مقایسه دوربین ردمی Note 9s با گلکسی A31

سایمان دیجیتال این‌بار برای مطالب مقایسه دوربین خود، سراغ محصولات میان‌رده و در عین حال جدید برند سامسونگ و شیائومی رفته است که دو دلیل اصلی برای انتخاب آن‌ها دارد. اول اینکه ردمی Note 9s و گلکسیA31 هردو از چهار دوربین در پنل پشتی بهره می‌برند و نوع لنزهای استفاده شده در ساختمان دوربین هردو آن‌ها یکسان است. از طرف دیگر این دوگوشی تقریبا در رنج قیمتی یکسانی قرار دارند و مقایسه دوربین ردمی Note 9s با گلکسیA31 برای طرفداران آن‌ها جذاب خواهد بود. ما را در ادامه همراهی کنید تا عملکرد دوربین این دو گوشی را در دنیای واقعی شاهد باشیم.

شیائومی ردمی نوت ۹ اس | Redmi Note 9S

در پنل پشتی ردمی نوت ۹ اس دوربینی با ۴ ماژول تعبیه شده است که در قاب مربع شکل به صورت ماتریس وار نظم داده شده‌اند. دوربین اصلی این گوشی، از حس‌گر ½ اینچی با رزولوشن ۴۸ مگاپیکسلی استفاده می‌کند که از نوع ISOCELL Bright GM2 بوده و ساخت سامسونگ می‌باشد. دوربین فوق عریض این گوشی به حس‌گر ۸ مگاپیکسلی مجهز شده و از لنزی با دیافراگم f/2.2 استفاده می‌کند.

دوربین سوم برای عکس‌برداری ماکرو در نظرگرفته شده است که از لنزی با دیافراگم f/2.4 و حسگر ۵ مگاپیکسلی برخوردار می‌باشد و در نهایت نوبت به دوربین ۲ مگاپیکسلی می‌رسد که تنها برای سنجش عمق تصاویر کاربرد دارد.

گلکسی ای ۳۱ | Galaxy A31

Galaxy A31 همانند رقیب خود در پنل پشتی مجهز به دوربین چهارگانه است که در داخل قابی مستطیل شکل به صورت ال پشت سرهم قرار گرفته اند. اولین دوربین اصلی این گوشی از حسگر ۴۸ مگاپیکسلی با لنزی واید F/2.0 بهره می‌برد که از فوکوس خودکار با تشخیص فاز پشتیبانی می‌کند. دوربین فوق عریض ۸ مگاپیکسل در پایین آن جای گرفته است و گشودگی دیافراگم لنز آن برابر با F/2.2 می‌باشد. همچنین در کنار این دوربین‌ها، دوربین ۵ مگاپیکسلی با لنز ماکرو F/2.4 و حسگر سنجش عمق ۵ مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر پرتره به کاررفته است.

مشخصات دوربینردمی نوت ۹ اسگلکسی ای ۳۱
رزولوشن۴۸ مگاپیکسل (اصلی) + ۸ مگاپیکسل (فوق عریض) + ۵ مگاپیکسل (ماکرو)+ ۲ مگاپیکسل (سنجش عمق)۴۸ مگاپیکسل (اصلی) + ۸ مگاپیکسل (فوق عریض) + ۵ مگاپیکسل (ماکرو)+ ۵ مگاپیکسل (سنجش عمق)
گشودگی دیفراگملنز اصلی f/1.8 | لنز فوق عریض f/2.2 | لنز ماکرو (f/2.4) | لنز سنجش عمق f/2.4لنز اصلی f/2.0 | لنز فوق عریض f/2.2 | لنز ماکرو (f/2.4) | لنز سنجش عمق f/2.4
لرزش‌گیر اپتیکال
فیلم برداری4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps, gyro-EIS1080p@30fps
ویژگی های اضافهفلاش LED، پاناروما، HDR
هوش مصنوعی، حالت Super Steady، سوپر اسلوموشن
هوش مصنوعی، فلاش، HDR، پاناروما

عکاسی در محیط‌های روشن: دوربین ردمی Note 9s با گلکسی A31

خروجی تصاویر دوربین اصلی هر دو گوشی به صورت پیش فرض، ۱۲ مگاپیکسل است و امکان عکاسی در رزولوشن کامل با هر دو گوشی وجود دارد.

سوژه اول

در این سوژه نماینده سامسونگ از دامنه پویایی وسیع‌تر برخوردار است و عملکرد بهتری را در این زمینه ارائه می‌کند. کیفیت و وضوح تصاویر برای هردو گوشی به خوبی ارزیابی می‌شود. در زمینه دقت رنگ‌ها نمی‌توان به هیچ یک خرده گرفت؛ فقط لازم است بدانید که در تصاویر شیائومی ردمی نوت ۹ اس رنگ‌ها اشباع شده تر است و آن را نباید به عنوان نقطه منفی به حساب آورد.

همچنین در زمینه ثبت جزئیات باید بگوییم در نگاه کلی، هردو گوشی به خوبی جزئیات را ثبت کرده‌اند؛ اما در نگاه موشکافانه ، عملکرد ردمی نوت ۹ اس نسبت به گلکسی ای ۳۱ بهتر است و برای ملموس شدن این موضوع بخشی از تصاویر هردوگوشی را زوم کردیم.

در تصویر برش‌خورده این موضوع برای ما شفاف شد که دوربین Redmi Note 9s توانسته جزئیات شارپ تری را بازتولید کند. این در حالی است که جزئیات تصویر Galaxy A31، کمی نرم به نظر می‌رسند.

سوژه دوم

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی این سوژه بپردازیم، لازم است بدانید که دوربین فوق عریض گلکسی A31 زاویه دید ۱۲۳ درجه در اختیار می‌گذارد؛ درحالیکه زاویه دید دوربین فوق عریض ردمی Note 9s برابر با ۱۱۹ درجه است. در این موقعیت، باز هم Galaxy A31 دوربین از داینامیک رنج وسیع‌تر (تصویر روشن‌تر) بهره می‌برد و این موضوع باعث شده جزئیات بیشتری را به نمایش بگذارد.

سوژه سوم

در این سوژه، رنگ‌های باز تولیده شده در ردمی نوت ۹ اس شاداب تر است و در قسمت سایه‌ها کنترل بهتری دارد؛ اما در زمینه نوردهی، رقیب آن عملکرد بهتری را به نمایش گذاشته است.

ماکرو

در این بخش از مقایسه دوربین ردمی Note 9s با گلکسی A31 باید بگوییم هردو عملکرد بسیار خوبی را به نمایش گذاشته‌اند؛ اما با نگاه جزئی به لبه‌های کناری برگ، متوجه این موضوع شدیم که ردمی نوت ۹ اس به لطف فوکوس خودکار توانسته جزئیات بیشتری را به ثبت برساند.

همچینی نویز تصاویر در هردو تصویر به خوبی کنترل شده است و رنگ‌های باز تولید شده در ردمی نوت ۹ اس در مقایسه با گلکسی ای ۳۱ اشباع شده‌تر می‌باشد.

پرتره

در عکاسی پرتره دو موضوع اهمیت بالایی دارد، اولی تشخیص سوژه‌ از پس زمینه است و دیگری رنج داینامیک می‌باشد. بنابراین در مقایسه تصویر پرتره ردمی Note 9s با گلکسی A31 باید بگوییم که هردو به‌خوبی سوژه را از پس زمینه تشخیص داده‌اند؛ اما در زمینه رنج داینامیک، ردمی نوت ۹ اس عملکرد بسیار بهتری را ارائه کرده است.

عکاسی در محیط‌های کم‌نور

قبل از بررسی عملکرد این دو گوشی در محیط‌های کم‌نور، لازم بذکر است که ردمی نوت ۹ اس از قابلیت حالت شب برای دوربین اصلی بهره می‌برد؛درحالیکه گلکسی از آن برخوردار نیست. بنابراین نماینده شیائومی در این بخش امتیاز بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد.

سوژه اول حالت شب خاموش

در این بخش از مقایسه دوربین ردمی Note 9s با گلکسی A31 باید بگوییم که دوربین ردمی نوت 9 اس در کنترل هایلایت‌ها (چراغ‌ها) و نویز عملکرد بهتری را به نمایش گذاشته است؛ درحالیکه در بخش سایه‌ها، گلکسی A31 توانسته بهتر عمل کند. از طرف دیگر رنگ‌ها در ردمی Note 9s زنده‌تر می‌باشد.

سوژه اول حالت شب روشن

بعد از فعال کردن حالت شب در گوشی ردمی نوت ۹ اس متوجه این موضوع می‌شویم که تصویر روشن‌تر شده و در بخش سایه‌ها جزئیات بیشتری قابل مشاهده است. همچنان رنگ‌ها شادابی خود را حفظ کرده و کمی گرم‌تر از حالت شب خاموش می‌باشد.

سوژه دوم

لازم است بدانید که دوربین فوق عریض هیچکدام از گوشی‌ها مجهز به قابلیت نایت مود نیست؛ اما با این وجود گلکسی A31 تصویری با وضوح بالا‌تر و روشن‌تری را به ثبت رسانده است. همچنین نماینده سامسونگ در کنترل نویز نسبت به ردمی Note 9s عملکرد بهتری را در اختیار می‌گذارد.

سوژه سوم

در این موقعیت، دوربین Galaxy A31 توانسته جزئیات شارپ‌تری را بازتولید کند. این در حالی است که جزئیات تصویر ردمی نوت 9، کمی نرم به نظر می‌رسند. همچنین رنگ‌ گل در نماینده شیائومی شاداب‌تر است.

دوربین سلفی

در قسمت جلوی ردمی نوت ۹ اس، دوربینی با حسگر ۱۶ مگاپیکسلی جای گرفته است که در پس لنزی با گشودگی دهانه دیافراگم f/2.5 قرار دارد. در مقابل گلکسی ای ۳۱ را داریم که به دوربین سلفی با لنز F/2.2 و حسگر ۲۰ مگاپیکسل مجهز است.

روز

در این بخش از مقایسه دوربین ردمی Note 9s با گلکسی A31 به بخش دوربین سلفی رسیدیم که ابتدا به بررسی داینامیک رنج در هردو تصویر خواهیم پرداخت. دامنه پویایی ردمی نوت 9 اس وسیع تر است؛ چراکه اگر به لباس سوژه و زمین در تصویر گلکسی ای ۳۱ توجه کنید، دوربین این گوشی با سفید کردن آن‌ها باعث شده تا جزئیات کم‌تری به نمایش گذاشته شود.

اما اگر به صورت سوژه توجه کنید، در گلکسی ای ۳۱ جزئیات بیشتری را داریم و رنگ پوست طبیعی‌تر است. البته پسند عکس سلفی به صورت طبیعی و یا ویرایش شده کاملا سلیقه‌ای است که می‌تواند با توجه به سلیقه افراد متفاوت باشد.

پرتره

شب فلاش خاموش

در این بخش از مقایسه دوربین ردمی Note 9s با گلکسی A31 ، نماینده شیائومی رنگ صورت سوژه را طبیعی‌تر ثبت کرده است و پشت زمینه روشن‌تر می‌باشد؛ اما این داستان برای نماینده سامسونگ کاملا برعکس می‌باشد.

شب فلاش روشن

در این حالت نیز داستان مشابه با حالت فلاش خاموش را داریم. به‌طوریکه سامسونگ گلکسی A31 چهره سوژه را روشن و پس زمینه را تاریک کرده است، درحالیکه در ردمی نوت ۹ اس صورت سوژه کمی تاریک و پس زمینه روشن شده است.

۴۱ دیدگاه


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام دوستان من الان حدود ۶ ماه شد که گوشی a31دارم من تا حدی که میدونم a31نسبت به نوت ۹sبهتر هس خب هر گوشی وا سه خودت کار کرد هایی داره نمتونیم بگیم فلان گوشی اوز اون یکی بهتره فقط بدونین که هر گوشی در هر زمینه کاربرد خودشو داره مثال a31 دور بین بهتری داری یا مثلا شیائومی ظرفیت باطریش زیاد اینجور چیزا فقط بدونین هیچ گوشی بر دیگری برتری ندارد و فقط هر کدوم کاربرد خودشو داره
مرسی از همتون

سلام من الان دو ماهی میشه a31 دارم گوشی خیلی خوبی هست کیفیت عکس باهاش خیلی بالاست با زوم روی حالت حرفه ای از ماه بگیری ور روستا واقعا عالیه
خصوصا سلفیش عالیه از گوشی های چینی بهتره و خیلی خوش دست هست

سعی کنید هیچ وقت گوشی سامسونگ با شیائومی مقایسه نکنید گوشی های چینی وضعشون معلومه به جای باتری و پردازنده فشفشه میزارن تو گوشی هاشون تا بترکه بعدش ای شیائومی اصلا شد برند

من ردمی نوت9s دارم الان
بسیار گوشی عالی هست از همه لحاظ کسانی ک میگن بد دست هست و گنده حتما خوششون از گوشی بزرگ نمیاد البته بگم گوشی ردمی نوت9s از نظر من زیاد هم گنده نیست اگه گنده باشه بخاطر باتری غول پیکرش هست
من ک با این گوشی عکس گرفتم خیلی خیلی با کیفیت بود از همه لحاظ عالی هست مخصوصا دوربین شب

اگه دوست داشتین بخرین

A31 از همه لحاظ خوبه و قابلیت های زیادی هم داره.سامسونگ رو نمیشه با شیاعومی مقایسه کرد.

با سلام من قصد دارم این ماه گوشی بگیرم، در بین اقوام و دوستان هم شیائومی استفاده میکنن هم سامسونگ و میگن هر دوش خوبه منم دودل موندم ولی با توجه به کلیپا و بررسی کلی سایت به این نتیجه رسیدم که نوت 9 اس بهتره، همه ویژگی هاش بنظرم خوبه، تنها مشکل ک دیدم این بود که نوشته بودن قطعات شیائومی سخت پیدا میشه، ایا اگه مشکلی پیش امد باید گوشیو بندازم دور؟!!!??

من دیروز خرید شیائومی نوت 9sدوربینش افتضاحه خصوصادوربین جلوش و خیلی ام بددست وسنگینه

سلام
همین طور که از اسم معلومه سامسونگ بهتر از شیامی گوشیه چینی هست
من ۷ ماهه ک a31 دارم واقعا کیفیت عکساش عالیه خیلی خوبه خیلی هم طرحش زیبایه
بعد دوربین a31 واقعا عالیه من کلی عکس گرفتم که با توجه به گوشیه نوت نوت ۹ s خیلی عالی تر هست
گوشی نوت ۹ s اصلا دوربین جلوش کیفیت نداره
بعد اینکه a31 واقعا خوش دست تره
من گوشی موبایل a31 و واقعا بهتون معرفی میکنم واقعا عالیه از هر نظر

سلام احتراما اون دوستانی که این دو تا گوشی رو ندارن متعصبانه حرف نزنن شاید یکی بخواد روی نظرات شما حساب باز کنه و گوشی بخره در ضمن خالی هم نبندین

سلام.ببخشید میشه قیمت حدودی گوشی نوت 9اس رم ۴ و هم۶ را حدودی کسی بگه؟
راستی کسی هست راهنماییم کنه می خوام گوشی بخرم و دوست دارم که دوربین جلو و عقب خوبی داشته باشه و سرعتش هم خوب باشه.چیزای دیگه زیاد مهم نیست برام.خب کدوم بهتره نوت۹ یا ۳۱؟؟

من الان ۳۱ تقریبا چهار ماه هست که دارم حتی یک بار هم هنگ نکرده و اگه دوست داری عکست داخل سایه خیلی با جزئیات باشه بهتر شیائومی را بردای ولی من از کیفیت عکسش خیلی خیلی راضی هستم

خدارو شکر??

نوت ۹ اس بخر

داداش شیامی نوت ۹ اس با a51 رقابت می‌کنه شیامی نوت ۹ پرو با a71. یعنی من خودم شیامی نوت ۹ پرو دارم سامسونگ،a71 اصل نمیتونه با شیامی نوت ۹ پرو رقابت کنه

محمد سهراب
۲ آذر ۱۳۹۹ در ۱۶:۰۸

هر هر هر کی گفته سامسونگ همیشه جلوتر بود سامسونگ با تجربه صد ساله رو ببین اونوقت شیاومی که تازه دو سه سال اژ شهرتش میشه رو ببین چقدر چرت حتی دوربین نه اس هم از سامسونگ گرفته شده.

چه ربطی به شهرت داره دوست عزیز
من‌ خودم Y7 هواوی دارم و میخوام گوشیمو عوض کنم
خیلی تحقیق کردم در کل گوشی‌های سامسونگ قابلیت خاصی ندارن و فقط دارن پول برند میگیرن
قصدم هواوی بود
حیف که هواوی اخیرا میانرده جدید که مورد پسند من باشه معرفی نکرده Y7 رو الان 2 ساله دارم دوربینش از m11 قوی تر هست با اینکه m11 جدید تره
سامسونگ فقط داره پول برند و اعتبارش رو میخوره

سلام دوستان من نوت نه اس گرفتم ولی دوربین جلوش اصلا کیفیت نداره من نمیخوام بگم که بده یا نه ولی اصلا تنظیم نشده نمیدونم مشکلش چیه خیلی ضعیف عمل میکنه کسی میدونه چجوری حلش کنم از دوربین نوت هفت هم پایین تر میگیره لطفا راهنماییم کنید

من هم نوت ۹ اس دارم قبلاً این مشکل رو داشتم
اما شما برو تو دوربین بخش تنظیمات دوربین
کیفیت رو از پایین بزار رو بالا

نوت9s از a51هم بهتره خیلی برین ویدئو برسی رو ببینید نوت 9 اس تنها بخش دوربین و صفحه که آمولد نیست از a71ضعیف تره ولی سخت افزار و کیفیت ساخت که مهمترین از a71بهتره نمیدونم چرا سامسونگ الکی گرونه درضمن دوربین بعضی بخشا تقریبا مانند a71وحتی پورتره بهتری هم داره شاید بگید اگه نوت9 اس از a51بهتره پس چرا قیمتش کمتره خودتون میبیند که از a31خیلی بهتره قیمتش همسان است خودمم نمیدونم سامسونگ پلاستیکی چرا الکی‌گ ونه

ببینید داداشا درست سامسونگ خیلی وقته سابقه داره ولی شیائومی از وقتی که اومده عملکردش خیلی بهتره
اونایی که میگین دوربین جلو نوت نه اس کیفیتش بده بلدنیستید باهاش کار کنید
وگرنه از سامسونگ هم بهتره

الان من نوت ۹اس دارم
خیلی از تعمیر کار ها می گفتن سری A سامسونگ خرابی زیاد داشته مخصوصا a۵۰و ،a30,a31

واقعا وقتی تجربه کابری a31 و note 9s رو ندارین الکی قضاوت نکنین شاید تو بحث gaming شیا قوی تر باشه اما هیچوقت نمیشه غول کره ای سامسونگ رو با یه برند چینی مقایسه کرد. و قابل توجه دوستان که میگن پلاستیکه باید بدونن که شیشه در اثر ضربه میشکنه وگرنه سامسونگ مرض نداشت پلاستیک بندازه تازه اگه جنس گوشیت از طلا هم نباشه آخرش میره زیر گارد و هیچی دیگه معلوم نیست کیفیت صفحه سوپر آمولد با lcd شیا خیلی سره

نمیدونی حاجی الکی نگو من خودم دوبار نوت 9 اس از جیبم افتاد رو پله ها افتاد هیچکارش‌نشد چون از محافظ گوریلا گلس 5 بهره میبره شیشه بنجول نیست برو در مورد گوشی ها مطالعه کن بعد قضاوت کن شیائومی نوت 9 اس از a31که نه از a51خیلی بهتره وحتیاز a71سخت افزار قوی تره

امیرعلی خرمی
۲۵ آبان ۱۳۹۹ در ۲۰:۰۰

دوست عزیز من یکی از پرچمدار های سامسونگ یعنی نوت ۲۰ اولترارو تا چند روز قبل داشتم دادم به داداشم الان من ردمی نوت ۹ اس دارم شاید حس نوت ۲۰ اولترارو نده اما بدون شک می گم نسبت به نوت۲۰ اولترا بهتره

معلومه که نوت 9 اس می‌بره ضعیف گیر آوردین

یعنی خداییشa31 پلاستیکی واسباب بازی واقعی رو با نوت۹شیاومی مقابسه میکنیدa71باز بود ی چیزی،هر چند اونم پلاستیکی!!!!

ابوالفضل احمدی
۱۰ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۳

سلام خدمت شما عارضم خدمتتون این گوشی نوت۹ اس از a51هم بالاتره و با a71رقابت می‌کنه ولی قیمتش مثل a31هست این گوشی از اسنپ دراگون 72۰جی بهره میبره درحالی که a71از 73۰بهره می‌بره علامت جی مخصوص گیم هست درحالی که اونها از پلاستیک استفاده کردند ولی نوت ۹اس شیشه هست نوت۹اس از گوریلا گلس 5 استفاده کرده ولی a71وa51وa31از گوریلا گلس ۳ استفاده کردند ولی سامسونگ هم مارک خوبی هست ولی و همچنین نوت۹اس از مادون قرمز استفاده کردند به نظرم برای خرید میتونید نوت ۹اس گزینه عالی باشه ولی هرسه گزینه خوبی هستند با آرزوی موفقیت برای هردو برند

دوست گرامی لازمه که بدونه تعصب به قضیه نگاه کرد من خودم note9sداشتم و الان a51 به نظر من a31 وa51از note9sبالاترن البته a31از تراشه کمی ضعیف تر استفاده کرده ولی در حال به غیر از این مورد a31وa51خیلی بهتر از note9sهستن

بر چه اساسی میگی a31 و a51 که چیپ ضعیف تر و بدنه ضعیف تری دارن بهترن؟؟؟؟؟؟؟میشه بگی؟؟؟

دوستان من نوت ۹ اس دارم و تجربه کار با a51 هم دارم بدون شک در بخش دوربین و سرعت نوت ۹ است برنده هست چون هر دو آنها رو کنار هم گذاشتم و مقایسه کردم

بابا برید گمشید با شیامی چینی بدرد نخور که خدا میدونه تا کی عمر کنه سامسونگ غول کره ای رو هیچ کس نمیتونه شکست بده

دوست عزیزی که دوربینهای دو گوشی رو بررسی کردن،به نظر بنده اصلا صلاحیت این کار رو نداشتن چون با چند تا عکس اونهم در شرایط محدود نمیشه قضاوت کرد من a51سامسونگ دوماه تمام با ردمی نوت۹شیاومی مقایسه کردم وبا قاطعیت نوت۹ برنده بود چه برسه به a31

چرا الکی حرف میزنی دو ماه تموم مگه میشه!!! بعدشم کیفیت عکس A31 که خیلی بهتر از شیائمی نوت ۹ هست و صفحه نمایش A31قابل مقایسه نیست با ردمی نوت۹.
تو اگه کمی عقل داشتی می فهمیدی فرق نمایشگر سوپر اولد با ال سی دی چی هست

چرا چرت میگی شیائومی نوت9sداره باa71رقابت میکنه.اصلا صحبتa31نیست

تو هم اگه عقل داشتی می‌فهمیدی نوت9اس کورنینگ گوریلا گلس 5 داره و دربرابر زربه مقاومت ولی a31وa51وa71که پلاستیکی زربه کوچکی‌بخوره داغون میشه

امیرعلی خرمی
۲۵ آبان ۱۳۹۹ در ۲۰:۰۴

شما ادب رو رعایت کن اردور فکر می‌کنی a۳۱
بهتر هست اما اگه زوم کنی همه چیز معلوم میشه

امیرعلی خرمی
۲۵ آبان ۱۳۹۹ در ۲۰:۰۵

ازکجا معلوم شما نمایندگی سامسونگ نداشته
باشی

امیرعلی خرمی
۲۵ آبان ۱۳۹۹ در ۲۰:۰۹

تو عقل نداری بچه اگه بجای آجر تو کله تو
مغز بود شاید می فهمیدی
شیائومی بی رقیب هست
سامسونگ و هواوی
به پای شیائومی
نمی رسن

امیرعلی خرمی
۲۵ آبان ۱۳۹۹ در ۲۰:۰۷

دمت گرم

من خودم یکی از فامیلامون a51 و یکی دیگه از فامیلامون شیائومی داره.
شاید صفحه نمایش a51 بهتر باشه ولی به نظر من شیائومی بهتره.
قیمت a51 هم بیشتره

از کی تا حالا سامسونگ و با شیامی چینی مقایسه می‌کنن
واقعا درک تون نمیکنم

مطالب بیشتر

مقایسه دوربین سامسونگ گلکسی S21 اولترا، آیفون 13 پرومکس و P50 هواوی

کیفیت دوربین یکی از ویژگی‌های مهم گوشی‌های هوشمند است و برای بعضی‌ها مهمترین معیار برای خرید...

پویا علیمی time-alt ۸ مرداد ۱۴۰۱

مقایسه دوربین آیفون ۱۳ پرو مکس با S22 اولترا سامسونگ / نبرد گلادیاتورها

امسال جنگ بزرگی در دنیای اندرویدی و آیفون ها بین دو گوشی اس ۲۲ اولترا سامسونگ و آیفون ۱۳ پرو...

معین کریمی time-alt ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

مقایسه دوربین آیفون ۱۳ پرو مکس با اس ۲۱ اولترا؛ جنگ بهترین‌ها بدون برنده؟!

دوربین گوشی‌های هوشمند روز به روز پیشرفت‌های بسیار خوبی می‌کنند. در بین سازندگان شاخص گوشی...

مهدی حیدری time-alt ۲ آذر ۱۴۰۰

مقایسه دوربین گلکسی A71 با آیفون SE 2020

در ادامه مطالب اختصاصی مقایسه دوربین، دو گوشی جدید گلکسی A71 و آیفون SE 2020 را انتخاب کرده...

سارا صباح پور time-alt ۱۹ خرداد ۱۳۹۹

ویدئو مقایسه دوربین پی 40 پرو با اس 20 اولترا و آیفون 11 پرو مکس

هواوی پی 40 پرو، گلکسی اس 20 اولترا و آیفون 11 پرو مکس هر سه بهترین پرچم‌دارانی می‌باشند که...

سارا صباح پور time-alt ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

مقایسه ویدئویی دوربین سه پرچمدار گلکسی اس 10 پلاس، هوآوی میت 20 پرو و آیفون 10 اس مکس

یکی از پر مخاطب ترین مطالب حال حاضر، مقایسه های جدید ترین پرچمداران موجود در بازار است که...

هادی غنی‌زادگان time-alt ۸ اسفند ۱۳۹۷

مقایسه دوربین گلکسی اس 10 پلاس با آیفون Xs Max

همان طور که می دانید سامسونگ مدتی پیش از نسل دهم گوشی های خود رو نمایی کرد که یکی از قدرتمند...

سارا صباح پور time-alt ۵ اسفند ۱۳۹۷

مقایسه دوربین گلکسی نوت 9 با آیفون Xs Max

مشخحصات دوربین گلکسی نوت 9 Galaxy Note 9دوربین اصلیدوربین سلفیرزولوشن 12 مگاپیکسل + 12...

سارا صباح پور time-alt ۳ مهر ۱۳۹۷

مقایسه دوربین گلکسی نوت 9 با آیفون X

مشخصات دوربین گلکسی نوت 9 Galaxy Note9 دوربین اصلی دوربین سلفی رزولوشن 12...

هادی غنی‌زادگان time-alt ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

مقایسه دو گوشی nova 3e و نوا 2 پلاس؛ کدام یک بهتر است؟

گوشی های سری نوا در برند هوآوی بدون شک یکی از پرطرفدارترین گوشی های میان رده در بازار به حساب...

هادی غنی‌زادگان time-alt ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷