اطلاعات لو رفته از گلکسی A5 و A7 سری 2018

سایــمان دیــجیتال ۵ مهر ۱۳۹۶
گلکسی A5 و A7 سری 2018

مدتی قبل اطلاعاتی از سخت افزار احتمالی گلکسی A5 و A7 سری 2018 به بیرون درز کرد و اکنون تصاویری منتشر شده است که اطلاعاتی از ظاهر احتمالی این دو دستگاه را به نمایش می گذارد.

به روزرسانی: سامسونگ گلکسی A8 و A8 plus به طور رسمی معرفی شدند

طبق تصاویر فاش شده از قسمت پشتی، به نظر می رسد گلکسی A5 و A7 سری 2018 همانند پرچمداران امسال سامسونگ، دکمه ی هوم را حذف شده می بیند و سنسور اثر انگشت از قسمت جلو به عقب دستگاه و به زیر دوربین انتقال پیدا کرده است. اندازه این سنسور به نظر کوچکتر از دکمه ی هوم می باشد و دسترسی به آن، احتمالا آسان تر از پرچمداران اخیر سامسونگ خواهد بود.

میان رده های گلکسی A سری 2018 احتمالا به دکمه ی بیکسبی روی بدنه مجهز خواهند شد که البته امکان غیر فعال کردن آن به تازگی به پرچمداران سامسونگ اضافه شده و کسانی که به اشتباه دکمه ی بیکسبی را فشار می دهند، می توانند به راحتی آن را غیر فعال کنند.

تصاویر رندر فاش شده از قسمت جلوی دستگاه، نمایشگر سری بی نهایت معروف سامسونگ را نشان می دهد که این بار به میان رده ها اضافه شده است. البته این مورد زیاد هم دور از انتظار نیست؛ چرا که سری A سامسونگ معمولا بعد از گذشت 1 سال، برخی از ویژگی های سری اس را به عاریه می گیرند.

در پایان می توانید تصاویر رندر گلکسی A5 و A7 سری 2018 را مشاهده کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی