اپل اپلیکیشن جدیدی به نام Music Memos را برای ترانه سرایان منتشر کرد.

اپلیکیشن Music Memos

علاقه مندان به موسیقی بخوانند…

اپلیکیشن Music Memos یکی دیگر ازبرنامه های جدید برای سیستم عامل iOS می باشد. این اپلیکیشن به ترانه سرایان این فرصت را می دهد تا به راحتی و آسانی قطعه مورد نظر خود را ضبط و ایده های آهنگ خود را بهبود ببخشند.

براساس گزارش خبری Apple’s Press ; اپلیکیشن جدید Music Memos از یک برنامه ای به نام Voice Memos الهام گرفته شده است. به طوری که مدت زمان زیادی است که موسیقی دان ها از این برنامه Voice Memos استفاده می کنند و ایده های موسیقی ناب خود را با استفاده از آن در آیفون و آی پد خود خلق می کنند. همان طور که در بالا اشاره کردیم اپلیکیشن Music Memos از عملکرد های برنامه Voice Memos الهام گرفته است. به طور مثال شما با این اپلیکیشن می توانید صدای هر نوع ابزارموسیقی خود را به وسیله میکروفون های فوق العاده آیفون با کیفیت بالا، در فرمت غیره فشرده، نام گذاری، تگ کردن و… ضبط کنید. این اپلیکشن می تواند شروع خوبی برای ساختن کتابخانه ای پر از ایده برای شما باشد.

عملکرد اپلیکیشن Music Memos

بنابراین همانند برنامه Voice Memos ، شما می توانید قطعه ای از آهنگ خود را ضبط کنید با این تفاوت که برنامه Music Memos ویژگی هایی مانند نوت اتوماتیک را برای موسیقی دانان اضافه می کند.

در صورتی که از این برنامه استفاده کردید و بخواهید در یک رقابت واقعی شرکت کنید، می توانید از تمام دستگاه های خود به برنامه هایی ضبط موسیقی مانند Garageband و Logic Pro  ، دسترسی داشته باشید. به راحتی می توانید قطعه های خود را با دوستان به اشترک بگذارید حتی می توانید برای منتشر کردن آن از اپل موزیک استفاده کنید.

نگاهی به ویژگی های اپلیکیشن Music Memos در آیفون

اپلیکیشن Music Memos

 

نگاهی به ویژگی های اپلیکیشن Music Memos در آی پد

اپلیکیشن Music Memos

به روز رسانی این برنامه به همراه لمس سه بعدی در آی پد پرو بهبود خواهد یافت.

منبع: 9to5mac

 

 

پست های مرتبط:

اخبار مرتبط با کاربران اپل موزیک

اپل موزیک در آستانه رسیدن به 10 میلیون کاربر

اپل موزیک تحت عنوان سرویس پخش کننده موسیقی، اخیرا پیشرفت...

هفت راهکار تامین امنیت تلفن همراه

7 اشتباهی که در مورد امنیت تلفن همراه انجام می دهیم- بخش دوم

در بخش اول این موضوع به گام هایی از اشتباهاتی...

معرفی پنج برنامه تغییر صدا

معرفی پنج برنامه برای تغییر صدا

شاید برای شما هم جالب و خوشایند باشد که با...

yalada-1