چگونه اطلاعات گوشی اندرویدی را به گوشی آیفون انتقال دهیم

Sayman Digital ۷ آبان ۱۳۹۷
گوشی اندرویدی

اگر شما قبلا گوشی اندرویدی داشتید، اکنون یکی از گوشی های جدید اپل یعنی آیفون XR، آیفون XS و آیفون XS MAX خریداری کرده اید، مسلما بدنبال روشی برای انتقال اطلاعات خود از گوشی اندرویدی به گوشی iOS خواهید بود. بنابراین ما در اینجا اپلیکیشن “Move to iOS” را که اپل برای کاربران اندرویدی ارائه کرده است، معرفی می نماییم.

خرید گوشی های آیفون XS MAX | XS

چگونه از اپلیکیشن “Move to iOS”  استفاده کنیم

ابتدا برای استفاده از اپلیکیشن، آیفون شما بایستی در حالت پیش فرض کارخانه باشد(بدون راه اندازی و نصب برنامه). برای شروع کار ابتدا اپلیکیشن را از پلی استور دانلود نمایید.

بعد از دانلود برنامه، آن را اجرا نموده و سپس مراحل تا مرحله دریافت کد ادامه دهید. در این مرحله  کد را از گوشی iOS  در خواست می کند.

در ادامه سراغ گوشی iOS خود بروید و آن را راه اندازی نمایید.مراحل را تا جایی که به قسمت “Apps & Data” رسیدید، پیش ببرید. در اینجا 4 حالت برای وارد کردن اطلاعات وجود دارد که چهارمین مورد را انتخاب می نمایید.

بعد از انتخاب چهارمین روش، در صفحه نمایش آیفون، کدی را مشادهده می کنید که آن را باید در گوشی اندرویدی خود وارد نمایید. اکنون هر دو دستگاه آماده انتقال اطلاعات هستند.

در ادامه مراحل، در گوشی اندرویدی پنجره ای شامل عکس ها، مخاطبین، اکانت گوگل و بوک مارک ها به نمایش گذاشته می شود تا شما آنچه را که می خواهید و یا نمی خواهید را به آیفون انتقال دهید. بعد از اینکه اطلاعات را انتخاب نمودید، بر روی گزینه Next در صفحه نمایش گوشی اندرویدی ضربه بزنید. بعد از اینکه اطلاعات شما به آیفون انتقال یافت، بر روی گزینه Done ضربه بزنید تا برنامه بسته شود. اکنون سراغ گوشی آیفون رفته و آن را راه اندازی نمایید.

بعد از اینکه آیفون راه اندازی شد، پنجره ای مبنی بر اینکه آیا می خواهید اپلیکیشن های اندرویدی شما به این گوشی انتقال پیدا کند؟ در صورتی که شما گزینه تایید (ADD) انتخاب کردید، برنامه های رایگان اندرویدی که نیز در اپل استور وجود دارد، بروی گوشی به صورت خودکار نصب می گردد. البته لازم بذکر است، برای وارد شدن به برنامه های خود بایستی اطلاعات خود را دوباره وارد نمایید.

منبع:appleinsider

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی