اسپاتیفای سرویس ویدیویی خود را، راه اندازی می کند

سایمان دیجیتال ۶ بهمن ۱۳۹۴
اسپاتیفای

اسپاتیفای

در ماه می سال گذشته، این برنامه محبوب اعلام کرد که پا فراتر ار سرویس موسیقی خود گذاشته و به یقین وارد محتوای تصویری در قالب موزیک ویدیو، پادکست و غیره نیز خواهد شد. بر اساس گزارشات روزنامه معروف وال استریت جورنال، اسپاتیفای سرویس پخش تصویری خود را بزودی در این هفته برای سیستم عامل اندروید و در هفته ی بعد برای سیتم عامل iOS آغاز خواهد کرد.

شروع کار

محتوای ویدیویی در آغاز، برای کشور های امریکا، انگلستان، آلمان و سوئد ارائه می شود و این امر به آن خاطر است که این برنامه تست اولیه خود را در این مناطق انجام داده است. باید به این موضوع اشاره داشت که تا کنون برای هیچ کس جزئیات محتویات ویدیویی نسخه ی اندرویدی اسپاتیفای مشخص نبوده و این امر تا نشر نسخه ی رسمی اسپاتیفای برای سیستم عامل اندروید به همین شکل باقی خواهد ماند اما به یقین می توان گفت که محتویات ویدیویی عموما می بایستی کلیپ های ویدیوئی کوتاهی باشند که به منظور تشویق کاربران و طرفداران اسپاتیفای ساخته شده تا بیش از پیش کاربران را درگیر خود کرده و از اجرای این برنامه در پشت زمینه توسط کاربران و تنها گوش دادن به موسیقی، جلوگیری کند.

نقاط قوت

در واقع اسپاتیفای برای متمایز بودن از سایر رقبای این عرصه، سعی کرده تا همواره محتوایی را تولید کند که صرفا برای سرویس خودش بهینه شده و آنها را با برچسب هایی همچون “خبر هفته” و
“خنده به عنوان وعده ی غذایی” دسته بندی کرده و ارائه کند.  واضح است که شرکت ایده های فراتر از تنها ارئه ی موزیک ویدیو در ذهن دارد. سال گذشته اسپاتیفای به منظور تولید محتوا رسما همکاری خود را با BBC, Comedy Central, ESPN, MTV و شبکه ی خبری Vice را اعلام کرد.

تبلیغات نیز وجود دارد ؟

گرچه این سرویس موسیقی بالغ بر بیست میلیون مشترک پولی دارد اما کماکان به عنوان یک شرکت سوده محسوب نمی شود و از این رو ممکن است نتواند در حال حاضر سرویس ویدویی خود را به سوددهی برساند. جالب جریان آن جاست که سرویس ویدیویی اسپاتیفای بدون تبلیغات در اختیار کلیه کاربران قرار خواهد گرفت و اینکار به احتمال زیاد با جذب کاربر بیشتر برای اسپاتیفای همراه خواهد بود. هرچند مدیر اجرایی سال گذشته اسپاتیفای اعلام کرد که تبلیغات تصویری می تواند منبع خوبی برای درآمد زایی باشد.

شما نیز می توانید برای دانلود آخرین نسخه اندرویدی اسپاتیفای از طریق لینک زیر اقدام به دانلود آن از پلی استور کنید.

دانلود Spotify از پلی استور

برای اینکه از آخرین بروز رسانی این برنامه باخبر باشید، با ما همراه شوید، بزودی با تصاویر و جزئیات دقیق از سرویس ویدیویی با شما خواهیم بود.

منبع: AndroidAutority

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی