بروزرسانی تلگرام نسخه 3.8.1

Sayman Digital ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

تازه های نسخه 3.8.1 تلگرام چیست؟

دسترسی فوری دوربین، تازه های لمس سه بعدی و غیره

دسترسی فوری به دوربین

  • زمانی که عکس می گیریم، حتی قسمتی از ثانیه می تواند بین ثبت یک لحظه بسیار ناب و یا از دست دادن کل لحظه تفاوت ایجاد نماید. از امروز کاربران iOS  ی توانند عکس و ویدئو در هر زمان ثبت نمایند. برای دسترسی فوری به دوربین، شما می توانید با ضربه زدن و نگه داشتن انگشت خود بر روی گزینه پیوست ها لحظه های فراموش نشدنی خود را سریع تر از قبل ضبط نمایید.
  • لازم است بدانید که این دسترسی سریع به دوربین حالت سلفی با فلش روشن را در بردارد که شما می توانید به دلخواه خود آن را تغییر دهید.
  • با این بروزرسانی نسخه 3.8.1، ضبط ویدئو ها با استانداردهای پیش فرض بسیار آسان می گردد. برای این امر فقط کافی است که با فشار دادن و نگه داشتن دست خود بر روی کلید ضبط، ویدئو خود را ضبط نمایید. بنا به درخواست عموم ویدئوهای ضبط شده شما در حال حاضر با کیفیت Full HD در آیفون شما ذخیره خواهد شد.

لمس سه بعدی

اکنون شما می توانید از قابلیت لمس سه بعدی برای مشاهده عکس ها و ویدئوها در نسخه 3.8.1 تلگرام در هرجا بهره مند گردید. به طوری که این قابلیت لمس سه بعدی شامل منو پیوست ها، تاریخچه پیام ها و گزینه به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می گردد. همچنین  عکس پروفایل کاربران نیز در تلگرام از قابلیت لمس سه بعدی برخوردار است. بله دیگر نیازی نیست که بر روی عکس ضربه بزنید و مدتی را منتظر بمانبد تا عکس فرد مورد نظر دانلود شود .

همچنین ویژگی های دیگر از جمله امکان ارسال موقعیت افراد در این نسخه فراهم شده است.

تازه های نسخه 3.8.1 تلگرام

آخرین ویژگی این بروزرسانی نسخه 3.8.1 درباره بهبودسازی ارسال فایل در تلگرام می باشد. اکنون شما می توانید هرنوع برنامه ای را در تلگرام باز نمایید که این ویژگی بسیار مفید می باشد. این ویژگی به شما اجازه می دهد هزاران نوع فایل و سند را در تلگرام ذخیره و یا به اشتراک بگذارید.

برای سایر به روزرسانی برنامه تلگرام با سایمان دیجیتال همراه باشید.

آخرین نسخه تلگرام را دانلود نمایید.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی