ترفندهای شیائومی

نگاهی به تنظیمات گوشی های شیائومی

گوشی‌های اندرویدی همگی در زمینه سیستم عامل یکسان هستند، اما هر شرکت لباس خاصی بر تن این سیستم عامل می‌کند که آن را رابط کاربری می‌نامیم. رابط کاربری اختصاصی شرکت شیائومی Miui است که ویژگی‌ها و امکانات مخصوص به خود را دارد و در بروزرسانی جدید یعنی نسخه 12.5 شاهد بهبود‌هایی بودیم که در مطلب معرفی MIUI 12.5 ؛ سریع‌تر و امن‌تر از همیشه به آن پرداختیم.

در این مطلب اما قصد داریم به سراغ تنظیمات گوشی‌های شیائومی برویم و با هم مروری بر قابلیت‌هایی داشته باشیم که کمتر شناخته شده هستند، اما ممکن است کاربرد فراوانی برای شما داشته باشند. البته احتمالا با برخی از این ویژگی‌ها و تنظیمات آشنایی داشته باشید، اما به منظور کامل بودن مطلب برای همه‌ی کاربران، آن‌ها را شرح می‌دهیم.

اگر از گوشی‌های شرکت سامسونگ استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب نگاهی به تنظیمات گوشی‌های سامسونگ را مطالعه کنید.

۱) نمایش میزان استفاده در روز

گوشی‌های هوشمند به نوعی تمام زندگی ما را در دست گرفته‌اند، از روابط دوستانه و کاری گرفته تا انجام امور بانکی، کارهای روزمره و حتی شغلمان. پس گاهی اوقات بیش از اندازه به این محصولات وابسته می‌شویم و این می‌تواند آسیب‌هایی در پی داشته باشد.

اگر برای شما هم جالب است بدانید که در روز چه مدت از گوشی خود استفاده می‌کنید و این استفاده را چه برنامه‌هایی به خود اختصاص داده‌اند باید به نگاهی به این بخش از تنظیمات گوشی خود بیندازید. برای این کار کافیست به Settings بروید و گزینه Digital Wellbeing & Parental controls را انتخاب کنید تا صفحه زیر به شما نمایش داده شود.

همان طور که مشاهده کنید آمار و ارقامی نمایش داده می‌شود که شایان توجه است و می‌تواند شما را در استفاده کمتر از گوشی راهنمایی کند. این قسمت حتی تعداد دفعات باز کردن قفل صفحه و دریافت نوتیفیکیشن را هم به شما یادآور می‌شود. در انتها هم می‌توانید برای خود محدودیت مشخص کنید تا برنامه بعد از مدت خاصی به شما هشدار استفاده زیاد دهد‌.

۲) کارکردن با یک دست

در چند سال اخیر اندازه‌ی نمایشگر گوشی‌های هوشمند به مراتب بزرگ‌تر شد و این موضوع باعث می‌شود امکان کار کردن با یک دست با این محصولات غیرممکن شود. اما در تنظیمات گوشی‌های شیائومی قابلیتی وجود دارد که با روشن کردن آن می‌توانید اندازه صفحه را برای مدتی که می‌خواهید با یک دست کار کنید کاهش دهید.

برای دستیابی به این مهم کافیست به Settings بروید و سپس گزینه additional settings را انتخاب کنید و در نهایت به روی One-handed Mode کلیک کنید تا پنجره‌ی مورد نظر باز شود. حال این قابلیت را روشن کرده و همچنین اندازه‌ی نمایشگر را هم انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت حتما باید از کلیدهای سنتی بک و هوم بهره ببرید و امکان استفاده از آن در صورت انتخاب ژست‌های حرکتی وجود ندارد. برای فعال کردن نهایی هم کافیست دست خود را از دکمه هوم به راست یا چپ بکشید تا صفحه نمایش به اندازه‌ای که انتخاب کرده‌اید دربیاید.

۳) قابلیت Quick Ball

اگر از گوشی‌های آیفون استفاده کرده باشید، می‌دانید که اکثر افراد از یک دایره در کنار صفحه استفاده می‌کنند که کارهای جذابی هم انجام می‌دهد و درصورتی که نیازی به آن نداشته باشید به حالت کم‌رنگ درمی‌آید. در اندروید و گوشی‌های شیائومی هم امکان بهره‌وری از این دایره جادویی وجود دارد و برای استفاده از آن باید به تنظیمات و Additional settings بروید و Quick Ball را انتخاب کنید.

این گوی به شما امکان می‌دهد تا به میان‌برهای جذابی که خودتان انتخاب می‌کنید به سرعت دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال اسکرین شات بگیرید، و یا چراغ قوه گوشی را روشن کنید و … . همچنین می‌توانید مدت زمان نمایش این گوشی و خیلی جزئیات دیگر را هم به سلیقه خود تنظیم کنید.

۴) قفل برنامه‌ها

حریم شخصی یکی از مهم‌ترین خط قرمزهای اکثر ماست و برای محافظت از این حریم شخصی راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آن‌ها قفل کردن برنامه‌های مورد استفاده است‌. مثلا شما به راحتی می‌توانید گالری، پیام‌ها، یادداشت‌ها یا هر برنامه دیگری را قفل کنید.

برای این کار برنامه‌های زیادی وجود دارد، اما در گوشی‌های شیائومی شما نیازی به برنامه مستقل برای انجام این کار ندارید و تنها باید به تنظیمات Apps و سپس App lock مراجعه کنید.

در نهایت لیستی از تمام برنامه‌های موجود به روی گوشی باز می‌شود و شما می‌توانید به راحتی برنامه‌هایی که قصد قفل کردن آن‌ها را دارید انتخاب کنید. برای باز کردن این برنامه‌ها نیز امکان استفاده از اثرانگشت، تشخیص چهره و یا الگو وجود دارد.

۵) بهینه سازی بخش باتری

شارژدهی یک گوشی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای آن برای خرید به حساب می‌آید، اما در هر صورت حداقل هر 3 روز یک‌ بار به شارژر نیاز پیدا خواهیم کرد. در گوشی‌های مختلف راه‌هایی وجود دارد که با انجام دادن آن‌ها عمر باتری افزایش پیدا می‌کند و در گوشی‌های شیائومی کافیست به بخش battery & performance بروید و سپس مانند تصویر عمل کنید تا لیست تمام برنامه‌های نصب شده به روی گوشی باز شود.

حال به روی هر برنامه‌ای که کلیک کنید چهار گزینه مختلف باز می‌شود که به صورت مختصر به توضیح هرکدام خواهیم پرداخت. گزینه اول (No restrictions) است و با انتخاب آن گوشی دیگر به هیچ وجه برنامه مورد نظر را نمی‌بندد و اجازه می‌دهد که دائما در پس‌زمینه فعالیت کند (مصرف شارژ را افزایش می‌دهد).

گزینه دوم (Battery saver) است که برنامه‌ها همگی به صورت پیش فرض روی این حالت قرار دارد. این حالت بین باز بودن برنامه در پس‌زمینه و مصرف بهینه باتری تعادل برقرار می‌کند. گزینه سوم (restrict background apps) است که با انتخاب این حالت، گوشی نظارت بیشتری بر باز بودن برنامه در پس‌زمینه دارد و ممکن است گاهی دریافت نوتیفیکیشن را با مشکل مواجه کند.

حالت آخر (restrict background activity) است. با انتخاب آن گوشی دیگر اجازه هیچ نوع فعالیتی را به برنامه مورد نظر در پس‌زمینه نمی‌دهد که این کار می‌تواند تاثیر شایانی در کاهش مصرف باتری داشته باشد. بهتر است کلیه برنامه‌هایی که دریافت نوتیفیکیشن آن‌ها برایتان اهمیتی ندارد و یا استفاده کمی از آن‌ها دارید را به روی این حالت قرار دهید.

۶) قابلیت ارسال پیام اضطراری (SOS)

در تنظیمات گوشی‌های شیائومی حالتی درنظر گرفته شده است تا درصورت قرار گرفتن در خطر، پنج بار به صورت پشت سر هم دکمه پاور را فشار دهید، تا پیامی که از قبل آماده کرده‌اید، برای مخاطبی که از قبل مشخص کرده‌اید ارسال شود.

روند فعال کردن این قابلیت در تصاویر نمایش داده شده و دلیل 5 بار بودن این عمل هم به کاهش احتمال ارسال پیام اظطراری به صورت اشتباه برمی‌گردد.

۷) امکان نمایش میزان رم و سرعت دانلود لحظه‌ای

در تنظیمات گوشی‌های شیائومی می‌توانید انتخاب کنید که سرعت دانلود لحظه‌ای (یعنی میزان اینترنتی که گوشی در لحظه دارد برای انجام کارهای مختلف استفاده می‌کند) به شما نمایش داده شود. برای این کار کافیست در تنظیمات به بخش Display مراجعه کنید و سپس مراحل موجود در تصویر را انجام دهید.

قابلیت دیگری که وجود دارد، این است که می‌توانید مقداری از رم گوشی که در هر لحظه در دسترس قرار دارد را مشاهده کنید. برای روشن کردن این قابلیت هم کافیست مراحل موجود در تصاویر را انجام دهید‌.

۸) تنظیم زمان برای فعال شدن دارک مود

دارک مود یا همان حالت تاریک یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های گوشی هوشمند است که هم موجب آسیب کمتر به چشم‌ها در شب می‌شود و هم در گوشی‌های مجهز به نمایشگر امولد (به خاطر ساختار خاص) سبب کاهش مصرف باتری.

معمولا همه‌ی ما این قابلیت را از کنترل سنتر گوشی فعال و غیرفعال می‌کنیم، اما شما به سادگی می‌توانید برای روشن و خاموش شدن خودکار این قابلیت ساعت مشخص تعیین کنید تا این اتفاق به صورت خودکار رخ دهید و دیگر نیازی به انجام دستی آن نباشد.

مراحل دستیابی به این مهم در تصاویر مشخص شده و تنها کافیست که این مراحل را طی کنید.

۹) قابلیت‌های قفل صفحه

به Settings و سپس بخش Lock screen بروید. در این صفحه گزینه‌های کاربردی فراوانی وجود دارد که تک تک هر کدام را توضیح می‌دهیم.

با روشن کردن اولین مورد (raise to wake) هر زمان که گوشی را از نوع سطوح مختلف بردارید، صفحه نمایش به صورت خودکار روشن می‌شود تا به سرعت بتوانید به نوتیفیکیشن‌ها دسترسی پیدا کنید. گزینه دوم (double tap to wake or turn off screen) به شما امکان می‌دهد تا با دو بار ضربه زدن پشت سرهم به خاموش کردن یا روشن کردن صفحه نمایش اقدام کنید.

در صورت روشن کردن گزینه بعدی (Glance for Mi)، گوشی به صورت خودکار تصویر پس‌زمینه قفل صفحه را تغییر می‌دهد تا گوشی شما تنوع و جذابیت دوچندانی پیدا کنید. گزینه بعدی (Lock screen owner info) به شما امکان می‌دهد تا نوشته‌ای را به به طور دائمی به روی قفل صفحه نمایش داشته باشید.

در آخر گزینه (Lock screen clock format) شما را قادر می‌سازد تا فرم نمایش ساعت را در قفل صفحه تغییر دهید. شما می‌توانید بین یکی از سه گزینه موجود یکی را به سلیقه خود انتخاب کنید.

۱۰) قابلیت خاموش کردن یک سیم‌کارت

اکثر گوشی‌های حال حاضر جهان از دو سیم‌کارت پشتیبانی می‌کنند، و همچنین اکثر کاربران به دلیل جدا کردن مسائل کاری از زندگی شخصی از دو سیم‌کارت مجزا برای انجام امور استفاده می‌کنند.

استفاده از دو سیم‌کارت به صورت همزمان می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش مصرف باتری داشته باشد، چرا که گوشی باید در عین واحد دو سیگنال متفاوت را پیگیری کند. احتمالا یکی از این سیم‌کارت‌ها برای شما اهمیت کمتری دارند، یا مثلا زمانی که در خانه هستید قصد دارید آن را خاموش کنید.

برای این کار کافیست مراحل بالا را طی کنید، تا سیم‌کارت با بودن به روی گوشی کاملا غیرفعال شود.

مطالب مرتبط: راهنمای کامل استفاده از برنامه تم گوشی‌های شیائومی، مقایسه رابط کاربری هواوی و شیائومی: Emui vs Miui، برطرف کردن مشکل دانلود از گوگل پلی

۲۸۹ دیدگاه


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام وقت بخیر بنده گوشیم روتازه خریدم ردمی نوت ده پرو 256هست الان آیکون های صفحه خیلی بزرگ هستن میخوام کوچیکش کنم چیکارکنم قسمت تنظیمات بخش خط وفونت به صورت خاموشه یعنی کمرنگه هرکاری میکنم برنمی‌گرده که بتونم فونت و سایز روتغییربدم باید چه کارکنم ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام گوشی من زمانی که از برنامه استفاده و می خواهم ارگ برنامه در بیام گوشی هنگ می کنه و بعد از یکی دو دقیقه گوشی خاموش می شده و روشن کردنی می گه موشکل میانه سیستم

مرتضی امیرخانی
۲۵ دی ۱۴۰۱ در ۰۲:۳۹

سلام تشکر فقط لطفاً راهنمایی کنید که بالا جای سوراخ هندسفری کنارش یک قسمت است که شیشه کوچکی دار مال چی من تو چند تا گوشی شیاموی مختلف دیدم ولی نمی‌دونم چه کاریایی دارد ممنون تشکر

سلام من گوشی ۱۱تی گرفتم با سیم کارت همراه اول فعال کردم یه بار سیم کارت رو عوض کردم الان که همون سیم قبلی رو انداختم آنتن ندارم موقع تماس قطع میشه

سلام گوشی من redmi 10c هست و قبلا نرخ نوسازی داشت ولی الان نداره

سلام من نوت ۱۰sگرفتم دوتا سیم روشه از ایرانسل برای تپسی استفاده میکنم هر بار از برنامه خارج میشم دیگه نت وصل نمیشه و برنامه تپسی اعلام میکنه مشکلی در اتصال اینترنت پیش آمده که برا رفع این مشکل باید برم رو تنظیمات نت پدر تنظیمات سیم گزینه مکان یابی یا نقطه یابی رو دستی بزنم اون وقت برنامه کار می‌کنه .لطفاً راهنمایی کنید

تنظیمات نقطه اتصال انترنت برو بعد یه سری ارقام زده در پروکسی و درگاه آنها رو پاک کن خالی باشه بعد ذخیره کن و خارج شو بعد هم یکبار گوشی حالت پرواز بزار بعد وردار درست میشه

منم گوشیم redmi note 10 s هست ، باید مجوزهای لازم رو برای تپ سی روشن کنی ، انگشتت رو روی برنامه تپ سی ۵ ثانیه نگه دار ، سه تا گزینه میاد بالا ، اطلاعات برنامه رو باز کن ، قسمت مجوز ها رو باز کن ، و چهار تا مجوز رو روشن کن

تنظیمات اینترنت رو دستی وارد کنید درست میشه این قطع و وصل اینترنت

نوشته های رو صفحه حاشیه داره و مشگل شده

سلام من بکگراند گوشیمو عوض میکنم رنگ پنجره پیام تماس مخاطبین عوض میشه گوشیم نوت ۱۱ شیایومی هست
مشکلش از کجاست

شما تم عوض میکنید منم همین گوشیو دیروز خریدن و تا الان راضیم👍

سلام گوشیم یهو بالا صفه نوشته نارنجی رنگsosینی چی؟؟

SOS که پیام اضطراری میشه ، برو تنظیمات خاموشش کن

SOS که پیام اضطراری میشه ، برو تنظیمات خاموشش کن

سلام خسته نباشی .
گوشی من پوکوm3 هست من چند تا عکس انتقال دادم به البوم خصوصی متاسفانه یه مدت دیگه بعضی از عکس ها که میزنی روش صفحه مه تمام صفحه نشون نمیده صفحه سفید نشون میده و می نویسه فرمت فاعل ها پشتیبانی نمی شود. لطفا هرکس میدونه راهنماییم کنه .
ممنون🙏

سلام ببخشید میشه یه اسکرین شات از بخش رام گوشی توی تنظیمات بهم بدین بتونم ببینم رامش چنده

سلام من شیائومی se9 دارم. یک هدفون تایپ سی AKG خریدم. وصل میکنم پیغام بالای صفحه میاد که playing sound usb میره صفحه تنظیمات نمیدونم چطور فعال کنم. جالبه که فیلم پلی میکنم صدا داره صدای موزیک پلیر mi فقط در نمیاد. وقتی اول یه فیلم پلی کنم همزمان اهنگ رو هم پلی میکنم جفتش میخونه

سلام من نوت ۱۱ دارم و می‌خواهم Quick Ball این قابلیت رو انجام بدم اما چنین کلمه وجود ندارد برای من کسی دلیلش رو میدون کمک کنه

سلام . بنده همین شیائومی 11tپرو RAM 12خریداری کردم علت اینکه دکمه برگشتش و مربع و دایره کار نمیکنه باید چند تا لمس انجام بدین تا کار کنه
میخواستم بدونم تنظیمات خواصی داره یا خرابه
یا تنظیمات خاصی برا انجامش داره رو اعصابه

سلام من یک گوشی شیائومی
به نام ردمی نوت 10 هست اما من فضای دوم را پیدا نکردم
و من گوشیم را آپدیت آمد و شد می یو آی 13 و من پیدا نکردم
میشه بگید چه کار کنم
ممنون

گوشیم شیائومی پوکوx3.صفحه دوم تنظیم کردم .مدتیه صفحه دوم اون رنگ و روشنایی که صفحه اول داره رو نداره .عکسها تو صفحه اول خیلی خوش رنگ و شفاف و واضح هستن اما تو صفحه دوم خیلی بی رنگ و روح و کمرنگ .میشه راهنماییم کنید ممنون

با سلام.متاسفانه نمیتونم تم و صفحه نمایش و صفحه قفل گوشی رو عوض کنم.میگه حالت بی نهایت را خاموش کنید.گوشیم شیائومی نوت8 پرو هست.لطفا کمکم کنید.ممنونم

سلام گوشی من شیائومی نوت 9اس هست هرکاری میکنم تاریخچه گیف های گوشیم پاک نمیشه چیکار کنم؟

سلام گوشی من ردمی8هست و بعد بروزرسانی نمیتونم عکس ها رو به فضای دوم بفرستم همه برنامه ها برا انتقال هستن جز گالری

سلام …من قبلا سامسونگ داشتم از فیلم و ویدیو راحت گیف میگرفتم یعنی روی ویدیو یه ایکون میومد که میزم روش از ویدیو گیف میگرفت
الان شیایومی دارم اما اصلا ایکونی نیست و حتی تو تنظیماتش چیزی نیست که بخوام فعال کنم
نمیدونم چطور باس گیف ساز فعال کنم
ایا اصلا شیاعومی این کارایی رو داره ؟
یا نه من باس جداگونه اپلیکیشن گیو ساز نصب کنم ؟
ولی سامسونگ خود گوشی قابلیت گیف سازی رو داشت

سلام…گوشی من شیامی M4 هست تو قسمت گالری هر گونه ویرایشی که میخوام انجام بشه…خطا میاره…و ذخیره‌سازی نمیشه…از جمله قسمت برش عکس…اگه امکان داره راهنمایی کنین??

سلام در گوشی من یه مشکلی که هست اینه که وقتی تماس ورودی دارم و بعد از قطع مکالمه قبل از اینکه من مطمئن بشم که تماس قطع شده یا نه بلافاصله میره به صفحه اصلی و قفل می کنه و من باید قفل رو باز کنم و برگردم چک کنم که تماس قطع شده یا نه . لطفا راهنمایی کنید.

سلام و خدا قوت،، ببخشید گوشی من شیائومی نوت ۹s هست چرا سطل زباله مخفی هست و ‌‌پیداش نمیکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
من گوشی شیائومی poco 3 gt دارم وقتی قابلیت Raise to wake رو غیر فعال می کنم باز هم کار میکنه و غیر فعال نمیه چیکار باید انجام بدم ؟

سلام . من گوشیم شیائومی a3 هست و توی فایل هام در قسمت پوشه ایمن ی سری اطلاعات مهم ریختم و رمزش یادم نیست چجوری میشه بدون حذف شدن اطلاعات رمز رو برگردونم یا پاک کنم ؟ راهی داره؟؟؟ چون اطلاعات خیلی مهمی توش دارم لطفاً راهنمایی کنید ممنون …

گوشی من شیائومی هس .وقتی برام اس ام اس میاد اصلا برام معلوم نیس ک پیامی واسم اومده یا ن .حتی واس فضای مجازی هم صدق می‌کنه..

سلام ببخشید من گوشیم برنامه را روی حذف بروز رسانی زدم حالا می خوام برش گردونم چیکار باید

سلام عیسی
تو گالری روی آلبوم ها بزن
و صفحه رو بکش پایین ، آلبوم خصوصی برات ظاهر میشه

سلام من آپدیت سوم را کردم
و گوشیم از یه ور به یه ور دیگه انگار رفته

سلام دوستان
من ردمی نوت ۹ پورو دارم
چرا وقتی صفحه گوشیم خاموشه و هنوز بازش نکردم ، میتونم از بالا کرکره رو بکشم پایین و هم داده رو روشن کنم هم هر کاری بکنم ؟
آیا راه حلی دارین واسش ؟

ببخشید من گوشیم صفحه اولش حذف شده و میخوام بیارمش چی کار کنم؟

سلام وقتتون بخیر.آلبوم خصوصی شیائومی نوت ۹اس کجاست چطوری پیداش کنم

ععععععععععالللللللللللی

آیا گوشی من شیائومی ردمی ۹ سی است برای همه گوشی ها تم صدا جدید آمده اما برای من نیامده باید چه کار کنم

سلام خسته نباشید چرا بعضی از پوشه گم میشه تو مدیریت فایلم

سغ من دوکو ایکس تری خریدم در حین رانندگی خود به خودگزینه مزاحم نشوید روشن میشه گوشی بیصدا میشه تو قسمت آسایش دیجیتال هم مزاحم نشوید رو خاموش میکنم ولی باز خودش روشن میشه راه حلی داره که درست بشه یا باید ریسیت فکتوری بزنم ممنون میشم جواب بدید

سلام گوشی من mi 10 lite هستش گوشیم ک زنگ میخوره نام مخاطب رو تو ایرپاد نمیگه و اینک تو تنظیمات گزینه caller id announcementنداره چیکار کنم مشکلم حل بشه ممنون

ابوالفضل امامی
۱۱ آبان ۱۴۰۰ در ۲۰:۰۵

سلام من میخام که گوشیم در صفحه قفل خاموش نشه ایا تو تنظیمات میشه فعال کرد

من عکاس هایم را در عکس های شخصی مخفی کردم ولی د عکس های مخفی نمیبینشون از گالری م خارج شده

سلام ببخشید گوشیم نوت ۸ هستش،گذاشتم رو حالت تمام صفحه ولی مشکل از اونجاست که بعد از آخرین آپدیت دیگه نمیتونم بین برنامه های باز رفت و آمد داشته باشم به این صورت که قبلاً اگه تلگرام باز بود واتساپ هم باز بود می‌تونستم با نگه داشتن دکمه برگشت بدون خارج شدن از این برنامه وارد برنامه‌ی دیگه بشم.امکانش هست برم آپدیت قبلی یا یه راهی بهم پیشنهاد بدید مشکلم حل بشه. سپاس

سلام من پوکو ایکس تری دارم نمی‌دونم از کجا تنظیماتش دستکاری کردم که یکی از بلندگو هاش قطع میشه موقع پخش آهنگ چرخش گوشی رو که فعال میکنم دوباره صدای بلندگو جابجا میشه خیلی عجیب برام ممنون میشم راهنمایی کنید

آیا از آپدیت 12,5,5 نسخه جدید شیایومی

سلام من گوشیم نوت ۹ هست و منطقه گوشیم هم هند هستش
و مشکلم اینه که نمیتونم ساعت رو am بزارم کلن رو یه چیزه
مثلن ۱۲ ظهر میزنه ۱۲
۱۲ شب هم میزنه ۱۲
دیگه دو صفر نمیزنه
ممنون میشم کمک کنید

سلام من وقتی میخوام قفل گوشی رو با اثر انگشت باز کنم مینویسه هنگامی ک از قفل صفحه سوم شخص استفاده میکنید نمیتوانید ان را باز کنید منظورش چیه ممنون راهنمایی کنید

سلام جواب به دوستی که میگه من وقتی با یکی صحبت میکنم و پشت خطی دارم بهم نوتیف نمیده یه نمیلرزه باید شما از تنظیمات گوشی این قابلیت رو فعال کنی در صورت بلد نبودن فعال کردن این قابلیت به مغازه های تعمیر موبایل مراجعه کنید و یا اگر باز هم فعال کردین درست نشد ایراد از سیم کارت شما هستش

سلام من گوشیم نوت هشت پرو هست و تازه به ۱۲.۵.۳ آپدیت کردم ولی وقتی میرم داخل موسیقی و پلی میکنم
نه آیکون برنامه نه نوتیفیکیشن هیچ کدوم داخل اعلان ها نمیاد
لطفا کمکم کنید ممنون میشم

سلام من گوشیم شیائومی نوت 10 هستش ولی نمیدونم چرا زیر عکسی که میگیرم اسم و مشخصات
گوشی رو نمیاره لطفا کمکم کنید ممنون میشم?

من گوشیم شیائومی 9آ هست و miui ۱۲ و هر کاری میکنم اسلیت اسکرین نمیتونم استفاده کنم

سلام و وقت بخیرمن گوشیم شیایومی ۱۱لایت هست برنامه هایی که نصب میکنم نوشته های داخل برنامه رو نشون نمیده مثلا در اسنپ چت اسم های دوستام ک چت میکنمو نمیاره و…….باید چیکار کنم؟؟

سلام گوشی من شیائومی نوت ۱۰است
اما متاسفانه نمیتونم خدمات بانکی انجام بدم یاحتی شارژ اینترنت بگیرم همش می‌نویسه خطا در داده های ورودی مشکل چیه؟

سلام من وقتی میخوام قفل گوشی رو با اثر انگشت باز کنم مینویسه هنگامی ک از قفل صفحه سوم شخص استفاده میکنید نمیتوانید ان را باز کنید منظورش چیه ممنون راهنمایی کنید

ببخشید وی پی ای گوشی شیامویی کجاست

سلام من poxo x3 pro دارم و وقتی در حال مکالمه هستم و بکی دیگه بهم زنگ میزنه پضت خطی نمیندازه که بفهمم یکی پضت خط هست صدا نمیده یا نوتیف نمیده حتی نمیندازه که طرف زنگ زده بهم
از تنظیماتش اوکی کردم روشنه سرویس پشت خطی که کسی زنگ زد صدا بده ولی نمیده چیکارش کنم؟؟

نمیشه کاریش کرد به دلیل محدودیت های امنیتی اندروید ۱۱ هست،فقط باید فایل رو با کامپیوتر کپی کنی داخل پوشه اندروید

سلام،۳ماه گوشی شیاومی نوت۱۰گرفتم،الان اینترنت با مکان یابی روشن میکنی،هنگ می‌کنه؟بعد پیام رابط کاربر پاسخ نمی‌دهد میاد روصفحه،wifiگوشیم روشن نمیشه،ممنون میشم راهنمای بکنید

سلام من شیائومی نوت۹اس دارم ،چجوری باید محدودیت های مدیریت فایلش رو غیر فعال کنم؟

سلام من ردمی نوت هشت پرو دارم ، می‌خوام بدونم در یه روز خاصی چه مقدار از اینترنت در برنامه ها استفاده کردم ، لطفا راهنماییم کنید

سلام.دوستان من پوکو ایکس۳دارم وقتی موسیقی میزارم وصفحه رو قفل میکنم دیگه رو صفحه نیست که بتونم آهنگ عوض کنم اگه کسی این مدل گوشی رو داره و بلده لطفا بهم کمک کنه.تشکر

سلام.تو رو خدا کمک کنید.من ردمی نوت ۷ پرو دارم.فقط دو هفته پیام نگه میداره بعد پیامهای جدید که میاد خودبخود پیامای قبل پاک میشه چکار کنم

سلام چرا گوشی وقتی زنگ میخوره صفحه روشن نمیشه ردمی نوت 9 اس

سلام.برای غیرفعال کردن حالت کاری درگوشیmi9t

سلام خسته نباشید من گوشی mi10tproخریدم وقتی صحفه نمایش خاموش هست شارژ کم میکنه مشکش چیه

قسمت موسیقی های پنهان شد کجاس؟

سلام و خسته نباشید
در گالری گوشی شیائومی نوت 8 پرو عنوانی اضافه شده بنام آلبوم هوشمند که یکسری عکسا داخلش هست که با پاک کردن عکس در آن عکس اصلی هم در گالری پاک میشه
چه راهکاری برای رفتن آلبوم هوشمند از داخل گالری هست؟؟؟

سلام.من ردمی9دارم قسمت بازتاباندن به تلویزیون از حالت wifiحذف شده تنظیمات چگونه بر میگرده؟

سلام
ببخشید من یک سوال داشتم
من از پاکننده داده کار نمی کنه

سلام گوشی من ردمی ۹cهست واصلا گزینه ی Turn on MIUI optrimizationندارد و ماوس هم کار نمیکند

سلام من موقع نوشتن پیام بد چند کلمه خود به خود پیامم محو میشه به متوجه نمیشم چی دارم می‌نویسم بد یک دکمه برگشت داره میزنم نوشته ها برمیگرده دوباره موقع نوشتن محو میشه

سلام من شیامی نوت ۹ دارم چرا وقتی زنگ میخوره صفحه کامل تماس نمیاد . فقط یه پنجره بالا باز میشه

من خاستم سیمکارت عوض کنم ولی رفتم گوگل میزنم نمیاد بالا لطف کمکم کنی

سلام من نوت ۹sدارم چند روز که موقع نوشتن پیامک بعد از چند کلمه خودبه خود نوشته هام محو میشه و متوجه نمیشم که دارم چی مینویسم اما یه حالت برگشت داره که میزنم نوشته ها برمیگرده اما به محض نوشتن دوباره میپره.لطفا راهنماییم کنید

سلام من شیائومی پوکو x3 دارم ان اف سی نمیدونم چرا موقع سیو شماره تلفن فقط 3تا گزینه میاد سیو داخل گوگل اکانت سیو داخل سیم کارت و شیائومی من و گزینه سیو داخل حافظه داخلی گوشی نمیاد مال دوستم همینو داره 4تا گزینه میاد و درسته

سلام من mi10tpro دارم تو فضای دوم قسمت انقال فایل فقط گزینه انتقال نرم افزار داره. و گزینه انتقال عکسو فیلم نیست اگه ممکنه راهنماییم کنید

سلام من mi10tpro دارم. ولی قسمت فضای دوم. واسه انتقال فقط انتقال نرم افزار داره. گزینه انتقال عکسو فیلم نیست اگه میشه راهنمایی کنید

چرا تو حافظه گوشی شیایومی میگه 5.2میگابایت عکس ولی وقتی هیچ چیزی تو گالری و مدیریت پوشه نیست

سلام من تاریخ دقیق گوشیم ب هم خورده بود درستش کردم بعد فهمیدم ک گوشیم دیگه مصرف استفاده روزانه و ماهانع از نت رو نشون نمیده فقط نوشته 0B??
چیکار کنم درست بشه?
خیلی آزار دهنده هست?
ممنون میشم بگین

سلام من گوشی poco m3دارم و وقتی میرم تو تنظیماتش و میرم تو قسمت (نمایش تمام صفحه)می زنه دکمه ها یا حرکات انگشت در حالت تمام صفحه و وقتی می زنم که گوشیم به صورت حرکات انگشت در حالت تمام صفحه باشه گوشیم اون دکمه ی بزرگ وداراز سفید زیر صفحه را نمیاره ولی دیدم که بقیه ی گوشی ها دارن چون خواهرم هم گوشی redmi note 8 pro و دیدم که تمام صفحه اون ،اون دکمه ی سفید را داره میشه لطفاً کمکم کنید??

من روز اول تنظیمش کردم گوشی ک زنگ میخوره تا با رمز حالا چهره یا الگو صحفه ای ک داره زنگ میخوره معلوم نیست شخص کیه ولی الان نمیدونم چطوری درستش کنم لطفا رهنمایی کنید

من چرا نمیتونم برنامه هاییدی اسکیرین رو نصب کنم و بازی کلاچ
لطفاً راهنمای

ی کنید میزنه برنامه نصب نشد

چرا در گوشی ردمی 9Tنمیتونم بروی مخاطبین عکس بذارم؟

سلام من دکمه کم و زیاد کردن صدا قبلا صدای رسانه رو تنظیم میکرد الان مقدار صدای زنگ گوشی رو تنظیم میکنه وقتی میخای صدای اهنگ رو کم کنی با دکمه بصورت پیش فرض کم وزیاد نمیکنه فقط میخوا حالت پیش فرض دکمه تنظیم صدا زنگ رو تنظیم کنه خواهشن یکی راهنماییم کنه ممنو

با سلام گوشی های شیایومی همشون در حالت قفل خیلی راحت قابل سرقت هستن و به راحتی روی حالت هواپیما قرار میگیره بدون نیاز به وارد کردن رمز و این خیلی بده فکر کنید گوشیتون روی میزه محل کارتون فراموش کردین ،اون دزد بدون اینکه رمز گوشی شما و بلد باشه خیلی راحت نوار وظیفه بالای صفحه رو پایین میکشه و گوشی رو روی حالت هواپیما قرار میده و میذاره تو جیبش و میره بدون اینکه ازش رمز بخواد ،آیا راهکاری هست برای قفل کردن نوار وظیفه بالای صفحه همه جوشی ها حتی درپیت ترین گوشیها دارن ولی شیائومی نداره لطفا اگه کسی بلده بگه

ردمی نوت ۹ اس دارم. حالت کاری غیرفعال نمیشه چکارش کنم؟

سلام خسته نباشید
من شیائومی نوت نه دارم ویروس گرف فلش کردم، بعد اینکه فلش کردم گزینه اینکه طرح اعلانات نوتیفیکیشنمو عوض کنم پاک شده. به چن تا تعمیراتی نشون دادم و گفتم ولی متوجه نشدن. میشه راهنماییم کنید ک چجوری میتونم برش گردونم

سلام
گوشی من نوت ۸ است . تعدادی فیلم و عکس روی آن ریختم و بعد پاک کردم ولی حجم حافظه که در شده بود خالی نشده . چکار باید کرد ؟
ممنون از راهنماییتون

سلام از توی سطل آشغال پاک کنید

با سلام پوکو x3 دارم هنگام مکالمه صفحه خاموش نمیشه؟؟؟ درحالی که سامسونگ با گلس خودش خاموش میشن . واینکه چطوری میتونم اعلان های شناور موقع مکالمه غیرفعال کنم؟
واینکه تصویرزمینه صفحه قفل هم فقط باتم عوض میشه . هرتصویری ک میزارم میزنه ok شده ولی عوض نشده .ممنون.

باسلام شیامی نت هشت پرو بتازگی یع بخشی رو قسمت تنظیمات اطلاعات تلفن که برای تنظیم LTY ONLY سیم کارت هستش قسمت سیم کارت دوم رو غیرفعال کردم و اطلاعات بخش سیم کارت دوم رو ندارم حتی ایکون نمایش انتن سیم کارت ندارم روی صفحه بالا سمت چپ قسمت ایکون باطری فقط یک ایکون انتن دهی دارم .راهنمایی کنید چکار کنم که انتن سیم دوم هم برگرده به حالت عادی .با تشکر

سلام ببخشید گوشی من نوت ۹ و برنامه تیم خود شیائومی رو فعال کردم ولی روی صفحه قفلم ب جای قابلیت استفاده از کنترل و چراغ قوه یک چیز دیگر آمده ک برای تصویر زمینه است چطوری میشه اینو غیرفعال کرد و همان قابلیت اول را فعال کرد؟

درود ببخشید من می خواهم اثرانگشت گوشیم که روی دکمه پاورم هست چطور بیاورم روی صفحه. ممنون گوشیم REDMI not 9s هست

سلام گوشی poco M3 دارم برنامه های مسیر یاب رو که نصب میکنم مجوز دایمی دسترسی به مکان رو نداره،فقط حین اجرا مجاز.
لطفاً راهنماییم کنید،ممنون.

سلام خسته نباشید ببخشید من قبلاً موسیقی و فیلم دانلود کرده بودم وبعد یا آن ها را پاک کردم یا انتقال دادم به حافظه خارجی والان نه فیلمی ونه موسیقی در حافظه داخلی گوشی هست ولی هنوز همون مقداری که قبلاً اشغال کرده بود هست نام گوشیم poco m3هست

با سلام
در آپدیت جدید میوآی حالت کاری چی هست؟

ببخشید من نوت ۸ پرو دارم وقتی میرم تو دوربین اثرانگشتو که لمس میکنم ویبره میخوره ماله چیه؟

سلام. گوشی شیاومی من شیاومی نوت هشت پرو هستش. ایکن دوربینش در دسکتاپم پاک. شده. چطور باید بیارمش؟

سلام گوشی من ردمی نوت ۹ پرو چندتا فیلم دانلود کردم و بعد از طریق گالری یه پوشه ساختم به اونجا انتقالش دادم حالا فیلما تو گالری نمایش داده نمیشه از طریق فایل منیجر هم نیستش

سلام من گوشی ردمی نوت ۹پرو خریدم ولی glance for miنداره اگه میشه راهنمایی کنید .

ببخشید گوشی من بیشتر3 انگشت کار نمیکنه چرا لطفاً راهنمایی کنید

سلام وقت بخیر.آقا من گوشیم پوکو شیائومیه لطف میکنین راهنمایی کنین فست شارژو غیرفعال کنم

سلام من گوشی note 9s دارم میخواستم ببینم تنظیماتی برا شدت ویبره داره که بیشتر شه؟ چون خیلی ضعیفه

سلام وقت بخیر گوشی من ردمی نوت ۹ هست ولی بدون دلیل حافظه SD کارتم پر شده اجازه عکس گرفتن و… رو بهم نمی‌ده عکس و فیلم زیادی هم تو گوشی ندارم میشه به من کمک کنین؟؟

سلام.موقع تماس تلفنی برقرار میشه چرا صفحه گوشی خاموش نمیشه؟چیکارکنم. کسی میتونه ج بده.

احتمالا از گلسی که به صفحه گوشیتون زدید ، هست. گلس رو بِکَنید و امتحان کنید.

سلام گوشیم ردمی نوت ۸ از وقتی خریدم تو برنامه های مثل گوگل ، اسنپ و خیلی از برنامه های دیگه فقط با وی پی ان کار می‌کنه. یجورایی اگه وی پی ان روشن نباشه نمیتونم از نت استفاده کنم :(((

سلام من گوشی شیائومی نت ۸پرو دارم. موقعی تماس تلفنی دارم صفحه گوشی خاموش نمیشه. چیکار کنم؟

سلام من پوکو m3 خریدم سنسور جانبی موقع صحبت کردن کار نمی کنه یعنی صفحه موقع صحبت کردن خاموش نمیشه. تست proximity sensor هم انجام می دم تست رو fail میزنه.. چه کار باید بکنم؟

سلام گلس اگه زدی در بیار .احتمالاجلوی سنسور رو گرفته

سلام من گوشیم شیامی نوت ۹ هست چطور پیام هارو درشت کنم

سلام من گوشی ردمی۹خریدم هرکار میکنم ب وای فای وصل نمیشه میشه لطفا راهنمایی کنید؟

مال من ردمی ۹t هست اما عجیبه که فضای دوم نداره!اگه کسی راه حلی داره بگه لطفا

سلام .من ۲هفته پیش ردمی ۹ تی خریدم .و با سیم کارت همراه اول راه اندازی کردم…الان چند وقته که هر کسی به گوشیم و خط همراه اولم زنگ میزنه اصلا نمیتونم تماسم رو وصل کنم .هر چی از روی صفحه لمسی می‌خوام وصل کنم تماس وصل نمیشه و همچنان گوشیم ویبره میخوره …جای سیم کارتام رو هم عوض کردم اما فرقی نکرده ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام چطور میتونم در قسمت کنترل از راه دور گیرنده دیجیتال دستگاههای دیگر رو اضافه کرد در حالی که برندش نیست

سلام من گوشیم ردمی 9 هست چطوری از تو گالری عکسهای همشکل بیارم مثلا یه عکس از خودم انتخاب کنم بعد هرچی عکس از خودم دارم بیاره

ایادرگوشی های شیائمی هم امکان موس داره؟
در گوشی قبلی ام که سامسونگ a20sبود این امکان وجود داشت .
اگه این امکان وجود داره باید به کدوم قسمت گوشی رفت وآن را فعال کرد؟

بله داره توی تنظیمات توسعه دهندگان هست اول توی گوگل سرچ کن چجوری تنظیمات توسعه دهندگان را فعال کنیم بعد که فعال کردی برو توش و فعالش کن

برای من Glance for Mi این حالت رو نداره
گوشیم note 9 pro هست چیکار باید بکنم؟

من گوشیم شیائومی ردمی نوت ۹ اس هست و می‌خوام بدونم چجوری بعضی از برنامه ها که مال خود گوشی هستند اما در گوشی هستند رو بیارم اگر میشه این رو بهم بگبد

منطقه رو روی هند تنظیم کن فعال میشه

مخاطبی رو حذف میکنم بازم ظاهر میشه چیکارکنم؟

گوشیت طرحه

سلام من نوت نه اس دارم و اینترنت فورجی ش قطع و وصل میشه ممکنه راهنمایی کنید

بهینه‌سازی مصرف باتری آیا امکان داره به خود باتری آسیب بزنه

حساب می چه کاربردی دارد

سلام من تازه شائومی گرفتم خواستم بدونم این حساب mi چه کاربردی داره ؟

حساب Mi خیلی مهمه،فعالش کنید و متصلش کنید ب حساب گوگل و فیسبوکتون..اگه گوشیتون گم شد یا خدایی نکرده دزدیده شد میتونید از راه دور کنترل کنید و عکسا پیامها مخاطبین و غیره رو حذف کنید

سلام گوشی من متاسفانه بخش گوگل پلی کار نمیکنه کسی هست راهنمایی کنه میاد سپر ایمنی ولی هیچ کدوم از تنظیمات کار نمیکنه خیلی هم به این بخش نیاز دارم لطفاً یکی راهنمایی کنه

عالی و مفید خدا قوت دمتون گرم

مهدی انتظار
۷ بهمن ۱۳۹۹ در ۰۲:۴۵

سلام دوستان عزیز، من mi9t دارم خیلی هم ازش راضی هستم خدا وکیلی گوشی همچین تمومی هست فقط مشکلم اینجاست که وقتی فلش وصل میکنم میخوام از حافظه دستگاه انتقال بدم به فلش اجازه نمیده خطا میده تو تنظیمات مجوز رو فعال کن من هر دنبالش میگردم چیزی پیدا نمیکنم کسی اگه می‌تونه راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام میخواستم بدونم وقتی عکسیو هیدن میکنیم کجا میره و اینکه چجوری میشه پوششو پیدا کنیم هرکاری میکنم نمیاد بالا ممنونم

توی گالری ۳ نقطه بالا تصویر بعد تنظیمات بعد نمایشرفایلهای پنهان

سلام من ۳ هفتس شیائومی نوت ۹ اس خریدم هروز میزنم شارژ زود تموم می‌کنه برای چی هست
۷ بهمن ۱۳۹۹ در ۰۱:۲۶

سلام من ۳هفتس شیائومی نوت ۹ اس خریدم هروز میزنم شارژ زود تموم می‌کنه برای چی هست

عالی حجی

درگوشی8aضبط مکالمه وجودندارد؟؟؟

سلام من نوت۹پرو دارم دوماهی میشه خریدم بلنگو تماسش بعضی وقت ها خاموش میشه با گوشی دوباره راه انداری کنم درست بشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

منم همین مشکل رو دارم ،، یکی دوروز یکبار گوشی رو خاموش روشن کن ،، من بردمش گارانتی گفتن اول ریست فکتوری کن احتمالا درست میشه

سلام من ی ماهی میشع گوشی نوت ۹sگرفتموقتی تماس برقرار میشع صدای طرف ندارم باید رو ب بلند گو بزارم ک صدا میده مجبورم با هندز وری حرف بزنم دوبار اینطوری شده ولی میشع بگید باید چکار کنم

سلام من ردمی نوت ۹ دارم‌…کسی میدونه چراغ چشمک زن جلوش چجوری فعال میشه

سلام ردمی نوت ۹ چجوری چراغ چشمک زن جلوش فعال میشه….اصلا داره

بهترین گوشی فقط شارژش یه روزه تموم میشه من فقط واتساپ دارم هیچ برنامه اجتماعی ندارم در هر حال شارژش یه روزه میشیه

من نوت۸پرو دارم شارژش زود تموم میشه
۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۲۳:۵۰

ممنون

واقعا کاربردی و مفید من خیلی استفاده کردم

گوشی من مدله می نو تی هست ولی اصلا نمیتونم برنامه زوم رو نصب کنم لطفا راهنمایی بفرمایید؟؟؟

سلام یه سوالی من mi note 10 lite دارم و اندروید ۱۱ و 5.miui 12 هم براش اومده ولی من بروز رسانیی دریافت نکردم.کسی نمیدونه باید چیکار کنم

من جان بودم اون شونزده میلیون میدادم لب تاب تو هم که پولداری یه گوشی ردمی نوت ۹ است یا پرو میخریدی

من یه بار تو گوشیم که مدلش ردمی نوت 8 پرو هست تو تنظیمات یه چیزی رو فعال کردم که وقتی گوشیم خاموش میکنم ۱۰ دقیقه بعد اینترنت گوشیم خاموش میشه حالا می خوام این تنظیمات خاموش کنم چون موقع دانلود فیلم به مشکل می خورم کسی می دونه من باید از کجا برم خاموش کنم هر چقدر گشتم پیدا نکردم اون تنظیمات تا خاموش بکنم الانم بخاطر همین مجبورم وقتی چیزایی دانلود میکنم که حجم زیادی داره و زمان زیادی میبره دانلود مجبورم صفحه نمایش گوشیم روشن نگه دارم و خوب این باعث داغ شدن و زود تموم شدن باتری میشه و خیلی اذیتم میکنه لطفا اگه کسی می دونه از کجا باید برم خاموش کنم این ویژگی رو بهم بگه

عالی بود دمت گرم
۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۲۱:۵۴

برای من که خیلی مفید بود

بسیار عالی بود تمام دارندگان گوشی شیائومی نیاز به این اطلاعات داشتند ممنون

محمد منصوری
۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۲۱:۱۴

سلام
آیا میشه فقط قفل گوشی با اثر انگشت رو فعال کرد ، یعنی فقط با اثر انگشت قفل صفحه رو باز کرد؟؟
بدون نیاز به اعمال الگو یا کد

حرف نداره

سلام
قبلاً سامسونگ داشتم میشود با صفحه خاموش با صدای ویدیو گوش داد اما با گوشی شیائومی ای امکان را ندارد آیا کسی می دونه چطور میشه

مکس پلیر نصب کن از اونجا فیلمت با صفحه قفل هم پخش میشه

پیشنهاد میکنم اِم ایکس پلیر نصب کنی. اونجا یه گزینه داره که ویدیو رو تو پس زمینه پخش می‌کنه

سلام دوستان برای گوشی نوت هشت پرو هم نیاز هست که تنظیمات رو بر روی کشور هند اوکی کنیم؟

گوشی دوتا فضای جدا داره تو تنظیمات بزنین فضای دو

گوشی شیائومی ردمی ۹سی چه طور هست ؟

سلام من تازه گوشی شیائومی ردمی ۹سی خریدم . مجوز حافظه گوگل پلیم غیر فعال هست چه جوری میتونم فعالش کنم؟ لطفا کمک کنید .

خسته نباشید دلاور تازه فهمیدی

خیلی عالی و مفید بود من خودم شیائومی دارم از این پرو مکس هم بهتره بهتر از این گوشی پیدا نمیشه

نه بابا ?

عالی بود.برای کاربران تنظیمات فضای دوم را توضیح دهید کاربردی است و خیلی جالب.

سلام ببخشید وقتی هندزفری را هدفون رو به گوشیم وصل میکنم از باند سمت چپش صدا خیلی ضعیف میاد میشه بگید چجوری میتونم درستش کنم؟

باید هندزفری تو عوض کنی گوشی مشکلی نداره

آخه من هدفون بی سیم هم وصل میکنم یا هندزفری های دیگه ولی اصلا فرقی نمیکنه

تف بزن،جدی میگما

دمتون گرم خیلی مفید بود

عالی بود من گوشیمو تازه گرفتم فقط اگه میشد میزان شارژ باطری رو در حال شارژ شدن مث گوشیای سامسونگ نشون بده عالی میشد

قسمت تنظیمات گذینه باطری آیکون باطری را فعال کنید

میشه برای من نشون میده

سلام.من دو روزی میشه که نوت ۹ پرو گرفتم.اکثر این قابلیت‌هایی که در متن شما بود رو همون روز اول بهشون رسیدن بودم،به خاطر همین الان که می‌خوندم خیلی برام جالب بود.یکجور مرور مطالب بود.سپاس از شما بابت وقتی که برای تهیه این مطالب مفید میذارید.?

شیائومی واقعا حرف نداره، داره میزنه رو دست همه شون????

باسلام خدمت دوستان عزیز من 6ماهی میشه که ی گوشی شیومی تهیه کردم و ازش استفاده میکنم تا چند وقت پیش هیچ مشکلی نداشت اما چند روزه که از مصرف باتریش راضی نیستم و خیلی زیاد باتری مصرف می‌کنه اگر میشه ی توضیحی در این باره بدین ممنون

تنها عیب نوت ۸پرو ضعیف بودن باتریش هست.مال همه همینجوریه

برا کم شدن مصرف باتری شیائومی قسمت تنظیمات سریع رو از بالای صفحه بکشید پایین.گزینه بهینه ساز باتری رو فعال کنید.میبینید رنگ علامت مقدار شارژ باتری نارنجی میشه .من با این روش ۲۴ ساعت بطور مستقیم از اینترنت و بازی انلاین و… استفاده میکنم بدون خاموش شدن

محمد یاسین میرزایی
۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۲۲:۱۷

از قسمت تنظیمات شارژ فوری رو خاموش کن دست میشه

سلام. ممنون از مطلب مفیدتان
من گوشی نوت 9s 128 گیگ دارم قبلاً وقتی توی فضای اسکای روم کلاس داشتم با استفاده از گزینه ضبط نمایشگر کلاسها را ضبط می کردم ولی چند روزه وقتی ضبط نمایشگر را روشن میکنم در صدای کلاس اختلال ایجاد میشه و صدا قطع و وصل میاد و تا که ضبط نمایشگر را خاموش میکنم درست میشه میشه می‌خوام بدونم چرا اینطوری میشه لطفاً راهنمایی کنید.سپاسگزارم

باید نسخه بروزرسانی گوگل کروم رو حذف کنی تو app info کروم برو و اپدیتشو حذف کن درست میشه

سلام میخاستم ببینم با گوشی شیائومی نوت ۹ اس چجوری به تلویزیون وصل شم؟؟؟؟ بدون کابل رابط

بازتابنده رو روشن کن

سلام گوشی من شیائومی ردمی نوت 9 هست و میخوام که از اسپیکر مکالمه هم صدا بیاد

یعنی هم بلند گوی خود گوشی و هم بلند گوی بالا صدا بشنوم

ایا همچین قابلیتی هست؟؟

چطوری باید شماره ی تلفن جدید سیو کنم هر کاری میکنم سیو نمیشه

سلام تو قسمت مخاطبین ،بالا نوشته شده ایجاد مخاطب جدید ،رو همون بزنید دیگه بقیه اش راحته،گوشی من نوت ۹ پرو هست اینطور هست،نمیدونم مال شما این قابلیت رو داره؟

راه دیگه اش هم از قسمت صفحه کلید ،شماره رو تایپ میکنی،بالای صفحه میاره ذخیره شماره ،روش میزنی ،اسم مخاطب رو تایپ میکنی و تمام

سلام من یک شیایومی نوت ۹پرو دارم مدتی صفحه نمایشش پرت پرت می‌کنه لطفا،کمکم کنید که چکار کنم برم نمایندگی بااین آدینه لطفأراحنماییم کنید بسیارتشکرازهمه شما

من گوشیم شیائومیه نوت ۸ پرو ،نوتیفیکشن زنگش رفته نمیتونم بیارم .وقتی گوشیم زنگ میخوره و من ندیدم نمیتونم متوجه بشم تا وقتی برم تو لیست تماس.بیاد چیکار کنم؟؟هرجا میبرم نمیتونن درستش کنن!

شما باید به قسمت تنظیمات برید، احتمالا توی قسمت اعلانات برنامه ها ، اجازه دسترسی به اعلان زنگ هاتون رو متوقف کردید

برو توی تنظیمات گوشیت بعد برو توی بخش تماس اگر پیدا نکردی بزن توی جستجو جو ی صفحه باز میشه میری ی دونه مجوز به گوشی میدی که تماس ها از چراق ال ای دی و از صفحهی قفل استفاده کنن واسه خبر دادن به شما ،،،،،
ی مطلب دیگه برو توی اعلان ها فکر کنم که مجوز آگهی شناور رو غیر فعال کردی

تو تو تنظیمات گوشی وارد گذینه اعلان ها میشی. یا توی برنامه ها گذینه اعلان هست یا جای دیگه. وقتی واردش شدی برو گذینه ی تلفن رو پیدا کن. وقتی بازش میکنی نوشته نوتیفیکشن یا همون اعلانات. بزن روش ی صفحه میاد جلوت که تیکشون رو باید روشن کنی

سلام
من نوت ۹اس دارم وقتی به گوشی هندزفری میزنم بعد چند روز موقع تماس صدای کسی که پشت خطه واسه من نمیاد بهم گفتن که کلا نباید به این گوشی هندزفری بزنم .این درسته آیا؟؟

خیر درست نیست

اگه کسی ازدوستان سردرمیاره شمارش بده ازش بپرسم

09020351741

سلام ممنون ازتون..یسوال داشتم اینکه این حساب Miکه فعال شده چجوری غیرفعالش کنم گذروازشم فراموش کردم

من نمی‌دونم که چه جوری اینترنت رو 4.5G بکنم

سوال منم هست

اینترنت 4.5gهست فقط محلی که هستین اینترنت پرسرعت ندارع ولی برین تهران 4.5gمیشه

سلام…آیا گزینه 9 توضیحات مقاله باعث زودتر خالی شدن باتری میشود یا خیر؟…ممنون میشم جواب بدید چون برا من ردمی نون 9 پرو هست و نگرانم شاید در اثر استفاده زیاد از دکمه پاور حسگر اثر انگشت آسیب ببینه

خیلی عالی بود مرسی بابت مطلب خوبتون

سلام مطالب خیلی مفید بودن ممنون،من ۲ روز که نوت ۹ پروخریدم ولی وقتایی که با نت خط می خوام به googleمتصل بشم میگه آفلاین هستین لطفاً راهنمایی کنید.

باید بری تو تنظیمات بعد سیم کارت ها بعد نام نقات دستیابی بعد گزینه پروکسی رو کامل پاک کن بعد هم گزینه درگاه رو پاک کن بعد روی سه نقطه بزن بعد بزن ذخیره درست میشه

مرسی ازتون

سلام ممنون از مطالب مفیدتون،یه سوال داشتم گوشی من شیائومی A3هست،یه مشکلی که داره اینه که وقتی هندز فری بیسیم وصله،وای فای دچار اختلال میشه،چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم

واقعا عالی بود من گوشیم همه‌ی این گزینه‌ها رو داشت ??

سلام. سپاس بابت نوشتار راهگشاتون.

سلام گوشی من شیائومی mi a3
ولی هیچکدوم از این تنظیمات رو نداره
باید چیکار کنم که بتونم این هارو برای گوشیم فعال کنم

من گوگل پلی ام بالا نمیاره چ جوری درسش کنم
۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۳

کمک

باید جیمیل داشته باشید.

سلام وقت بخیر گوشی نوت 9 پرو حافظه خارجی رو ساپورت نمیکنه یا باید فعال بشه؟

سلام وقتتون بخیر
وقتی هدفون می زنم صدای مخاطب ضبط نمی شود.ما مشاور هستیم باید برای راهنمایی چندبار مکالمه را گوش کنیم راه حل چیست.لطفا راه حل بدهید؟

برای شماره گرفتن ۱۱۰یا۱۱۸ی۱۲۳کلاشماره سه رقمی پیش شماره ۹۸را بگیرید مثل ۹۸۱۱۰

من گوشیم شیائومی ردمی نوت 8 پرو خوش لحال هرکس که شیائومی ردمی نوت 9پرد داره.نه که ناراضی باشم خداروشکر که گوشیم جدیده واسه 2020 هستش ناشکری نمیکنم ولی ردمی 9 پرو پیشرفته تر از 8پرو هستش البته زمانی که من این گوشی خریدم 4 میلیون سیقد هزارتمن دادم. ارزون خریدم خداروشکر مه زود خریدم
، ??Thanks Goooooodddd

سلام گوشیه من نوت هشت پرو هس یه ماهه خریدم مصرف اینترنتش زیاده میگن ب خاطر سرعتشه !لطفا راهنمایی کنید مشکل از گوشیه از چیه

همش رو میدونستم. فقط این رو میخوام بدونم چرا بعضی کار کرد هاش متوقف شدش انیمیشن آیکون ها قبلان همه آیکون های میرفتی داخل برنامه میمدی. بیرون تکون میخوردن مثل تنظیمات یا گالری، یا یاداشت، آب و هوا دوربین. اسکنر میرفتی داخل برنامه یا صفحه را چپ راست میکردی برنامه های گوشی خود به خود تکون میخوردن بهش انیمیشن میگن بعد از آپدیت دیگه کار نکردش بعضی از تم ایکون هاشون انیمشن دار باشن . اصلاً . یا یه برنامه رو نمیخاستی حذف کردنی مثل منور که کریسمس یا چهارشنبه سوری میترکونن تو هوااونجوری بودش به از آپدیت دیگه اصلا هیچ کدومش نبودش. لطفاً دوباره بذارید اون آپدیت رو ممنون.

سلام هرکاری میکنم نمیتونم دایرکت شیمیایی نوت۸روپیداکنم میشه راهنمایی کنین ممنون

سلام جالب بود باز هم از این گونه مطالب و نحوه استفاده از امکانات گوشی را ارایه نمایید سپاسگزارم

حاجی دمت جیز خیلی بدردم خورد اینایی ک گفتی.بعدشم نمیدونستم این توپ سریعشو من رفته بودم نرم افزارشو دان کردم ولی بازم بدرد نمیخورد تااین ک شما گفتی ک خودش داره و باید بری فعالش کنی.خدایی حلالت

گوشی من شیاومی نوت ۸هست چطور این خط زیر صفحه نمایشگر رو فعال کنم

حسام سلطانی
۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۰۱:۵۶

سلام آپدیت شیاعومی نوت 8کی میاد

خوبه شیامی ولی چرا بعضی وقتها هنگ میکنه مخصوصا وقتی عکس پرتره میخوای بندازی

با سلام من گوشی قبلیم سامسونگ بود 3رقم آخر هر شماره ای من که تو گوشیم بود میزدم کل شماره میومده بالا ولی شیائومی نمیاره چرا؟؟؟؟

من هم این مشکل رو دارم دوست عزیز اگر حرکت خاصی رو پیدا کردیدبه من اطلاع دهید

سلام من نوت ۹ پرو دارم زمان روشن بودن صفحه نمایش خیلی کمِ خواهشا یه راهنمایی بکنید که چجوری مدت روشن ماندن صفحه رو افزایش بدم❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

باید قسمت تنظیمات ،قفل صفحه برید گزینه اول مدت زمان رو زیاد میکنه

هیچ کدوم اینا رو نداشت گوشی من. گوشی من شیائومی می ای ترس Mi A3 لطفا برای اون هم مطلبی مانند این بزارید یک قابلیت داشت که از اشتباه خاموشش کردم و دیگر پیدایش نکردم اگه که در باره این گوشی من هم بزارید چنین چیزی واقعا ممنون میشم

اینا داخل می یو آی ۱۱ هم بودن

ببخشیدیه سوال داشتم.چراغ چشمک زن ردمی نوت ۹ چجوری فعال میشه…اصلا داره

یه قابلیت کمتر دیده شده هم که اگه میگفتین خوب بود، تمیز کردن اسپیکر هست. یه صدای بلند از اسپیکر به مدت سی ثانیه پخش میکنه تا اگه خاک گرفته خارج شه. کافیه برید توی تنظیمات و سرچ کنید: clear speaker

ترجیحا تو فضای باز و با ولوم بالا انجامش بدین

من ندیدم همچین چیزی.لطفا بیشتر توضیح بدید

سلام
گوشی من شیائومی ردمی 9 هست و وقتی اتصال داده یا کانون داغ رو روشن میکنم، به کسایی که وصل شدن دسترسی ندارم
چکار باید بکنم.

عالی بود
عاشق گوشیم شدم ایول شیائومی

دمت گررررم خیلی حال کردم مفید بود حسابی

یه سریاشو‌ میدونستم اما اون پیام اضطراری جالب بود، فقط یه سوال دارم من نوت ۹ دارم دوربین و نمایش ویدیوهاش باتاخیره، به روزرسانی کردم اما تاثیری نداشت میشه جواب بدین

چرا گوشی شیامی تماس ها ظبط نمی کنه یا اگر ظبط می کنه من بلد نیستم

سلام ممنون از مطلبتون گوشی من ردمی نوت ۹میخواستم بدونم حافظه پنهانش کجاست؟

منطقه گوشیتون رو رو هند تنظیم کنین

سلام لطفاً در مورد مخفی کردن فایل ها و عکس ها ونحوه در آوردن از مخفی توضیح بفرمایید

وقتی وارد گلری میشین قسمت البوم ها روی هر پوشه ای که با انگشت نگه داری پایین میاد پنهان کردن ولی اگه پوشه یمورد نظر توی سابر آلبوم هاست وارد پوشه بشید سه نقطه بالا زو بزنید واز سایر آلبوم ها خارجش کنی وقتی وارد صفحه اصلی شد مثل قبلی پنهان کنید برای نمایش دادن هم سه نقطه بالای گالری رابزنید گزینه تنظیمات رو انتخاب کنید وننایش فایل های پنهان رو بزنید

سلام
من نوت 8 پرو دارم تازه خریدم مشکلش اینه که در 80 درصد از مواقع در میانه تماس صوتی ارتباط قطع میشود ودوباره مجبور به تماس مجدد میشوم از لحاظ مکان هم مشکل ندارم من داخل شیراز هستم فرقی هم نمیکنه کجا هم باشم راهی داره ؟

سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم ضبط صدا هنگامی ک تماس برقرار میشود رو نمیدونم کجاست اگه میشه راهنمایی کنید با تشکر

واقعا باحاله

سلام.شیامی عالیه.از سامسونگ خیلی بهتره.من نوت 9اس دارم خیلی راضیم.

من انگلیسیم ضعیفه ای کاش فارسی میگفتیدمنوشو

مهمترین قابلیت گوشی شبائومی داشتن دو فضای کاملا مجزا بر روی گوشی هستش که محافظت از اطلاعات خصوصی و شخصی رو خیلی افزایش میده میتونید واتساپ شخصی تلگرام یا اینستای شخصی داشته باشید که فقط عده محدودی شماره شما رو داشته باشند

عالی بود ممنون

سلام خسته نباشید
کسی می‌دونه mi 11 می میاد ایران؟

سلام گوشی من. نوت 9s هست و این رابط کاربری رو دریافت نکرده شما میدونین چرا گوشی های مدل پایین تر از گوشی من دریافت کردن ولی گوشی من دریافت نکردده

سلام گوشیم شیائومی نوت9پرو
میخام نام مخاطب تغییر بدم ویرایش مخاطب نداره میشه راهنمایی کنید

سوال منم هست سایمان جان . لطفاً پاسخ این سوال رو در اولویت قرار بدید.سپاس

سلام من نت ۹ دارم برید تو بخش تلفن و مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید حاشیه‌ی تصویر جزییات مخاطب نوشته‌ـ ویرایش مخاطب‌ـ. توجه کنید که گزینه ویرایش در ۳ نقطه ای حاشیه ی بالا نیست.

سلام.من گوشی شیائومی نوت ۸ گرفتم دو سیم کارت ولی سیمکارت ایرانسلم(بااینکه سیم کارت روهم عوض کردم)کار نمی کنه،لطفا بگید چه کار کنم.

سلام عالی بود، اابته گوشی من هانر10لایت هستش، ولی 80 درصد این تنظیماتو داره

ممنون از توضیحات خوب شما.من۱۰روزپیشگوشیائومی نت۹پروگرفتم.ولی هرچه تلاش می کنم به وای منزل متصل نمیشه لطفاً راهنمایی بفرمائید

سلام.باسپاس از توضیحات خوب شما.من۱۰ روز پیش گوشی شیائومی نت۹ پرو گرفتم.اما هرچه تلاش کردم به وای فای خانه وصل نمیشه لطفاً راهنمایی بفرمائید

خیلی خوب و کاربردی بود

سلام خسته نباشید یه گوشی شیامی نوت 7دارم فورجی سیم‌کارت فورجی تنظیمات هم درسته ولی فورجی نمیزنه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
۵ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۹:۲۲

درخواست کمک

واقعا مطلب مفیدی بود و خیلی لازم بود قابلیت ها خیلی ممنونم گوشیه من ردمی نوت ۹ پرو

عالی بود .من که استفاده بردم در اولین فرصت این گوشی رو میخرم

سلام و خسته نباشید
یک سوال داشتم،گوشی من شیائومی نوت ۹پرو هس ولی در بخش lock screen موارد glance for mi و lochscren owner info وجود‌ ندارد،من چطوری می تونم این ها رو پیدا کنم و ازشون استفاده کنم؟
در ضمن ممنون از مطلب خوبتون

یه سری تنظیمات با عوض کردن منطقه یا همون region تغییر می‌کنه منطقه گوشی رو عوض کنید و یا آپدیت کنید

باید Miuiگوشیتون رو به ۱۲ ارتقا بدین ولی به نظرم باتری زیادی مصرف میشه

احتمالا miui گوشیتون رو آپدیت نکردین

باید منطقه یا ریجت رو روی هند تنظیم کنید

برو داخل بخش تنظیمات بیشتر و داخل بخش منطقه، منطقه گوشیتو ببر رو هند

منم همینو دارم.واس منم نداره??

واس منم اینطوری..فکر کنم برا این که رابط کاربری miui ۱۲.۵ رو دریافت نکردیم

باید ریجن گوشی رو توی ادیشنال ستینگ یا همون تنظیمات بیشتر روی هند بگذاری تا گلنس و والپیپر و گت اپس و چند تا برنامه دیگه و بازی بیاد….

سلام باید ریجن گوشیو بذاری رو هند

منطقه گوشیتو بزار روی هند

برای نشون داده شدن این قابلیت در منوی تنظیمات، باید region رو به india تغییر بدین. از قسمت additional settings می‌تونین این کار رو بکنین.

سلام باید بری توی تنظیمات و منطقه رو بزاری روی هند و خیلی از ویژگی ها برات بتز میشه

سلام از تنظیمات گوشی کشور رو بر روی هند تنظیم کن تا علاوه بر این دوتا گزینه به گوشیت امکانات دیگه ای هم اضافه بشه

باید miui گوشیت ۱۲.۵ باشه

سلام باید region رو بذارید روی هند تا glance for mi فعال بشه.!!__

خعلی مفید بود ولی لطفاً در باره مطلب اکثر گوشی های شیاومی که مشکل تماس با تلفن‌های ضروری مثل ۱۱۰ رو دارن ولی به حلال احمر وصل میشه واس راه حلش یه مطلب ارائه بدهید.

طی تماس های زیاد با اپراتور ها،اعلام کردن که این مشکل مربوط به گوشی هست ،این مشکل تو بعضی گوشی ها هست مثلا redmi note 6 pro ولی اخیرا تو بعضی مناطق این مشکل درست شده ولی به صورت کامل حل نشده

برای تماس با ۱۱۰ ، بعد از درج شماره ، علامت +بگذارید

فقط شیائومی ایول شیائومی

آره خیلی خوبه

مگه دارید خواننده و یا تیم مورد علاقتون رو تشویق میکنید؟!!!اونطوریه منم میگم ایول سامسونگ??سامسونگ بهتره از شیامی

عجب… به یکی ازدوستان گفتم نخرشیائومی گوش نکردرفت هفت هشت میلیون دادگرفت ب سه ماه نکشید شروع به هنگ کردن کرد… فقط وفقط هواوی روعشقه

اصلا هم اینطوری نیست من خودم ردمی نوت ۹ دارم ۶ ماهه دارم از این گوشی استفاده میکنم خیلی عالی بنظرم گوشی خوبیه چون من از گوشی خیلی کار میکشم گوشی قبلیم سامسونگ بود که کلا هنگ کرد بعد خاموش دیگه روشن نشد

عالی بود ممنونم

با سلام دستتون درد نکنه از توضیحات خوبتون .من که تازه ردمی نوت ۹ است گرفتم این تنظیمات بدردم خورد واقعاً حال میکنم را این گوشی.teshekkurker.

تازه گرفتی نمیدونی چه خبره منم روزای اول عاشقشم شدم بعد از ۳ ماه می‌دونی چه علتی کردی این گوشیو گرفتی

من هفت ماهه که گوشی شیائومی نوت ۹ دارم. و کاملا ازش راضی هستم. اگر شما توی سه ماه به مشکل برخوردی، پس حتما مواظبش نبودی.
گوشی شیائومی خیلی گوشی خوبیه.

مطالب بیشتر