چگونه آیفون زندگی شما را به نحو احسن مدیریت می کند

Sayman Digital ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
مدیریت یادداشت های روزانه با آیفون

مدیریت یادداشت ها و برنامه های روزانه با آیفون امکان پذیر است؟ در پاسخ به این سوال، تا حالا چندین بار اتفاق افتاده است که به دنبال کاغذ و خودکار برای یادداشت کردن یک نوت کلافه شده اید؟ مطمئنا هزاران بار اتفاق افتاده است. جالب است بدانید عموما از این نکته غافل می شوید که شما فقط و فقط قصد یادداشت کردن دارید و هدف از این یادداشت، به خاطر سپردن آن نیست. اما خودکار و کاغذ متعلق به گذشته می باشد و اکنون با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و بهره مندی افراد از دستگاه های هوشمند، شما می توانید با داشتن آیفون در جیب خود که شاهکاری از تکنولوژی است، زندگی خود را به نحو احسن مدیریت و برنامه ریزی کنید. برای این که بتوانید یادداشت های خود را مدیریت کنید به شما پیشنهاد می کنیم از اپلیکیشن Notes Lock استفاده کنید. زیرا این اپلیکیشن به عنوان یک دفترچه یادداشت با ویژگی های متنوع همیشه در کنار شما می باشد. دیگر نگران کاغذ و خودکار نباشید زیرا برنامه Notes Lock  همیشه همراه شما است.

 برنامه Notes Lock چگونه یادداشت های شما را مدیریت می کند؟

ثبت ورود به برنامه

خیال خود را از بابت امن بودن یادداشت های خود راحت کنید زیرا شما می توانید با انتخاب کردن سه نوع رمزگذاری ازجمله قرار دادن الگو، پین و یا ساختن رمز بسیار قوی، امنیت یادداشت های خود را بالا ببرید. علاوه بر رمزگذاری های مذکور، شما می توانید اثر انگشت خود را برای ورود به برنامه ثبت کنید. اکنون شما می توانید بدون هیچ گونه استرس و نگرانی از دست دادن اطلاعات، تمامی اطلاعات شخصی خود را در این برنامه یادداشت کنید.

دسته بندی یادداشت ها

شما به راحتی می توانید براساس مهم بودن یادداشت های خود، آن ها را با رنگ های مختلف دسته بندی کنید. علاوه بر این می توانید با اضافه کردن عکس و همچنین یادداشت های صوتی در راستای بهینه کردن یادداشت های خود قدم های بزرگتری بردارید. این برنامه از ویژگی های متنوع همچون انواع فونت ها و سایز های مختلف آن ها برخوردار است. حتی شما قادر هستید که با گذاشتن یک یادآور برای یادداشت های خود، به وعده های خود عمل نمایید.

لیست کارهای انجام دادنی

در این اپلیکیشن می توانید لیستی از کارهایی را که می خواهید در طی روز انجام دهید، تهیه کنید. در واقع شما می توانید دستور کاری از ملاقات ها و موضوعات مورد بحث خود را تهیه کنید، و بعد از انجام دادن هریک از کارهای خود، آن ها را تیک بزنید. با این ویژگی برنامه  Notes Lock شما می توانید برنامه روزانه خود را به آسانی مدیریت کنید.

ویژگی های متعدد امنیتی

برنامه Notes Lock از ویژگی های متعدد امنیتی برخوردار است. به طوری که اگر شما احساس می کنید کسی صفحه نمایش شما را زیر نظر دارد، می توانید با تکان دادن گوشی خود، به برنامه دیگر تغییر دهید و یا حتی می توانید با گذاشتن کف دست خود بر روی صفحه نمایش گوشی، دوباره به برنامه دیگر تغییر دهید. با توجه به ویژگی های گفته شده، برنامه Notes Lock از ویژگی های متنوعی برای مدیریت بهینه برنامه ها و یادداشت های روزانه شما، برخوردار هست.

منبع: drippler

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی