گوگل مسنجر : پیام رسانی مجهز به هوش مصنوعی

سایمان دیجیتال ۲ دی ۱۳۹۴
گوگل مسنجر

شرکت گوگل برای رقابت با شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک ” گوگل مسنجر ” را منتشر می کند. این کمپانی با استفاده از علم هوش مصنوعی قصد دارد تجربه ای فراتر از یک پیام رسان معمولی را به طرفداران خود ارائه نماید. شما اولین کاربر اپلیکیشن گوگل مسنجر باشید برای تجربه مسنجری تلفیق شده با علم هوش مصنوعی با جزییات کاربردی این اپلیکیشن با ما همراه باشید.

” گوگل مسنجر”، “گوگل چت” ..؟! نام صحیح کدام است

شرکت گوگل که اکنون زیر مجموعه ای از هلدینگ آلفابت است قصد دارد با افزودن امکاناتی ویژه نظیر انجام پاسخ های هوشمند، وجود ربات چت (ChatBot)  و حتی قابلیت جست و جویی مشابه مرورگر گوگل را بدون تغییر عادت های محبوب کاربران هنگام استفاده از سایر نرم افزارهای مسنجری مثل استیکرها، شکلک و آیکون هایی کاربردی گوگل مسنجر را به بازار رقابتی دیجیتال عرضه نماید. جالب است بدانید که زمان دقیق انتشار این مسنجر و هم چنین تصمیم گیری نهایی در مورد نام آن به صورت موثق اعلام نشده است. با در نظر گرفتن سوابق کاری این کمپانی برجسته و مطرح در جهان در موفقیت این محصول شکی نیست. در واقعپیروزی شرکت گوگل در تمام محصولاتی که تا به امروز ارائه کرده است را می توان به عنوان گواهی بر موفقیت این مسنجر در نظر گرفت. گزارشات حاکی از این است که اقدامات ارایه این نرم افزار حدود یک سال است که به رهبری Nick Fox آغاز شده است.

گوگل مسنجر

این برنامه یک مسنجر است یا مرورگر … ؟!

و اما ویژگی خارق العاده و متفاوت این اپلیکیشن این است که کاربران قادر هستند به جای انجام جست و جو در گوگل به عنوان مرورگر رایج در همان محیط چت این مسنجر جست و جوی خود را محقق سازند.  به این صورت که مشابه ارسال پیام ها، استیکرها و شکلک ها می تواند سوال و عبارت مورد نظرخود را ارسال کرده و ربات این مسنجر نتایج جست و جو را برای کاربر فراهم آورد.

منبع : iclarified

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی