نگاهی به قابلیت جدید عکس زنده در iOS 9.3 داشته باشیم

Sayman Digital ۸ فروردین ۱۳۹۵
قابلیت جدید iOS 9.3

همان طور که می دانید با انتشار iOS 9.3 ، همه دستگاه های اپل به روزسانی شدند و از ویژگی های امنیتی و قابلیت های بسیار جذاب بهره مند گردیدند.

یکی از این قابلیت ها حالت تغییر شب می باشد که به شما این امکان را فراهم می کند که در هنگام شب مطالعه بهتر و خواب راحت تر با تلفن همراه خود داشته باشید. یکی دیگر از این قابلیت ها محافظت از اطلاعت شخصی با استفاده از رمزگذاری برنامه نوت در دستگاه های اپل می باشد.

قابلیت دیگری از iOS 9.3

یکدیگر از ویژگی های iOS 9.3 که به تازگی از این به روزرسانی کشف شده است،  این است که قابلیت ایجاد تصویر با کیفیت بالا از عکس زنده (Live Photo) می باشد.

قابلیت عکس زنده در ماه سپتامبر به همراه آیفون 6 اس و 6 اس پلاس معرفی کردید. این قابلیت به کاربر اجازه می دهد که هنگام عکس گرفتن، ویدئو کلیپی را از قبل و بعد عکس تهیه نماید.

از ماه سپتامبر تا به الان اگر می خواستید عکس معمولی بگیرید، بایستی قابلیت عکس زنده را خاموش می کردید. بدین معنی که باید یکی را انتخاب می کردید عکس زنده و یا عکس معمولی.

اما با iOS 9.3  هر دو آن ها را می توانید داشته باشید. در اینجا به شما نحوه فعال کردن این ویژگی را آموزش می دهیم:

  • زمانی که در گالری خود عکس زنده را مشاهده می کنید، بر روی گزینه به اشتراک گذاری ضربه بزنید.
  • با اسکرول کردن گزینه ها در قسمت پایین صفحه به اشتراک گذاری، گزینه Duplicate (دوبلیکیت) را پیدا کنید و سپس آن را انتخاب نمایید.
  • یک پنجره به سرعت باز می شود، که شما می توانید گزینه Duplicate as Still Photo را انتخاب نمایید.

قابلیت های iOS 9.3

در نهایت آیفون شما یک نسخه کپی از عکس مورد نظر خواهد ساخت که شما می توانید بدون دغدغه از دست دادن عکس زنده خود، آن را ویرایش و به اشتراک بگذارید.

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی