با ویژگی پیام اضطراری SOS در گلکسی اس 6 و اس 6 اج امن بمانید.

Sayman Digital ۸ اسفند ۱۳۹۴
ویژگی پیام اضطراری SOS

ویژگی پیام اضطراری SOS در گلکسی اس 6 و اس 6 اج چه کاربردی دارد؟

اگر شما خود را در شرایطی پیدا کردید که نیاز به کمک داشتید، حتما از این که پیام اضطراری SOS را تنظیم کردید، خوشحال خواهید شد زیرا هیچ کس دوست ندارد که خود را در شرایط خطرناک پیدا کند، اما متاسفانه این را می دانیم که اتفاق خبر نمی کند. آماده بودن یکی از بهترین راهکارها برای امن ماندن در شرایط اضطراری می باشد.

بنابراین اگر شما صاحب گلکسی اس 6 و اس 6 اج می باشید، به شما همین الان پیشنهاد می کنیم که حتما سه دقیقه از وقت خود را برای تنظیم کردن ویژگی پیام اضطراری SOS صرف نمایید.

عملکرد پیام اضطراری SOS چیست؟

بعد از فعال کردن این ویژگی، سرویس پیام اضطراری SOS یک کلیپ صوتی، دو تصویر که یکی از دوربین جلو و دیگری از دوربین پشت گرفته شده است و همچنین یک لینک از موقعیت دقیق شما توسط برنامه گوگل مپ، به مخاطب و یا مخاطبینی که شما انتخاب کرده اید، ارسال خواهد کرد. راه اندازی این سرویس پیام اضطراری SOS بسیار محتاطانه انجام می گیرد. زیرا برای فرستادن این پیام شما بایستی کلید روشن/خاموش را 3بار پشت سر هم و سریع فشار دهید تا این عمل با موقفیت انجام گیرد.

فعال-کردن-پیام-اضطراریSOS-در-گلکسی-اس-6-و-اس-6-اج

مراحل فعال کردن ویژگی پیام اضطراری SOS

  • برای فعال کردن این ویژگی ابتدا به قسمت Settings وارد شوید، سپس زیر گزینه Personal، گزینه Privacy and Safety را پیدا کرده و انتخاب کنید. در ادامه در صفحه باز شده بر روی گزینه Send SOS Messages ضربه بزنید.
  • در ادامه با کشیدن آیکون دایره ای به سمت راست آن را به حالت روشن تغییر وضعیت بدهید. بعد قوانین آن را که در یک صفحه به شما نشان می دهد قبول کنید و یکی از مخاطبان خود را از بین لیست مخاطبین انتخاب نمایید. این قوانین بیانگر آن است که استفاده از ویژگی پیام اضطراری SOS جانشین مناسبی برای تماس با ارگان های مسئول برای هر وضعیت، نخواهد بود.
  • در نهایت بعد از تنظیم این ویژگی شما می توانید در این برنامه ویژگی فرستادن کلیپ صوتی و یا تصویر را غیر فعال کنید.

مراحل-فعال-کردن-پیام-اضطراری-SOS

بعد از اینکه این ویژگی فعال شد، گوشی شما برای چند لحظه ویبره می زند و صفحه نمایش آن روشن می گردد.

منبع: Cnet

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی