هشدار گوگل به کاربران گوشی‌های جدید هواوی چیست؟

Sayman Digital ۵ اسفند ۱۳۹۸
کاربران گوشی‌های جدید هواوی

همزمان با ادامه پیامدهای ممنوعیت هواوی از سوی ایالات متحده آمریکا، گوگل بیانه‌ای را برای کاربران این غول فناوری منتشر نموده است که کاربران نباید اقدام به نصب فایل APK اپلیکیشن‌های گوگل روی گوشی‌های هواوی بپردازند.

جالب است بدانید که بزرگ‌ترین غول دنیای تکنولوژی درحالی این بیانیه را منتشر کرده است که اخیرا کاربران گوشی‌های هواوی سوالاتی مبنی براینکه دستگاه های تولید شده جدید و قدیمی پس از تاریخ 16 می 2019 ، امکان استفاده در کدام نقاط جهان را خواهند داشت و یا از سرویس‌های گوگل پشتیبانی خواهند کرد. از این رو برای اطلاع از پاسخ گوگل ما را در ادامه همراهی نمایید.

بنابر گفته گوگل، تمامی گوشی‌های هواوی که پس از تاریخ فوق منتشر شده باشند، مجوز دریافت سرویس‌های گوگل را نخواهند داشت. گوگل به کاربران گوشی‌های جدید هواوی که اقدام به نصب فایل‌های APK این اپلیکیشن ها کنند، هشدار می‌دهد که نه تنها این برنامه ها به درستی در گوشی‌ها اجرا نخواهد شد؛ بلکه امنیت خود دستگاه را زیر سوال خواهد برد. علاوه بر این موارد، امکان تغییر این اپلیکیشن ها و یا دستکاری شدن آنها وجود دارد و می توانند مملو از آلودگی‌های نرم افزاری باشند.

البته گوگل این اطمینان خاطر را به کاربران گوشی‌های هواوی می‌دهد که تمامی دستگاههای موجود در بازار، از تاییدیه Play Protection برخوردار می باشند و طبق برنامه، آخرین بروزرسانی‌ها را دریافت می کنند.

درنهایت باید به شما بگوییم برای اطمینان خاطر از اینکه گوشی شما دارای تاییدیه Play Protection می‌باشد، می‌توانید با دنبال کردن مسیر گفته شما در قسمت پایین، از این موضوع آگاه گردید. PlayStore> Setting> Play Protect certification> Device is Certifed

منبع:techradar

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی