آخرین نسخه به روزرسانی تلگرام را دانلود کنید

Sayman Digital ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

اضافه شدن قابلیت پیش نویس (Draft)، تصویر در تصویر(Picture-in Picture)و خیلی چیزهای دیگر

اگر به خاطر داشته باشید در قسمت پیام رسانی تلگرام، افراد برای جلب توجه شما پیام های مختلفی را ارسال می نمایند که ممکن است تمرکز شما در زمان تایپ کردن یک موضوع مهم به هم بزند. بنابراین در آخرین به روز رسانی تلگرام این مشکل حل شده است.

آخرین نسخه به روزرسانی تلگرام

تلگرام قابلیت پیش نویس و یا همان Draft که در ایمیل داریم را در این به روز رسانی معرفی کرد. در حال حاضر پیام های ناتمام به صورت کاملا واضح در لیست پیام های شما مشاهده می شوند و پیام ها با پیش نویس های فرستاده نشده در اول لیست پیام ها های شما قرار خواهند گرفت. لازم است بدانید که این پیام های پیش نویس در تمامی  دستگاه های الکترونیکی شما همگام سازی می شوند. به طوری که شما در گوشی خود تایپ می کنید و برای ادامه کار خود می توانید از کامپیوتر شخصی خود استفاده نمایید.

قابلیت تصویر در تصویر در آخرین به روزرسانی تلگرام چیست؟

در گوش های آیفون، سرویس پخش ویدئو یوتیوپ و ویمو از یک کلید جدید در قسمت راست برنامه تلگرام برخوردار گشتند. با ضربه زدن بر روی آن می توانید پنجره ویدئو مورد نظر را کوچک کنید و در ائامه به ویدئو خود تماشا کنید در حالی که سایر کارهای خود را در برنامه تلگرام انجام می دهید.

شما می توانید با درگ کردن پنجره ویدئو کوچک شده آن را به هر قسمت از صفحه هدایت کنید. لازم است بدانید در آی پد که ویدئو مورد نظر حتی در صورتی که از اپلیکیشن های دیگری نیز استفاده کنید، پخش خواهد شد. این حالت از ویدئو های تصویر در تصویر برای تمامی نوع های ویدئویی در به روزرسانی های بعدی تلگرام  صورت خواهد گرفت.

پخش ویدئو داخلی برای کاربران اندرویدی

کاربران اندرویدی از سرویس جدید پخش ویدئو که به طور پیش فرض در گوشی های آن ها می باشد، لذت خواهند برد. این قابلیت برای سیستم عامل اندروید 4.1 به بالا امکان پذیر می باشد.

آخرین نسخه به روزرسانی تلگرام

آخرین به روز رسانی تلگرام را دانلود نمایید.

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی