چگونه با اپل واچ خواب خود را بهتر کنیم

shayan specter ۹ مرداد ۱۳۹۶
چگونه با اپل واچ خواب خود را بهتر کنیم

تاحالا به این فکر کرده اید که بتوانید با اپل واچ خود میزان خواب خودتان را اندازه بگیرید و برای آن برنامه ریزی کنید؟

خب، در پاسخ به سوال بالا، باید به شما بگوییم که دو راه کار برای بهتر شدن خواب شما با اپل واچ وجود دارد و در ادامه این راه کارها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

1-مقدار روشنایی و حجم باتری

قبل از نصب برنامه ای شما باید مقدار روشنایی صفحه نمایش و شارژ باتری اپل واچ را در نظر داشته باشید. البته شما باید قبل خواب ساعت را بپوشید. شاید در اول کار به نظرتان ناراحت کننده باشد ولی در طولانی مدت به پوشیدن اپل واچ خود عادت خواهید کرد.  مشکل دوم که باید حل کنید، صفحه روشن اپل واچ است بدلیل این که این قابلیت باعث میشود باتری اپل واچ شما به سرعت باتری خالی شود. برای خاموش کردن ویژگی روشن شدن صفحه هوشمند(Wake Screen)، روند Wake Screen>General را دنبال نمایید. شما باید هر شب روند گفته شده را انجام داده و هر صبح به حالت اولیه خود در بیاورید. درغیر این صورت اپل واچ شما زود خاموش می شود بنابراین هر شب 2 ساعت قبل از خوابیدن آن را شارژ نمایید.

2-برنامه های اندازه گیر خواب

ما به شما چندین برنامه پولی را معرفی میکنیم که برای دانلود آن ها شما به گیفت کارت های اپل نیازمند هستید.

1-Auto Sleep

این برنامه این امکان را فراهم می نماید که با پوشیدن ساعت خود هنگام خوابیدن، اطلاعات خواب شما را ذخیره و نمایش دهد. این برنامه هوشمند است، یعنی اگر اپل واچ خود را در شارژر بگذارید و درصورتی که شما بیدار باشید متوجه شده و خود را غیر فعال میکند. لازم است بدانید که شما میتوانید ساعات خوابیدن خود را به برنامه وارد کنید.

 

2-sleep Tracker

sleep Tracker یکی از برنامه های محبوب کاربران است که با قیمت نسبتا مناسب ولی با قابلیت های زیاد میباشد. یکی از کار های مهم آن، این است که به جز اطلاعات خواب، میزان عمیق بودن خواب، نور اتاق و سایر اطلاعات مرتبط با خواب را در اختیار شما میگذارد.

 

3-sleep watch

این برنامه نسبت به برنامه های دیگر گران تر است ولی هر چقدر پول بیشتری بدهید امکانات بیشتری هم دریافت میکنید. این برنامه حتی ضربان شما هم نیز در خواب میگیرد و یک لیست کامل از اطلاعات خواب در اختیار شما قرار میدهد.

 

منبع:Cnet

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی