به روز رسانی 23 سپتامبر تلگرام

اگر خاطرتان باشد تلگرام سال قبل یک بروزرسانی بسیار بزرگ  درقالب ویرایش عکس ارائه نمود که در نوع خود منحصر به فرد بود. این بروزرسانی به شما اجازه می داد عکس مورد نظر را قبل از ارسال ویرایش نمایید.

به روز رسانی 23 سپتامبر تلگرام چه چیزهایی را به تلگرام اضافه کرده است؟

این به روز رسانی 23 سپتامبر تلگرام یک نسخه پیشرفته تر از ویرایش عکس را به همراه ابزارهای بهبود یافته ارائه می نماید. اکنون شما می توانید یک سری ترسیمات، ماسک ها، استیکر و نوشته را به عکس مورد نظر خود اضافه نمایید.

برای استفاده از این قابلیت فقط کافی است، ماسک مورد نظر را انتخاب نمایید و در ادامه ماسک مورد انتخاب شما به صورت خودکار در مکان درست عکس جا می گیرد. برنامه تلگرام چهره را از روی عکس شناسایی و ماسک مورد نظر را برای پیدا کردن مکان مناسب استفاده می کند.

طراحان تلگرام هزاران ماسک زیبا و جالب را طراحی نمودند اما از آنجایی که تلگرام به عنوان یک پلت فرم باز است، از حالا به بعد هرکس می تواند دستور newmasks را به ربات  @stickers ارسال نماید تا ماسک های شخی خود را در انجا آپلود کند.

هنگام باز کردن یک عکس، شما لیستی از مجموعه ماسک ها که بر روی عکس را استفاده می شود، مشاهده خواهید کرد . این ماسک های سفارشی به سرعت همانند یک ویروس در بین کاربران تلگرام پخش خواهند شد.

شخصی سازی کردن فایل های گیف (GIF)

یکی دیگر از ویژگی های این به روز رسانی این است که فایل های GIF شخصی شما به طور ویروسی در همه جا پخش خواهد شد. ساختن فایل گیف شخصی جزو کارهای آسانی نیست بنابرای با این ویژگی می توانید به راحتی فایل های گیف را شخصی سازی نمایید. برای این امر کافی است که یک ویدئو را در تلگرام خود ضبط کنید و با زدن کلید جدید به نام “mute” فایل گیف منحصر به خود را بسازید و آن را که به صورت خودکار پخش می شود، به اشتراک بگذارید.

افزوده شدن استیکرهای پرکاربرد

اخرین بخش در این بحث مربوط به بزرگ ترین به روز رسانی در بخش استیکرهای پرکاربرد می باشد. هر لحظه که خواستید به پرکاربردترین استیکرها دسترسی خواهید داشت.

به روز رسانی 23 سپتامبر تلگرام

 

پست های مرتبط:

آخرین به‌روزرسانی تلگرام

بروزرسانی تلگرام ، نسخه 3.6.0

بروزرسانی تلگرام ، قوی تر از پیش ! تلگرام مجدد...

7 ترفند مرورگر کروم

7 ترفند مرورگر کروم را حتما یاد بگیرید- بخش اول

اگر شما جزو کاربران قدیمی مرورگر کروم می باشید و...

ضبط ویدئو آهسته در آیفون

چگونه سرعت ویدئو آهسته را در آیفون تغییر دهیم

هنگامی که اپل برای اولین بار از آیفون 6 رونمایی...

yalada-1