اپلیکیشن های ادیت عکس

معرفی اپلیکیشن های ادیت عکس : ۱۴ اپلیکیشنی که باید بشناسید

با پیشرفت دوربین‌های تلفن‌های همراه، عکاسی برای کاربران نیز ساده‌تر از گذشته شده است. اما برای این‌که این عکس‌ها حرفه‌ای‌تر به نظر برسند، باید ادیت و ویرایش شوند که این کار با استفاده از اپلیکیشن های ادیت عکس تخصصی انجام پذیر است. برای ادیت تصاویر، اپلیکیشن‌های فراوانی موجود هستند که ما ۱۴ اپلیکیشن ایده‌آل را در این متن معرفی می‌کنیم. 

اپلیکیشن های ادیت عکس چه کار می‌کنند؟

اپلیکیشن های ادیت عکس نرم‌افزارهایی طراحی شده برای ادیت عکس با گوشی و کامپیوتر هستند. در این متن ما روی اپلیکیشن‌های موبایلی ادیت عکس تمرکز می‌کنیم. این نرم‌افزارها از قابلیت‌هایی مانند کراپ، کنترل سرعت شاتر دوربین و اضافه کردن فیلترهای گوناگون پشتیبانی می‌کنند. اپلیکیشن‌های ادیت عکس، علاوه بر موارد گفته شده، دارای امکاناتی هم‌چون ایجاد کلاژ نیز هستند. این اپلیکیشن‌ها در صورتی که به طور مناسب استفاده شوند، می‌توانند به عکس‌ها جلوه خاصی دهند و بر زیبایی آن‌ها بیافزایند.


۱) اسنپ سید (Snapseed)

اپلیکیشن اسنپ سید توسط شرکت نرم‌افزاری Nik توسعه داده شده است، اما بعدها به مالکیت شرکت گوگل درآمد. این اپلیکیشن برای iOS و اندروید ارائه شده است و در دسترس کاربران قرار دارد. اسنپ سید برای ادیت عکس حرفه‌ای در دستگاه‌های موبایلی مناسب و ایده‌آل است. اپلیکیشن اسنپ سید به طور کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار دارد.

این اپلیکیشن ادیت عکس، با ارائه قابلیت‌های زیاد و دارا بودن رابط کاربری ساده و زیبا، با اپلیکیشن های ادیت عکس کامپیوتر‌ها مقایسه می‌شود. در این نرم‌افزار موبایلی، تعداد بسیار زیادی فیلتر برای ادیت عکس‌ها ارائه شده است، اما می‌توان فیلتر شخصی‌سازی خود را نیز در این اپلیکیشن اعمال کرد.

علاوه بر قابلیت‌های پیشرفته ارائه‌شده در این اپلیکیشن، قابلیت‌های کلاسیکی مانند کراپ، نوشتن متن روی تصویر و فریم‌گذاری در عکس‌ها هم در آن ارائه‌شده است.

Snapseed
Snapseed

اگر دوربین تلفن همراه شما دوربین چندگانه دارای دوربین تشخیص عمق نیست، حتما از اسنپ سید استفاده کنید. این اپلیکیشن با استفاده از الگوریتم‌های نرم‌افزاری خاص می‌تواند تصاویر پرتره زیبایی را از تصاویر عادی شما تهیه کند. با استفاده از این قابلیت، می‌توان فوکوس تصویر را جابجا کرد و سوژه موجود در تصویر را به شکل پرتره نمایش داد. همان طور که می‌دانید، تصاویر پرتره تصاویری هستند که به طور اختصاصی روی سوژه اصلی تصویر فوکوس می‌کنند و سایر سوژه‌ها را تار نمایش می‌دهند.

قابلیت Selective Adjust موجود در این اپلیکیشن، کاربر را قادر به انتخاب بخشی از تصویر برای اعمال تغییرات اختصاصی برای آن ناحیه می‌کند. در نهایت، می‌توانیم به توانایی نمایش تاریخچه ادیت عکس انجام شده در این اپلیکیشن اشاره کنیم. به عبارت ساده‌تر، کاربر می‌تواند ادیت‌های انجام شده توسط خودش را در نرم‌افزار ببیند.

برای دانلود اپلیکیشن اسنپ سید برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن اسنپ سید برای iOS کلیک کنید.

۲) اپلیکیشن وی اس سی او (VSCO)

اپلیکیشن VSCO به طور رایگان برای پلتفرم اندروید و iOS ارائه شده است. این نرم‌افزار برای استفاده‌های ساده و ابتدایی مانند افزودن فیلتر‌های خاص مناسب می‌باشد.از لحاظ قابلیت‌های ارائه‌شده در این اپلیکیشن، می‌توان آن را با اینستاگرام مقایسه کرد. VSCO ابزارهای ادیت عکس را در کنار به اشتراک‌گذاری تصاویر ادیت‌شده در شبکه اجتماعی VSCO به کاربر ارائه می‌دهد.

در نظر داشته باشید که این نرم‌افزار برای افزودن فیلترهای متنوع روی تصاویر ساخته شده است و در این کار هم بسیار ایده‌آل است. فیلتر‌های اعمال شده با این اپلیکیشن روی تصاویر، بسیار طبیعی جلوه می‌دهند و تشخیص غیر طبیعی بودن آن‌ها، تقریبا غیر ممکن است. در کنار فیلتر‌های جذاب، ابزار‌های ادیت تصویر نیز در این اپلیکیشن تعبیه شده است. VSCO در بین سایر اپلیکیشن های ادیت عکس ، کارایی ایده‌آلی دارد و برای استفاده توصیه می‌شود.

VSCO
VSCO

برای دانلود اپلیکیشن VSCO برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن VSCO برای iOS کلیک کنید.

۳) پریسما (Prisma Photo Editor)

اپلیکیشن ادیت عکس پریزما برای اندروید و iOS به طور رایگان ارائه شده است. این اپلیکیشن به طور عمده برای تبدیل تصاویر گرفته شده به نقاشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخلاف سایر اپیلیکیشن های ادیت عکس ارائه‌دهنده فیلتر‌های تبدیل‌کننده تصاویر دوربین به نقاشی که این کار  را به شکل نامناسب انجام می‌دهند، پریزما این کار را به طور بسیار ایده‌آل انجام می‌دهد. تصاویر تبدیل‌شده به نقاشی، به گونه‌ای در پریزما ساخته می‌شوند که گویی پیکاسو آن‌ها را نقاشی کرده است!

این اپلیکیشن در حالت کلی رایگان است و فیلتر‌های ارائه‌شده در آن نیز رایگان هستند، اما اگر می‌خواهید به فیلتر‌های متنوع‌تر و جذاب‌تر دسترسی داشته باشید، نیاز به پرداخت پول خواهید داشت.پریزما نیز مانند VSCO و اینستاگرام، دارای شبکه اجتماعی خاص خود است که کاربر را قادر به به اشتراک‌گذاری تصاویر ادیت شده در آن‌جا می‌کند.

Prisma Photo Editor
Prisma Photo Editor

برای دانلود اپلیکیشن Prisma Photo Editor برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Prisma Photo Editor برای iOS کلیک کنید.

۴) ادوبی فتوشاپ اکسپرس (Adobe Photoshop Express)

این اپلیکیشن رایگان، برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS ارائه شده است. ادوبی فتوشاپ اکسپرس، برای تمام کارهای مرتبط با ادیت عکس مناسب است و توانایی انجام تقریبا هر کاری در حوزه ادیت تصویر را دارد.همان طور که از اسم این اپلیکیشن نیز مشخص است، ساخته شده شرکت ادوبی است و بسیاری از ابزارهای ادیت را از برادر بزرگتر خود یعنی فتوشاپ کامپیوتر به ارث برده است.

قابلیت‌های فراوانی در این اپلیکیشن ادیت عکس ارائه شده است و به خاطر ساده و راحت بودن نحوه استفاده از آن، بین کاربران بسیار محبوب است. علاوه بر آن، ادوبی فتوشاپ اکسپرس توانایی اتصال به Adobe Creative Cloud را نیز دارد و کاربران می‌توانند از آن‌جا هم تصاویر را برای ادیت شدن انتخاب کنند.

تمام ابزار‌های مورد انتظار کاربر نظیر کنتراست، روشنایی، کراپ و … در ادوبی فتوشاپ اکسپرس قابل استفاده است. علاوه بر آن‌ها، قابلیت تصحیح اتوماتیک عکس توسط این اپلیکیشن فراهم شده است. به عبارت ساده‌تر، خود اپلیکیشن ایرادات معمول در تصویر مانند مشکلات مرتبط با درجه رنگ و مشکلات نور (کم بودن نور در تصویر یا زیاد بودن آن) در تصویربرداری را به طور اتوماتیک تصحیح می‌کند.

لازم به ذکر است که قبل از انجام هرگونه ادیتی، نیاز به ثبت نام رایگان برای یک اکانت Adobe ID دارید.

ادوبی فتوشاپ اکسپرس
ادوبی فتوشاپ اکسپرس

برای دانلود اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ اکسپرس برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ اکسپرس برای iOS کلیک کنید.

۵) فودی (Foodie)

اپلیکیشن فودی به طور رایگان برای پلتفرم‌های اندروید و iOS قابل دسترس است. این اپلیکیشن برای ادیت تصاویر غذاها مناسب و ایده‌آل است.

معمولا تصاویر گرفته شده از غذا، چندان جذاب به نظر نمی‌رسند، ولی با استفاده از فودی، می‌توان تصویر غذاها را جذاب‌تر از حالت عادی کرد.این اپلیکیشن ادیت عکس، دارای قابلیت‌های ارائه‌شده ادیت عکس در اینستاگرام نیز هست و برای ادیت عکس غذا بهینه شده است. کاربران با استفاده از اپلیکیشن فودی، قادر خواهند بود رنگ‌های موجود در عکس‌ها را بیش از پیش جلوه‌گر کنند.

در حالت کلی، اگر عادت به تصویربرداری از غذا و به اشتراک‌گذاری آن در فضاهای مجازی دارید، از استفاده از این اپلیکیشن مختصص ادیت تصاویر غذا، غافل نشوید.

Foodie
Foodie

برای دانلود اپلیکیشن فودی برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن فودی برای iOS کلیک کنید. 

۶) ادوبی فتوشاپ لایت روم سی سی (Adobe Photoshop Lightroom CC)

ادوبی فتوشاپ لایتروم سی سی اپلکیشنی رایگان و مختص ادیت حرفه‌ای تصاویر در زمان کم است. این اپلیکیشن برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS ارائه شده است.احتمالا از نسخه دسکتاپ ادوبی لایتروم استفاده کرده باشید. این نرم‌افزار، ارائه‌دهنده ابزار‌های ادیت تصویر در دستگاه‌های موبایلی با قابلیت‌های بسیار شبیه به نسخه دسکتاپ آن است. علاوه بر آن، قابلیت کار بر روی فایل خام تصاویر نیز در این اپلیکیشن موبایلی فراهم شده است.

ابزارهای ادیت بسیار پیشرفته موجود در ادوبی فتوشاپ لایتروم به راحتی قابل استفاده هستند و به همین دلیل هم این اپلیکیشن در بین کاربران محبوبیت فراونی دارد. به عنوان مثال، مقدار نور موجود در تصویر، به راحتی و با به سمت چپ یا راست کشیدن انگشت قابل انجام می‌باشد.

در صورتی که در Adobe Creative Cloud دارای اکانت باشید، قادر خواهید بود به ویژگی‌های گسترده‌تری نیز دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، می‌توانید از Adobe Sensei (سیستم هوش مصنوعی ادوبی که به طور خودکار تگ‌های تصاویر را با در نظر گرفتن محتوای آن‌ها ثبت می‌کند.) استفاده کنید.

Adobe Photoshop Lightroom CC
Adobe Photoshop Lightroom CC

برای دانلود اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ لایتروم سی سی برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ لایتروم سی سی برای iOS کلیک کنید.

۷) فوتو کلاژ (Photo Collage)

فوتو کلاژ مانند اسنپ سید، اپلیکیشنی رایگان و ارائه‌شده برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است. این اپلیکیشن برای تهیه کلاژ‌های جذاب از تصاویر ایده‌آل می‌باشد.

اغلب نرم‌افزار‌های موبایلی ادیت عکس که به طور رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند، قابلیت‌های کلاژ کردن تصاویر را به کاربر می‌دهند، اما این قابلیت‌ها به طور ساده و ابتدایی انجام می‌شود. با استفاده از فوتو کلاژ متوجه تفاوت طرح‌های پیشرفته استفاده شده برای کلاژ در این نرم‌افزار و تفاوت‌های آن‌ها با طرح‌های کلاژ سایر نرم‌افزار‌های موبایلی ادیت عکس خواهید شد.

علاوه بر ممکن شدن کلاژ با استفاده از این نرم‌افزار، توانایی شخصی‌سازی نوشته‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌ها در تصاویر نیز ممکن می‌شود. در صورت استفاده از این اپیکیشن ادیت عکس، نگران ابزارهای ابتدایی و ساده ادیت عکس نیز نخواهید بود و کارهای نیازمند به این ابزارها، با این اپلیکیشن نیز ممکن خواهند بود.

Photo Collage
Photo Collage

برای دانلود اپلیکیشن فوتو کلاژ برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن فوتو کلاژ برای iOS کلیک کنید.

۸) ادوب فتوشاپ فیکس (Adobe Photoshop Fix)

این اپلیکیشن رایگان ساخت شرکت ادوبی است و برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS منتشر شده است. ادوبی فتوشاپ فیکس برای ادیت تصاویر پرتره بسیار مناسب است.

اپلیکیشن ادیت عکس ادوبی فتوشاپ فیکس، به منظور اضافه کردن فیلترهای گوناگون به تصاویر توسعه داده نشده است و هدف از آن، بهبود دادن و حذف برخی از عناصر تصاویر است. با استفاده از این نرم‌افزار موبایلی ادیت عکس، تصاویر پرتره به بهترین شیوه ادیت می‌شوند و از این لحاظ این نرم‌افزار کارایی مناسبی دارد.

پس از آپلود تصویری در این نرم‌افزار، اپلیکیشن عناصر متفاوت از چهره را شناسایی می‌کند و کاربر می‌تواند در هر کدام از آن‌ها تغییراتی را اعمال نماید. در صورتی که دارای حساب کاربری در Adobe Creative Cloud هستید، می‌توانید تصاویر ادیت‌شده را در نرم‌افزار فتوشاپ کامپیوترتان مشاهده و ادیت نمایید.

Adobe Photoshop Fix
Adobe Photoshop Fix

برای دانلود اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ فیکس برای اندروید کلیک کنید.

۹) ویز ایج (Visage)

اپلیکیشن Visage که به طور رایگان برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS منتشر شده است، برای روتوش تصاویر سلفی مناسب است.

عوامل متفاوتی مانند چروک پوست و سفید نبودن دندان‌ها به مقدار کافی، باعث نازیبا به نظر رسیدن تصاویر سلفی می‌شوند. اگر شما از چنین مواردی در تصاویر سلفی‌تان رنج می برید، استفاده از اپلیکیشن Visage بهبوددهنده‌ی شرایط‌تان خواهد بود.

علاوه بر این، قابلیت اعمال پس‌زمینه‌های جذاب به تصاویر سلفی با استفاده از این اپلیکیشن ممکن است.

قابل ذکر است که این نرم‌افزار، اپلیکیشنی رایگان و دارای تبلیغات است و تصویر ادیت‌شده با استفاده از این اپلیکیشن موبایلی، دارای هشتگ تبلیغ‌کننده نرم‌افزار خواهد بود. در صورت علاقمندی به استفاده از نسخه بدون تبلیغات و هشتگ، می‌توانید با پرداخت هزینه، نسخه پروفشنال و پولی این اپلیکیشن را تهیه کنید.

Visage
Visage

برای دانلود اپلیکیشن Visage برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Visage برای iOS کلیک کنید.

۱۰) فوتوفوکس (Enlight Photofox)

این نرم‌افزار موبایلی ادیت تصاویر، رایگان و فقط برای سیستم عامل iOS است. بهترین استفاده از این نرم‌افزار می‌تواند برای ادیت تصاویر به شکل هنرمندانه باشد.

این نرم‌افزار، نرم‌افزاری پیشرفته برای ادیت تصویر است و در سال ۲۰۱۷ جایزه طراحی اپل را دریافت کرده است. یکی از قابلیت‌های جذاب این اپلیکیشن، ترکیب عکس‌ها برای خلق افکت‌های خلاقانه می‌باشد. علاوه بر آن، کاربران می‌توانند عناصر گرافیکی خاصی را به تصاویر اضافه کنند.

Enlight Photofox دارای قابلیت‌های گسترده‌ای است و اگر می‌خواهید از همه‌ی این قابلیت‌ها به خوبی استفاده کنید، باید از ویدیو‌های آموزشی این نرم‌افزار موبایلی استفاده کنید.

تنها نکته منفی این اپلیکیشن در این است که نسخه رایگان نرم‌افزار اجازه استفاده از تنها دو لایه را در یک زمان به کاربر می‌دهد و اگر می‌خواهید از لایه‌های بیشتری در نرم‌افزار استفاده کنید باید نرم‌افزار را به نسخه پولی ارتقا دهید.

 Enlight Photofox
Enlight Photofox

برای دانلود اپلیکیشن Enlight Photofox برای iOS کلیک کنید.

۱۱) افترلایت ۲ (Afterlight 2)

Afterlight 2 اپلیکیشی ارائه‌شده برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است و به طور رایگان قابل دسترسی می‌باشد. این نرم‌افزار، برای همه کارهای مرتبط با ادیت عکس ایده‌آل است. اگر دوست دارید همه ابزارهای ادیت تصاویر را در یک نرم‌افزار در دسترس داشته باشید، بهترین گزینه می تواند Afterlight 2 باشد.

این اپلیکیشن ادیت عکس با ارائه همه ابزارهای ادیت عکس در کنار فریم‌های جذاب برای تصاویر و افکت‌های خاص مانند “فیلم قدیمی” توانایی جذاب‌تر کردن تصاویرتان را دارد.

نکته جالب این نرم‌افزار، توانایی استفاده از فایل‌های خام تصاویر در آن است.

Afterlight 2
Afterlight 2

برای دانلود اپلیکیشن Afterlight 2 برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Afterlight 2 برای iOS کلیک کنید.

۱۲) کانوا (Canva)

اپلیکیشن رایگان کانوا یک اپلیکیشن پر از تمپلیت‌های جذاب است و به شما کمک می‌کند تا پوسترها یا تصاویر جذاب برای برند خود بسازید.

این نرم‌افزار، نه تنها برای ویرایش تصاویر عادی قابل استفاده است، بلکه برای طراحی و ایجاد پوستر‌ها نیز ایده‌آل است. با استفاده از اپلیکیشن کانوا، می‌توانید به تصاویر منتشرشده در وب‌سایت و صفحات مجازی کسب‌وکارتان، حس و حال بهتری بدهید و برای افزایش مشتریان قدم بزرگی بردارید.

Canva
Canva

برای دانلود اپلیکیشن کانوا برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن کانوا برای iOS کلیک کنید.

۱۳) پیکس آرت فوتو ادیتور (PicsArt Photo Editor)

این نرم‌افزار، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های ادیت عکس با بیش از ۱ میلیارد دانلود است. پیکس آرت رایگان است و برای اندروید و iOS نیز منتشر شده است.

پیکس آرت، ارائه‌دهنده تمام ابزارهای ادیت عکس مورد نیاز در تلفن همراه است و می‌تواند نیازهای کاربران را برآورده کند. این نرم‌افزار، برای ادیت تصویر و ویدیو مناسب است و می‌تواند با استیکرهای جذاب، جذابیت خاصی به عکس‌ها و ویدیو‌های شما دهد.

لازم به ذکر است که این نرم‌افزار دارای تبلیغات است و اگر می‌خواهید از نسخه بدون تبلیغات یا نسخه طلایی استفاده کنید، نیاز به پرداخت هزینه خواهید بود.

PicsArt Photo Editor
PicsArt Photo Editor

برای دانلود اپلیکیشن پیکس آرت برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن پیکس آرت برای iOS کلیک کنید.

۱۴) پیکسلار (Pixlr)

این اپلیکیشن ادیت عکس که قبلا با نام Pixlr express شناخته می‌شد، نرم‌افزاری رایگان است که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

در این نرم‌افزار به تعداد بیش از ۲ میلیون افکت و فیلتر قابل استفاده است و از این لحاظ تنوع قابل قبولی را به کاربر عرضه می‌کند. تمام ابزار‌های ادیت تصویر در این نرم‌افزار وجود دارد و به خاطر ساده بودن رابط کاربری آن، در بین کاربران محبوبیت خاصی دارد.

Pixlr
Pixlr

برای دانلود اپلیکیشن Pixlr برای اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Pixlr برای iOS کلیک کنید.

نتیجه‌گیری

در این متن، محبوب‌ترین اپلیکیشن های ادیت عکس را معرفی کردیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تصاویری زیبایی در تلفن همراه‌تان داشته باشید.

در صورت شناختن نرم‌افزار ادیت عکس موبایلی دیگری، در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

یک دیدگاه


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متاسفانه به اپلیکیشن photo editor که یکی از قدرتمندترین اپ ها در این زمینه است اشاره ای نکردید

مطالب بیشتر

بهترین گوشی های حال حاضر از لحاظ دوربین به ترتیب قیمت و نمونه تصاویر گرفته‌شده

با پیشرفت‌های تکنولوژیکی تلفن‌های همراه، دوربین این محصولات نیز به طور گسترده‌ای پیشرفت...

معین کریمی time-alt ۴ بهمن ۱۴۰۰

گوشی های جدید ایسوس (گیمینگ) با پردازنده اسنپدراگون 888 پلاس معرفی شدند

اوایل سال 2021 میلادی ایسوس از گوشی گیمینگ راگ فون 5 خود پرده برداشت که دارای مشخصات شاخصی...

حسین هاشمی time-alt ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

معرفی بهترین بازی های رانندگی اندروید و iOS

بازی های سبک رانندگی و ماشین سواری از محبوب‌ترین بازی‌های پلتفرم موبایل هستند. این بازی‌ها با...

پارسا جهانبانی time-alt ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

لنز تله‌ فوتو چیست؟ : معرفی 11 گوشی مجهز به لنز تله‌ فوتو

احتمالا برای شما هم سوال شده است که برخی از عکس‌های حیات وحش چگونه گرفته می‌شود؟ یعنی در واقع...

احسان نیک‌پی time-alt ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

عکاسی با دوربین آیفون 12 پرو مکس ؛ از غول سه چشم بهترین نتیجه را بگیریم

دوربین‌های گوشی‌های کوپرتینویی‌ها همواره زبان‌زد و استاندارد عکاسی گوشی‌های هوشمند در بازار...

پارسا جهانبانی time-alt ۵ فروردین ۱۴۰۰

مروری بر اولین‌ تحولات بزرگ در دوربین گوشی‌های موبایل

در سال‌های گذشته شاهد این بوده‌ایم که پردازنده‌های گوشی‌های هوشمند از تک هسته به ده هسته ارتقا...

مهدی حیدری time-alt ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

چگونه از پت ها عکس بگیریم؛ نکاتی برای عکاسی از پت ها با گوشی

عکاسی از پت همیشه آسان نیست چرا که دوستان کوچکمان اغلب نمی‌دانند چه می‌کنیم و برای دوربین ژست...

پارسا جهانبانی time-alt ۹ آذر ۱۳۹۹

معرفی بهترین برنامه های اسکن کیو آر کد + لینک دانلود

بارکدها را به طور عمده روی محصولات در فروشگاه‌ها دیده‌ایم. این کدها چند سالی می‌شود که...

فرهاد سعادت time-alt ۱۴ آبان ۱۳۹۹

عکاسی حرفه ای با گوشی‌های ارزان اندرویدی

یکی از مسائلی که همیشه ذهن کاربران موبایلی را به خود درگیر می‌کند، عکاسی حرفه ‌ای با گوشی...

فرهاد سعادت time-alt ۲۲ شهریور ۱۳۹۹

بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۰ + لینک دانلود (شهریور ۹۹)

بازی‌های اندرویدی که در گوگل پلی قابل دانلود هستند تنوع بسیار زیادی دارند و نوع بازی‌ها نیز به...

فرهاد سعادت time-alt ۱۰ شهریور ۱۳۹۹