امتیاز کمتر آیفون 10 نسبت به گلکسی اس 8 در آزمایش‌های اتحادیه مصرف‌کنندگان آمریکا

سایــمان دیــجیتال ۱۵ آذر ۱۳۹۶
آیفون 10

آزمایش های اتحادیه مصرف کنندگان آمریکا بر روی آیفون 10 به اتمام رسیده است و نتایج منتشر شده کمی گیج‌کننده به نظر می رسد. به گفته این مجله، آیفون 10 دارای دوربین فوق العاده‌ای است که در هر دو زمینه عکاسی و فیلمبرداری عملکرد کم نقصی به نمایش می گذارد. صفحه نمایش نیز همانند دوربین کیفیت بسیار بالایی دارد و آزمایش کنندگان از عملکرد تشخیص چهره راضی بوده اند.

از طرف دیگر اما بدنه دستگاه بسیار شکننده است. از 3 واحد تستی که در این مورد صورت گرفته است، در 2 مورد آن صفحه نمایش می شکند که هزینه تعمیر آن 280 دلار بر آورد شده است. در تست سوم نیز شیشه پشت دستگاه به طور کامل می شکند.

در آزمایش مربوط به باتری، باتری آیفون 10 زمان 19 ساعت و 30 دقیقه را دوام آورده است که پایین تر از آیفون 8 پلاس با زمان 21 ساعت است. گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس نیز زمان 26 ساعت را ثبت کرده اند. در حقیقت باتری آیفون X عملکرد ضعیف تری از 38 گوشی دیگری دارد که این مجله پیشنهاد می دهد.

آیفون 10

در کل این مجله آیفون X را برای کسانی که با پرداخت 1000 دلار مشکلی ندارند، مناسب می داند؛ چرا که در ازای آن، دستگاهی با دوربین بسیار قدرتمند و طراحی مدرن دریافت می‌کنند. اما کسانی که قصد صرفه جویی در هزینه را دارند می توانند آز دو گوشی دیگر اپل در این سال، یعنی آیفون 8 و 8 پلاس استفاده نمایند. حتی آیفون 7 نیز گزینه مناسبی برای این افراد اعلام شده است.

شیشه به کار برده شده در iphone 10 واقع شکننده است و این اولین تستی نمی باشد که این موضوع را تأیید می کند؛ بنابراین در مجموع، گوشی آیفون 10 امتیاز کم تری از گوشی‌های سامسونگ گلکس اس 8، اس 8 پلاس و نوت 8 کسب می کند.

نظر شما در آیفون 10 چیست؟

منبع : GSMArena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی