پیش فروش آیفون X بیشتر از انتظارات اپل بوده است

سایــمان دیــجیتال ۷ آبان ۱۳۹۶
آیفون X

ساعت ها پس از گذشت پیش فروش آیفون X ، شرکت اپل اعلام کرد که تعداد پیش فروش ها بیشتر از انتظارات بوده و این مورد نشان دهنده ی تقاضای بالا برای خرید این گوشی هوشمند می باشد. به گفته ی اپل، این پیش فروش، بزرگترین پیش فروش شرکت اپل تا کنون محسوب می شود و طبق اعلام آن، تعداد پیش فروش ها بسیار بیشتر از پیش بینی های این شرکت بوده است. وبسایت اپل اعلام کرده است که سفارشات جدید تا 5_6 هفته ی آینده عرضه خواهد شد.

پیش از این، تحلیلگران زیادی اعلام کرده بودند که اپل، در تولید دهمین گوشی هوشمند خود به مشکل برخورده و همین موضوع باعث خواهد شد که تعداد آیفون X های در دسترس تحت تأثیر قرار گرفته و کاهش یابد. مشکلات تولید آیفون جدید از دو قسمت اصلی شکل گرفته است: در ابتدا اعلام شد که تولید پنل های اولد بکار رفته در آیفون ایکس با مشکل مواجه شده است و پس از آن نوبت به دوربین TrueDepth رسید که وظیفه ی اصلی تشخیص چهره، بر عهده ی آن می باشد و فرآنید تولید آن، بسیار پیچیده و مشکل است. در صورت واقعیت داشتن این دو مورد، طبق اعلام تحلیلگران، تنها 10 درصد از گوشی های تولیدی موفق به عبور از استاندارد های سرسخت اپل شده و 90 درصد آن ها در خط تولید با شکست مواجه شده اند.

آیفون X یک هفته پس از روز پیش فروش، به فروشگاه های اپل راه خواهد یافت و تمام فروشگاه های رسمی اپل در آن روز از ساعت 8 صبح فعالیت خود را شروع خواهند کرد. تعداد دستگاه های موجود در انبار هر فروشگاه مشخص نمی باشد و خریداران امیدوارند با حضور به موقع در محل، بتوانند خرید موفقی داشته باشند.

آیفون X

به نظر شما آیا اپل موفق به مدیریت فروش آیفون X خواهد شد؟

منبع: PhoneArena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی