تست سقوط: گوشی 400 دلاری اپل در برابر گوشی 1000 دلاری اپل

Sayman Digital ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

آیفون SE 2020 جدیدترین محصول میانرده اپل میباشد که شکل و شمایل آیفون 8 را دارد اما در بطن خود از تراشه قدرتمند پرچمداران اپل یعنی A13 بهره می برد. از طرفی شاید این سوال ذهن ما را مشغول کند که آیا مقاومت گوشی آیفون SE 2020 می تواند همانند پرچمدار آیفون 11 پرو مکس خواهد بود؟ برای دریافت پاسخ این سوال ما را در ادامه همراهی نمایید.

ازآنجاییکه اپل در پرچم‌دار جدید خود مدعی شده که از مقاوم ترین شیشه استفاده کرده است و فریم آن مجهز به استیل ضدزنگ می‌باشد، همه مواردی هستند که ما را توجیه می کند احتمالا گوشی آیفون 11 پرو مکس نسبت به آیفون se 2020 که فریم آن آلومینومی می باشد از مقاومت بیشتری برخوردار باشد. البته از طرف دیگر آیفون SE 2020 که نمونه بازسازی شده آیفون 8 می‌باشد و قبلا در آزمایش‌های تست سقوط، مقاومت بالایی را در اختیار گذاشته است، احتمال این‌که آیفون SE 2020 نیز در برابر سقوط عملکردی مشابه آن را ارائه کند، وجود دارد. بنابراین برای مشاهده مقاومت گوشی آیفون SE 2020 ویدئو را تماشا کنید.

این تست سقوط به طور کلی از 4 قسمت اصلی تشکیل شده است:

  • مقایسه مقاومت پشت هر دو دستگاه
  • مقایسه مقاومت فریم هر دو دستگاه
  • مقایسه مقاومت شیشه ی محافظ نمایشگر
  • در این مرحله نیز سقوط از ناحیه نمایشگر تا مرحله از کار افتادن ادامه می‌یابد.

آیفون اس ای 2020 با توجه به اینکه از برچسب قیمتی بسیار پایین نسبت به رقیب‌اش برخوردار می‌باشد، به جرئت می‌توان گفت عملکرد بسیار خوبی را در اختیار گذاشت. این گوشی 400 دلاری اپل در تمامی مراحل موفق شد و حتی در مرحله آخر بعد از 10 بار سقوط نیز دوربین اصلی، دوربین سلفی و نمایشگر آن مانند یک گوشی سالم عمل نموده و حتی در زیر نمایشگر آن هیچگونه مشکلی دیده نشد. بنابراین به جرئت می‌توان آیفون SE 2020 را برنده اعلام کرد و مقاومت آن با توجه به برچسب قیمتی‌اش تحسین برانگیز خواند.

نظر شما درباره مقاومت این گوشی میان‌رده اپل چیست؟

منبع: Youtube

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی