی معرفی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس و چند تصویر واضح از این دو گوشی را مشاهده فرمایید.

تصاویر واضح از دو گوشی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس

نظر شما در مورد این دو گوشی چیست؟

منبع : PhoneArena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی