چگونه یک جست و جو بهتر در پلی استور گوگل انجام دهیم

Sayman Digital ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

پلی استور گوگل میزبان بزرگترین کلکسیون اپلیکیشن های گوشی بر روی کره خاکی است. بنابراین حتما می دانید که این فروشگاه پلی استور یک برنامه پیش فرض برای کاربران اندرویدی می باشد.اگرچه نام این فروشگاه برگرفته از بزرگترین موتور جست وجو جهان یعنی گوگل است، بعضی اوقات پیدا کردن برنامه مورد نظر در آن مشکل می باشد.

در اینجا به برخی از نکته های نحوه جست و جو در فروشگاه پلی استور گوگل می پردازیم که این امر باعث راحت تر شدن جست و جو برنامه های مورد نظر شما می شود. بنابراین اگر شما هم نمی توانید برنامه مورد دلخواه خود را از پلی استور گوگل دانلود کنید، ما در اینجا به شما برخی از ترفندهای زیر را آموزش می دهیم:

ترفندهای نحوه جست و جو در فروشگاه پلی استور گوگل

نکته اول- چگونه تمامی اپلیکیشن های یک توسعه دهنده خاص را پیدا کنیم

اگر شما به دنبال اپلیکیشن های جدید با یک توسعه دهنده مشخص هستید، جست وجو راحتی را در پیش نخواهید داشت. بنابراین شما بایستی در فسمت جست وجو فروشگاه پلی استور گوگل نوشته زیر را تایپ کنید تا این که اپلیکیشن با توسعه دهنده مورد نظر خود را پیدا کنید.

نام توسعه دهنده مورد نظر:pub

توجه داشته باشید که شما در قسمت نام توسعه دهنده مورد نظر باید اسم مورد نظر توسعه دهنده را تایپ کنید. همچنین توجه کنید که این نوشته به حروف بزرگ و کوچک حساس می باشد. از فاصله هنگام نوشتن نوشته “:pub” استفاده نکنید و حتی موقع نوشتن اسم توسعه دهنده نیز از فاصله استفاده نشود.

جست وجو بهتر در پلی استور گوگل شماره1

نکته دوم- چگونه برای نام یک برنامه مشخص جست و جو کنیم

یکی از بزرگ ترین مشکلات در پیداکردن برنامه در فروشگاه پلی استور گوگل، این است که هزاران برنامه مشابه به برنامه مورد نظر وجود دارند. برای حل این مشکل، شما بایستی از علامت “” برای برنامه مورد نظر خود استفاده کنید. برای مثال اگر شما به دنبال برنامه تلگرام هستید بایستی آن را در داخل این علامت”Telegram” جایگذاری کنید.

جست وجو بهتر در پلی استور گوگل شماره2

برای ادامه این بحث با سایمان دیجیتال همراه باشید.

منبع: android.wonderhowto

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

۲ نظر در مورد چگونه یک جست و جو بهتر در پلی استور گوگل انجام دهیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنونم بابت آموزش،فقط اینکه گاهن بعضی برنامه ها رو هر کاری میکنم توی پلی استور پیداشون نمیکنم،میشه لطفن راهنمایی کنید.

درود خدمت شما.‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ شرکت گوگل در پلی استور عموما با توجه به منطقه ی فعلی شما برنامه ها را در دسترس شما قرار میدهد که گاها ممکن است برخی از برنامه ها را برای ما ایرانیان و یا حتی برخی از کشور های دیگر آزاد نگذاشته باشد از این رو شما باید قبل از ورود به پلی استور برنامه ی پیش نیاز اینکار را اجرا کنید(برنامه ای که به کمک آن محدودیت ها را کنار میگذارید) و سپس وارد پلی استور شوید.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی