5 اپلیکیشن اندرویدی که نباید آن ها را از دست بدهید

Sayman Digital ۳۰ آبان ۱۳۹۶
اپلیکیشن اندرویدی

اپلیکیشن ها امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند و اگر این برنامه ها به صورت رایگان باشند، طرفداران بیشتری پیدا خواهند کرد.در اینجا برای شما 5 اپلیکیشن اندرویدی را معرفی میکنیم که از بهترین ها در هفته گذشته می باشند. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن اندرویدی شماره یک: Farmer Sim 2018

اگر نسخه 2017 این بازی را قبلا دانلود کرده باشید، باید به شما بگوییم که نسخه 2018 آن بالاخره عرضه شد.در نسخه 2018 این اپلیکیشن ، افزایش گرافیک بازی،زیاد شدن فعالیت های کشاورزی و تجهیزات و.. از مواردی هستند که میتوانید مشاهده نمایید. لازم است بدانید که اگر با این بازی آشنایی ندارید، باید به شما بگوییم که این بازی در یک زمین کشاورزی است و مرتبط با کشاورزی می باشد.

دانلود Farmer Sim 2018

معرفی اپلیکیشن اندرویدی شماره دو: ModelAN3DPro

برنامه ModelAN3DPro یک اپلیکیشن کمیاب و سه بعدی می باشد. به طوری که شما می توانید عکس را به آن بدهید و مدل سه بعدی آن را دریافت نمایید.کار کردن با این برنامه در ابتدا بسیار راحت نمی باشد ولی به مرور زمان آسان می شود. از دیگر ویژگی های آن می توان به پشتبانی از Google Cardboard، فایل OBJ و Minecraft skins اشاره کرد.

دانلود ModelAN3DPro

معرفی اپلیکیشن اندرویدی شماره سه: Mighty Battles

Mighty Battles یکی از بازی های مبارزه ای است. به طوری که شما می توانید با جمع آوری مبارزان خود در بازی با سایر گیمرها به مبارزه بپردازید.

دانلود Mighty Battles

معرفی اپلیکیشن شماره چهار: Drop Recipes

Drop Recipes برنامه آشپزی است که بدون اینکه در آن ثبت نام کنید، دستورپخت غذاهای مختلف را می توانید در آن پیدا کنید.شما می توانید با گذاشتن زمان ، آشپزی خود را مدیریت نمایید.

دانلود Drop Recipes

معرفی اپلیکیشن شماره پنج: Undervault

بازیکنان در بازی بایستی برای پیدا کردن چیزها مبارزه، حفر و جستجو کنند. فضای بازی آنچنان تعریفی ندارد ولی از موضوع خوبی برای سرگرم شدن برخوردار است. شما بایستی در سیاه چال ها و یا زندان و سایر محیط ها به دنبال وسایل باشید. این برنامه رایگان است.

دانلود Undervault

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی