معرفی 8 برنامه ضبط فیلم از صفحه گوشی:بخش دوم

Sayman Digital ۸ خرداد ۱۳۹۷
دانلود برنامه ضبط فیلم از صفحه گوشی

چنانچه به خاطر داشته باشید، یک هفته قبل در بخش اول معرفی 8 برنامه ضبط فیلم تنها 4 برنامه را معرفی کرده بودیم. اکنون در بخش دوم 4 برنامه دیگر را معرفی خواهیم کرد. شما میتوانید این برنامه ها بدون اینکه گوشی خود را روت کنید، به راحتی دانلود و نصب نمایید.

معرفی بهترین برنامه های 2018 ضبط فیلم از صفحه گوشی

Mobizen Screen Recorder

این برنامه ضبط فیلم از صفحه گوشی بسیار راحت می باشد و شما به راحتی با اجرا کردن آن می توانید ویدئو خود را ضبط نمایید. همچنین به شما اجازه میدهد که ویدئو های ضبط شده خود را ویرایش نمایید. این برنامه امکان ذخیره ویدئو با رزولوشن های بالا را فراهم می کند و همچنین شما می توانید عکس العمل های خود را نیز توسط قابلیت facecam ضبط نمایید.

علاوه بر امکانات ذکر شده ، این اپلیکیشن اندرویدی ویژگی های زیادی را برای ویرایش ویدئو شما ارائه می کند. نیازی ندارد که گوشی خود را روت نمایید و شما می توانید لوگو منحصر به خود را بر روی ویدئو های خود داشته باشید.

دانلود برنامه Mobizen Screen Recorder

ADV Screen Recorder

 

برنامه ADV Screen Recorder یکی دیگر از برنامه های قابل اعتماد اندرویدی است که تمامی ویژگی های مهم را برای شما فراهم می کند. این برنامه بر اساس دو روش فیلم صفحه نمایش گوشی شما را ضبط می کند. روش اول شما می توانید رزولوشن متفاوت، نرخ فریم ها، نرخ بیت ها و همچنین می توانید نوشته ای را بروی فیلم به صورت همزمان بنویسید. روش دیگر این است که هنگام ضبط فیلم از صفحه گوشی، شما از هردو دوربین اصلی و سلفی میتوانید استفاده نمایید. این برنامه به شما اجازه می دهد در حین ضبط فیلم، آن را متوقف کنید.

این اپلیکیشن اندرویدی با اضافه کردن شمارش معکوس از 3، به شما فرصت می دهد تا خود را آماده ضبط فیلم نمایید. برنامه رایگان است و به راحتی می توانید آن را دانلود نمایید.

دانلود برنامه ADV Screen Recorder

Google Play Games

 

اپلیکیشن Google Play Games بیشتر از یک برنامه ضبط فیلم کاربرد دارد. این اپلیکیشن قابلیت ضبط صفحه نمایش گوشی را به طور پیش فرض در خود دارد. علاوه بر اینکه شما می توانید بازی خود را ضبط نمایید، سایر برنامه ها و یا چیزهای دیگر را می توانید فیلمبرداری نمایید. این برنامه برای کاربران با اندروید جدید بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

لازم است بدانید که اگر اندروید گوشی شما پایین باشد، بایستی گوشی خود را روت کنید تا بتوانید از قابلیت ضبط فیلم از صفحه نمایش آن استفاده  کنید. این برنامه رایگان می باشد.

دانلود Google Play Games

Screen Recorder

 

برنامه Screen Recorder یکی دیگر از برنامه های رایگان ضبط فیلم از صفحه نمایش گوشی می باشد. این برنامه به شما اجازه می دهد، که از صفحه نمایش خود فیلم تهیه کنید در حالی که دوربین سلفی خود را اجرا کردید. از دیگر موارد این اپلیکیشن، می توان به اسکرین شات و ویرایش ویدئو می توان اشاره نمود. شما قادر هستید ویدئو خود در فرمت های مختلف ذخیره نمایید. همچنین محدودیت زمانی برای ضبط ویدئو خود نخواهید داشت.

دانلود Screen Recorder

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی