معرفی 8 برنامه ضبط فیلم از صفحه گوشی:بخش اول

Sayman Digital ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
دانلود برنامه ضبط فیلم از صفحه گوشی

شما می توانید با برنامه ضبط فیلم از صفحه گوشی؛ ویدئوهای آموزشی، DIY و یا فیلم بازی خود را ارائه نمایید. اکثر برنامه های فیلمبرداری از صفحه گوشی برای گوشی های روت شده و یا روت نشده نیز قابل اجرا می باشد که به شما اجازه می دهد از صفحه گوشی خود فیلم با قابلیت های قدرتمند فیلمبرداری نمایید.

بهترین اپلیکیشن های 2018 ضبط فیلم از صفحه گوشی

 

AZ Screen Recorder

 

برنامه ضبط فیلم AZ Screen Recorder یکی از معروف ترین برنامه های فیلمبرداری از صفحه گوشی است که بالغ بر میلیون کاربر دارد. این اپلیکیشن به راحتی اجرا می گردد و نیازی به روت کردن گوشی ندارد. جالب است که با اینکه نسخه رایگان می باشد ولی محدوریت زمان برای ویدئو شما ندارد و یا متن خاصی را بروی آن انتشار نمی دهد. از دیگر قابلیت های آن می توان به ارائه کیفیت های HD و Full HD و همچنین امکان متوقف و یا پخش ویدئو را در حین فیلم برداری برای شما فراهم می کند.

ویدئو ضبط شده به صورت اتوماتیک در گالری ذخیره می گردد و علاوه بر این می توانید این برنامه را به طور دلخواه شخصی سازی نمایید. شما می توانید به رزولوشن،نرخ سرعت،نرخ فریم، جهت گیری صفحه نمایش، تایمر و اشتراک گذاری و یا حذف دسترسی داشته باشید.

نسحه پولی برنامه AZ Screen Recorder امکانات بیشتری رای ارائه میدهد ولی در صورتی که شما نتوانید به نسخه پولی دسترسی داشته باشید، لازم است بدانید که نسخه رایگان آن از تمامی امکانات لازم و حتی بیشتر، برخوردار است.

دانلود برنامه AZ Screen Recorder

Super Screen Recorder

 

Super Screen Recorder یکی از بهترین برنامه اندرویدی ضبط فیلم از صفحه گوشی با رابط کاربری بسیار آسان می باشد که در کنار خود هزاران ویژگی ویرایش ویدئو را به همراه دارد. این اپلیکیشن نیاز به گوشی روت شده و هیچ محدودیت زمانی برای فیلم برداری ندارد. برنامه Super Screen Recorder ویدئوهایی با کیفیت متنوع،نرخ فریم،نرخ سرعت را برای شما فراهم می نماید.

این برنامه از یکسری قابلیت های ویرایش ویدئو برخوردار می باشد. همچنین شما می توانید با ایجاد لگو برای خود آن را بر روی ویدئو های خود انتشار دهید. برنامه را می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید.

دانلود برنامه Super Screen Recorder

DU recorder- Screen Recorder, Video Editor, Live

DU recorder هم یکی از  بهترین برنامه ضبط فیلم از صفحه گوشی به همراه 100 میلیون دانلود می باشد. این برنامه به شما اجازه میدهد از تمامی فعالیت های که در صفحه نمایش گوشی شما اجرا می شود، فیلم برداری نمایید. همچنین شما می توانید ویدئو خود را با ویژگی های پیش فرض این برنامه ویرایش نمایید. این برنامه همانند اپلیکیشن های دیگر محدودیت زمانی ندارد و به شما اجازه میدهد برند منحصر به خود را بروی ویدئو های خود انتشار دهید.

از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به تنظیم نرخ سرعت ویدئو،نرخ فریم،دوربین سلفی، ژست های حرکتی و گیف اشاره کرد. تمامی این قابلیت های در نسخه رایگان وجود دارد و شما به راحتی میتوانید آن را دانلود و نصب کنید.

دانلود برنامه DU recorder

Screen Recorder

 

Screen Recorder یک برنامه پر از ویژگی های برجسته می باشد که می توانید آن را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید. همانند سایر برنامه های فیلم برداری از صفحه گوشی، این برنامه قابلیت های انتخاب رزولوشن مختلف، تنظیم نرخ فریم و امکان اضافه کردن نوشته و یا لوگو به ویدئو را برای شما فراهم می نماید.

به شما این امکان می دهد که از دوربین سلفی هنگام ضبط فیلم استفاده نمایید و همچنین مجهز به قابلیت برش ویدئو و اضافه کردن مکان (Location) می باشد. این اپلیکیشن علاوه بر انگلیسی از زبان های دیگر پشتیبانی می نماید.

دانلود برنامه Screen Recorder

در اینجا تنها به معرفی 4 برنامه اکتفا کردیم، برای مطلع شدن از سایر برنامه ها ما را دنبال نمایید.

منبع:fossbytes.com

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی