اس 7 اج و آشنایی با ویژگی های صفحه لبه خم آن

Sayman Digital ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
ویژگی های صفحه لبه خم اس 7 اج

جالب است بدانید که لبه خم سامسونگ گلکسی اس 7 اج خیلی بیشتر از یک طراحی زیبا است. زیرا این لبه خم دارای کاربردهای بسیار فراوان می باشد که شما را با آن ها آشنا می کنیم.

سال گذشته گلکسی اس 6 اج نیز شامل برخی ویژگی ها که باعث می شد از لبه خم استفاده هایی را بکنیم. اما امسال گلکسی اس 7 اج نسب به اس 6 اج در پلکان بالاتر ایستاده است. لبه خم این گوشی فوق العاده جذاب مانند صفحه نمایشی است که هرگز خاموش  نمی شود. جالب است بدانید که لبه خم اس 7 اج یک افزونه جداگانه است که اطلاعات متفاوت تری را نسبت به صفحه نمایش اصلی نمایش می دهد.

در اینجا همه امکانات اضافه شده به لبه خم این پرچمدار جدید سامسونگ را کند و کاو می کنیم و در ویدیو به صورت کامل آن ها را مشاهده می کنید.

پنل های لبه خم گلکسی اس 7 اج

این لبه خم پرچمدار جدید سامسونگ میانبرها و ابزارهای به مراتب بیشتر در اس 7 اج دریافت می کند. لبه افراد بدین معنی است که منویی از افراد مورد علاقه شما در آن حا قرارمی گیرد اما این امر به وسیله برنامه منو لبه اس 7 اج تنظیم می گردد که بیشترین برنامه های استفاده شما را نشان می دهد و این که شما می توانید در آن جا کلید های میانبری را اضافه نمایید.

همچنین پنل های اخبار مانند: اخبار یاهو، ورزش یاهو، اقتصاد یاهو، تقویم و تغییرات آب و هوا را می توان در لبه خم اس 7 اج استفاده کرد. شما می توانید صفحه لبه خم اس 7 اج را از طریق تنظیمات، شخصی سازی نمایید. به طوری که می توانید پنل هایی را که دوست ندارید، حذف کنید و سایر پنل های دیگر را از پلی استور سامسونگ دانلود نمایید.

بازخورد لبه خم اس 7 اج

انگشت خود را بر روی لبه خم این پرچمدار جدید سامسونگ به سمت راست و چپ بکشید تا بازخورد آن را مشاهده کنید. این صفحه نمایش بسیار ظریف حاوی اطلاعات بسیار مفید مانند: تماس های از دست رفته، پیام ها و به روزرسانی اخبار می باشد. حتی شما می توانید با بالا و پایین کشیدن این صفحه بین عملکردهای آن حرکت کنید که این عملکردها شامل اخبار یاهو، ورزش یاهو، اقتصاد یاهو، تقویم، تغییرات آب و هوا و برنامه گام شمار که به طور پیش فرض در آن قرار دارد را مشاهده کنید.

نور لبه خم اس 7 اج

همانند گلکسی اس 6 اج، صفحه لبه خم اس 7 اج زمانی که کسی تماس می گیرد و یا پیام ارسال می کند، روشن می گردد. حتی زمانی که صفحه گوشی خاموش باشد ایت امر امکان پذیر است. اگر فرد تماس گیرنده یکی از افرادی باشد که در منو افراد لبه خم اس 7 اج موجود باشد، صفحه نمایش با رنگی که شما برای آن فرد انتخاب کرده اید روشن می شود. این رنگ می تواند آبی، سبز، بنفش، زرد و نارنجی باشد.

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی