ویژگی های گلکسی نوت ۲۰ که آن را از سایر گوشی‌ها متفاوت می‌کند

فرهاد سعادت ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

چند وقتی می‌شود که سامسونگ نسل جدید گوشی‌های نوت خود را معرفی کرده است، که دارای ویژگی‌های حیرت‌انگیزی هستند. این ویژگی های گلکسی نوت ۲۰ آن را از سایر گوشی‌های هم‌رده خود جدا می‌کند و باعث می‌شود کاربران به خرید این گوشی و گوشی‌های هم خانواده‌اش ترغیب شوند. در این متن ویژگی های گلکسی نوت ۲۰ را معرفی خواهیم کرد.

دوربین، یکی از مهم‌ترین عناصر اثرگذار در خرید گوشی

همان‌طور که اطلاع دارید گلکسی نوت ۲۰ پرچم‌دار سامسونگ محسوب می‌شود و در تمام جوانب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی بالارده‌ای محسوب می‌شود. این حالت در دوربین آن نیز به وضوح دیده می‌شود. به گفته سامسونگ، گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا حین تصویربرداری، در عرض ۱۵ ثانیه، ۱۴ نوع تصویر متفاوت با شرایط متفاوت ثبت می‌کند و در نهایت بهترین آن‌ها به کاربر عرضه می‌کند.

دقت داشته باشید که این نوع تصویربرداری با حالت Burst Shot که پیش از این در گوشی‌ها دیده بودیم متفاوت است. چرا که در آن‌، در یک حالت خاص، به عکس‌برداری متعدد از سوژه می‌پرداختیم. ولی در این ویژگی از ویژگی های گلکسی نوت ۲۰، ۱۴ نوع تصویر متفاوت با شرایط و حالت‌های متعدد گرفته می‌شود. این حالت حتی در فیلم‌برداری گلکسی نوت ۲۰ نیز قابل استفاده است.

حالت Single Take

با استفاده از حالت Single Take در دوربین گلکسی نوت ۲۰، کاربر قادر خواهد بود تصاویر پرتره را ثبت کند. در این حالت از تصویربرداری، حالتی خاص برای بهبود تصاویر پرتره نیز در نظر گرفته شده است. این حالت، “Color Picking Portrait” نام دارد و این اجازه را به کاربر می‌دهد تا حین تصویربرداری پرتره و بوکه، تصاویر متفاوتی ثبت کند. به عبارت دیگر دست کاربر را برای انتخاب تصویر با بهترین رنگ‌پردازی و نور، باز می‌گذارد.

وای فای

راحتی استفاده از وای فای در سامسونگ گلکسی نوت ۲۰

از جمله ویژگی های گلکسی نوت ۲۰ می‌توان به راحتی استفاده از وای فای آن اشاره کرد. در این گوشی می‌توان رمزهای شبکه‌های وای فای متفاوت را بین گوشی‌های گلکسی به اشتراک گذاشت.

علاوه بر آن، متصل‌شدن به وای فای در مکان‌های عمومی نیز با استفاده از نمایش‌دادن اطلاعات لازم برای متصل‌شدن به شبکه و سرعت اینترنت ارائه‌شده در آن شبکه وای فای (قبل از متصل‌شدن) ، ساده‌تر از پیش شده است.

به اشتراک گذاشتن موسیقی

به اشتراک گذاشتن موسیقی توسط گلکسی نوت ۲۰

یکی از جذاب‌ترین ویژگی های گلکسی نوت ۲۰ ، به اشتراک گذاری موسیقی بین دو گوشی است. موسیقی پخش‌شده در نوت ۲۰ توانایی پخش از گلکسی بادز گوشی متصل به نوت ۲۰ را دارد. به عبارت دیگر می‌توان دو گوشی را به یکدیگر متصل کرد (که حداقل یکی از این دو گوشی نوت ۲۰ است) و با پخش موسیقی در نوت ۲۰، موسیقی را در گلکسی بادز متصل‌شده به گوشی دوم نیز شنید.

لازم به ذکر است که فعلا اطلاعاتی راجع به پشتیبانی از سایر هدفون‌ها در این قابلیت منتشر نشده است.

بیکسبی و کنترل فیلم در حال نمایش

بیکسبی که دستیار صوتی گوشی‌های جدید سامسونگ است، در نوت ۲۰ توانایی کنترل فیلم در حال نمایش را نیز دارد. به عنوان مثال، وقتی برنامه‌ای تلویزیونی در نوت ۲۰ در حال پخش است می‌توان با ذکر عبارت “Play This Show On TV”، برنامه را در تلویزیون تماشا کرد. برای تماشا کردن برنامه روی گوشی نیز می‌توان عبارت “Play This Show On Mobile Again” را گفت و از پخش‌شدن برنامه مورد نظر روی گوشی لذت برد.

فرامین صوتی علاوه بر موارد ذکر شده، توانایی انجام سایر کارها مانند توقف پخش ویدیو، سریع‌تر کردن سرعت پخش و برگشتن به ابتدای ویدیو را نیز برای کاربران نوت ۲۰ ممکن می‌کنند.

در نهایت باید به ممکن‌بودن ذکر نام برنامه و ویدیو به بیکسبی توسط کاربر و پخش آن توسط بیکسبی به کاربر را اشاره کنیم. به عبارت دیگر، اگر ویدیویی را دوست دارید در گوشی تماشا کنید، تنها کافی است نام آن را به بیکسبی بگویید تا آن را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پخش کند.

منبع: Samsung

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی