ویدئو کالبدشکافی گلکسی فولد

Sayman Digital ۲۰ مهر ۱۳۹۸
کالبد شکافی گلکسی فولد

اگر به خاطر داشته باشید، بعد از عرضه رسمی گلکسی فولد در اولین دفعه، این گوشی در قسمت نمایشگر دچار مشکل گردید و سامسونگ بعد از رفع مشکل نمایشگر، این گوشی را به طور رسمی وارد بازار جهانی نمود. اکنون می خواهیم نگاهی به ویدئو کالبد شکافی گلکسی فولد جدید داشته باشید که توسط یوتیوبر معروف Jerry Rig منتشر شده است. این بلاگر با هدف اینکه آیا میتوان بعد از جدا کردن نمایشگر ها، بازهم از سمت دیگر گوشی استفاده کرد یا خیر. برای پاسخ به این سوال، ما را در ادامه همراهی نمایید.

همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید،بخش اول این کالبد شکافی، مربوط به پنل پشتی می باشد که با گرما و ابزار مخصوص، نیمه دوم پنل که دوربین سه گانه درآن قرار دارد، به راحتی جدا می شود. در ادامه، نمایشگر بیرونی را مشاهده می کنید که به آرامی جدا می گردد و تنها توسط یک کابل متصل شده است. بعد از این مراحل، هردو برد اصلی گوشی را مشاهده می کنیم و دو باتری با ظرفیت های 2100 میلی آمپر و 2135 میلی آمپر ان را همراهی می کنند.

بعد از جدا کردن مادربردهای اصلی، مشخص می شود که شارژ این گوشی در پنل اصلی و سمتی که نمایشگر تاشو قرار گرفته، تعبیه شده است.

بعداز جداسازی پلاستیک دور نمایشگر، صفحه نمایش به راحتی از فریم گوشی جدا می گردد و نشان دهنده نازک بودن و آسیب پذیر بود نمایشگر گلکسی فولد است. در نهایت نگاهی به مکانیزم لولا این گوشی تاشو داریم که از سه قسمت تشکیل شده است و مقاومت خوبی را در برابر فشار از خود نشان داده بود.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی