جاروبرقی‌های رباتیک چه فرقی با جاروبرقی‌های معمولی دارند؟

مهدی حیدری ۳ اسفند ۱۳۹۹
جاروبرقی ربات

آیا جاروبرقی ربات می‌تواند به طور کامل جایگزین جاروبرقی‌های قدیمی شود؟ برای پاسخ به این سوال، باید این دو دستگاه را با هم مقایسه کنیم. مقایسه‌ای از نظر قدرت و پارامترهایی مانند کیفیت تمیز کردن، راحتی و اساس انجام کار.

عکس تبلیغاتی جاروبرقی رباتی

تمیزکاری به صورت خودگردان

در گذشته برای جارو کشیدن شما باید جاروبرقی را سرهم می‌کردید، سیم برق را باز می‌کردید و سپس دستگاه را روشن نموده و جارو می‌کشیدید. بعد از اتمام کار نیز دوباره جاروبرقی را جمع کرده و گوشه‌ای پنهان می‌کردید. هنگام جارو کردن نیز با تاخیرهایی مواجه‌ بودید. کابل برق را جابه‌جا می‌کنید و جاروبرقی را باخود از این اتاق به آن اتاق حمل می‌کنید. با جاروبرقی ربات شما از طریق یک اپلیکیشن دستگاه را کنترل می‌کنید. در واقع هم در وقت صرفه‌جویی می‌کنید و هم زحمت اضافی نمی‌کشید.

بعضی از جاروبرقی‌های رباتیک مناسب افراد با تایم کاری شلوغ هستند. کسانی که حتی زمانی برای تمیزکاری ندارند. شما برنامه دستگاه را تعیین می‌کنید و زمانی که خانه نیستید دستگاه روشن شده و شروع به تمیزکاری می‌کند. همچنین شما از هر مکانی حرکات دستگاه را از طریق اپلیکیشن در گوشی هوشمندتان زیرنظر دارید.

تصویر کنترل جاروبرقی رباتی از طریق گوشی هوشمند

تمیزکاری راحت جاهایی با دسترسی سخت

در جاروبرقی‌های معمولی شما برای تمیزکاری گوشه و کنار منزل همیشه دچار دردسر هستید. همیشه مجبورید اثاثیه‌ای را جابه‌جا کنید. درحالی که جاروبرقی ربات می‌تواند فرش، پارکت، کاشی، غبار، موی حیوانات خانگی و خرده نان زیر مبل و تخت خواب و یا در گوشه و کنار منزل را به خوبی تمیز کند. برخی از این دستگاه‌ها می‌توانند تا 95% از گرد و خاک و خرده آشغال را از روی سطوح جمع آوری کنند.

جاروبرقی رباتی شیائومی

با جاروبرقی ربات، خانه تکانی سال‌نو تعطیل

جاروبرقی ربات توانایی برنامه‌ریزی برای انجام عملیات روزانه در ساعات مشخص را دارد. در ضمن نباید نگران تمام شدن باتری دستگاه و توقف آن در جایی نامعلوم باشیم. در برخی از این دستگاه‌ها هنگامی که باتری تقریبا خالی شده است، دستگاه به طور خودکار به محل قرارگیری‌اش برمی‌گردد. هنگامی که شارژ کامل شد، تمیزکاری را از محل باقی‌مانده ادامه می‌دهد.

تصویری از محل قرارگیری برای شارژ جارو رباتی

تمیزکردن مکان خیس یا خشک

با اینچنین دستگاه هوشمندی دیگری نیازی نیست که با دستمال‌کهنه به تمیزکاری کف خانه مشغول شوید. برخی از این دستگاه‌ها قابلیت تنظیم تمیزکاری خشک یا خیس را دارند. این دستگاه قابلیت پاک کردن لکه ها و آلودگی‌های بسیار سخت را از روی سطوح دارد. قابلیت پاک کردن آن طوری است که هیچ لکه و خطی باقی نمی‌گذارد. این دستگاه یک دستیار واقعی برای تمیزکاری روزانه‌ است.

تمیز کاری یک جاروبرقی ربات در آشپزخانه

تمیزکاری بی سروصدا با جاروبرقی ربات

داشتن یک جاروبرقی هوشمند واقعا لذت‌بخش است. دستگاه با سکوت، تمیزکاری را انجام می‌دهد، بدون برهم ریختن تمرکز و استراحت شما. یک دستیار همیشه حاضر برای انجام کارها در سکوت و در هر شرایطی.

تمیزکاری بی سروصدا حین تماشای تلوزیون و استراحت

با این اوصاف شما تمایلی به ادامه استفاده از جاروبرقی قدیمی خود را دارید؟ یا شما هم به فکر خرید یک جاروبرقی ربات خوب هستید؟ اگرمایل هستید راهنمای خرید مارا ببینید.

منبع: XIaomiToday

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی