معرفی Apple Pencil از زبان مدیرعامل اپل

سایمان دیجیتال ۲۰ آبان ۱۳۹۴
Apple Pencil

استیو جابز مدیر عامل سابق اپل در زمان حیات خودش اذعان داشت که اپل هیچ علاقه‌ای به استفاده از Apple Pencil ندارد. اما همه­ ی طرفداران محصولات اپل می­دانند که این شرکت در محصول  Ipad Pro از Apple Pencil استفاده کرده است. دومین اعتقاد معروف استیوجابز به سایزهای کوچک تبلت بود. که این تناقض را در Ipad Mini شاهد بودیم. این‌ها گواهی بر این موضوع است که اپل گاهی برخلاف عادت‌ها و سنت‌های گذشته خود عمل می­کند و همچنان در صدر بازار تجارت قرار دارد و طرفداران خودش را حفظ می­کند.

مدیرعامل اپل از Apple Pencil می‌گوید

اخیراً آقای تیم کوک، مدیرعامل شرکت اپل با روزنامه ­ی UK The independant مصاحبه‌ای انجام داده است. تیم کوک در این مصاحبه بیشتر در مورد دیدگاهش در مورد Ipad pro صحبت کرد. بر اساس آقای کوک  Apple Pencil فقط یک‌قلم نیست. آقای کوک ادامه داد که قلم نوری برخلاف  Apple Pencil صرفاً یک  مداد است که  باعث بروز تأخیرهای زیاد می‌شود و برای طراحی‌های ظریف انتخاب مناسبی نیست. بر اساس آقای کوک، قلم نوری باید بتواند تمام احساسات و حرکات کاربر را دریافت و منعکس نماید و این دقیقاً کاری است که Apple Pencil برای کاربران و طرفداران خود انجام داده است. درواقع Apple Pencil  صرفاً یک جایگزین برای قلم نوری نیست بلکه Apple Pencil ارمغانی است ویژه برای تجربیات بهتر برای کاربرانش. بر اساس گفته‌های آقای تیم کوک، فراهم کردن صفحه‌نمایش بزرگ‌تر در تبلت ها امکان انجام عملیات مالتی تسکینگ را برای کاربران در حد قابل توجهی تسهیل می­بخشد.

 

Apple Pencil

Apple Pencil

موافق بودن با نظرات آقای کوک ممکن است برای طرفداران محصول محبوب سامسونگ GALAXY NOTE 5، کمی سخت باشد اما از رده خارج نشدن هیچ‌کدام از محصولات اپل، گواهی بر موفقیت روزافزون اپل است.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا Apple Pencil تجربه ای فراتر از یک قلم نوری برایتان به ارمغان خواهد آورد ؟

منبع : PocketNow

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی