واتس اپ برای همیشه رایگان شد

Sayman Digital ۲۸ دی ۱۳۹۴
رایگان شدن واتس اپ یرای همیشه

واتس اپ پیام رسان 19 میلیون دلاری حق اشتراک یک دلاری سالانه خود را حذف کرد. جان کوم بنیان گذار واتس اپ در کنفرانس DLD امسال این طور بیان کرد که حق اشتراک سالانه یک دلار آن چنان مبلغ هنگفتی نمی باشد اما با این حال افراد از این سرویس پیام رسان استفاده می کنند. بنابراین درصورتی که این سرویس پیام رسان بخواهد به رقابت با رقیبان خود بپردازد بایستی مانند سایر رقبا خود کاملا رایگان گردد.

آقای کوم اضافه کرد که این سرویس پولی سالانه به عنوان یک مانع برای کاربران است و پرداخت سالیانه یک دلار آنچنان بازده خوبی را به همراه نداشته و همیشه این سرویس این حس را به کاربران منتقل می کرد که شاید به طور ناگهانی از کار بیفتد. اگر شما با بیش از یک تلفن در واتس اپ بخواهید حساب ایجاد کنید حتما پیشنهادهای نسخه های پولی آن را د صفحه اول ثبت نام دیده اید.

خبر خوب این که تغییرات از امروز شروع خواهد شد و خبر بد این که اگر شما جزو آن دسته از کاربرانی هستید که دیروز ثبت نام کرده باشید ،پولتان برگشت داده نمی شود.خبری که کاربران نگران می کند این است که:

واتس اپ بدون جریان های درآمدی چگونه وضعیت خود را درفیسبوک مستحکم خواهد کرد؟

برنامه واتس اپ با وجود اینکه به نسخه رایگان تبدیل گشته است اما اجازه ورود تبلیغات به این برنام رایگان داده نخواهد شد. در عوض مدعی این امر است که ” ما ابزارهایی را تست می کنیم که شما را قادر می سازد تا به کمک واتس اپ با شرکت ها و شغل های مطلوبتان در تماس باشید”. همچنین به ظاهراین برنامه به منظور جذب اطلاعات کاربری بیشتر، عملکرد های بیشتری از گوشی شما را تحت کنترل خود در خواهد آورد. بسیاری از تجارت ها همواره از برنامه واتس اپ برای ارتباط با مشتریان  استفاده می کنند. بنابراین تغییر بسیار زیادی رخ نخواهد داد مگر آن که شما این شرکت ها را در آینده بیشتر خواهید دید.

منبع: appy-geek

 

 

 

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی