کیفیت دوربین آیفون مدیون بیش از 800 نفر است !!

سایمان دیجیتال ۱ دی ۱۳۹۴

کیفیت دوربین آیفون مدیون تلاش بی وقفه و شبانه روزی کادری بیش از  800 پرسنل متخصص است. در این خبر با جزییات تست های انجام شده بر روی دوربین شرکت اپل با ما همراه باشید. تیم کوک اسرار موفقیت کیفیت دوربین آیفون را فاش کرد.  این تیم بزرگ گروهی است متشکل از کارشناسان و متخصصان حرفه ای که به مدیریت Graham Townsend تمام زمان خود را وقف دوربین آیفون می کنند. جالب است بدانید به گفته Townsend پشت پرده کیفیت دوربین آیفون بیش از 200 ماژول جداگانه وجود دارد.

Graham Townsend افزود تیم متخصص ما با اجرای شبیه سازی ها و تست های حرفه ای مختلف عملکرد نهایی دوربین را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند. برخی از این تست ها بررسی کیفیت دوربین در تاریکی مطلق و روشنایی سپیده صبح است. تصور انجام تمامی این آزمایش ها در یک لابراتوار و با حضور بیش از 800 پرسنل قابل تحسین است.

کیفیت دوربین آیفون

کیفیت دوربین آیفون : 800 نفر شبانه روزی کار می کنند!

مسلماً سایر شرکت های رقیب نیز برای بهبود کیفیت دوربین خود مشابه این تست ها را انجام می دهند. وجه تمایز اپل وجود متخصصان متعدد در تیم فنی خود است که گواهی بر بررسی دقیق و موشکافانه کارشناسان تیم  است. تا به حال دقت کرده اید که محوریت اصلی و برجسته تبلیغات آیفون، کیفیت دوربین آن بوده است. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که آیفون در انتشار هر نسخه جدید ترقی چشم گیری در کیفیت دوربین خود عرضه نموده است.

شرکت اپل با ارائه کیفیت بالای خود جذابیت شرکت های رقیب را کم رنگ می کند. محبوبیت محصولات اپل به حدی رسیده که طرفدارانش گاه بدون بررسی دقیق جزییات فنی با اطمینان کامل خرید خود را محقق می کنند. به عنوان مثال محصول آی پد شرکت اپل به گونه ای چشم طرفدارانش را از عشق مملو ساخته که شخص بی دلیل روانه بازار شده و گاه بدون نیاز مبرم به یک تبلت محصول آی پد را خریداری می کند.

منبع : theverge 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی