معرفی 5 برنامه یادگیری زبان برای آیفون

Sayman Digital ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
معرفی برنامه های یادگیری زبان

یادگیری زبان دیگر به معنای داشتن روح دیگر است» از گفته های شارلمانی یکی از بنیان گذاران امپراطوری رم می باشد.

یادگیری زبان یکی از فعالیت هایی است که روزانه به آن فکر می کنیم تا در اسرع وقت به آن بپردازیم، اما هیچ وقت این فرصت را برای خود فراهم نمی کنیم.اگر شما فرصت یادگیری زبان های دیگری را برای خود فراهم کنید مانند این است که در حساب خود پول پس انداز کرده اید. راحت ترین راهکار برای یادآوری انجام تکالیف روزانه، به صورت شفاف در کف دستان شما می باشد. ما در این بحث 5 برنامه یادگیری زبان را برای آیفون معرفی می کنیم. شما می توانید با انتخاب یکی از این برنامه ها، از همین امروز یادگیری زبان را شروع کنید.

Duolingo: برنامه یادگیری زبان به صورت رایگان

این برنامه آموزش زبان را شما بایستی در لیست برنامه های خود داشته باشید. زیرا این برنامه راحت ترین روش ها را برای آموزش زبان داردکه به صورت بازی طراحی شده است. آموزش این برنامه از دوره های مبتدی شروع می شود و شما را برای ساختن جملات ابتدایی تشویق می کند.

Memrise: برنامه آموزش زبان به صورت رایگان

این برنامه آموزش زبان به شما کمک می کند که با استفاده از فلش کارت ها، یادگیری خود را شروع کنید. رابط کاربری این برنامه به صورت هوشمندانه ای طراحی شده است که اگر کلمه ای را شما فراموش کردید، دوباره برای شما یادآوری می کند. این برنامه دارای هزاران زبان می باشد که دیتا بیس آن با استفاده از خود کاربران، همیشه در حال رشد است. جالب است بدانید که این برنامه به صورت آفلاین هم کاربرد دارد.

Babbel: برنامه آموزش زبان

برنامه Babbel یکی از گزینه های پولی این پنج برنامه می باشد. دانلود اولیه این برنامه رایگان است ولی لازم است بدانید که اگر نسخه پولی آن را دانلود کنید ماهیانه 12.95 دلار پرداخت خواهید کرد. روند آموزشی این برنامه به این گونه است که شما می توانید به دوره ها آموزشی 13 زبان دسترسی داشته باشید که شامل تمرین های رایتینگ، لیسینینگ، اسپیکینگ و ریدینگ می باشد. اگر در بخش یادگیری گرامر مشکل داشته باشید برنامه Babbel گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

busuu:برنامه آموزش زبان

یکی از نکات مثبت این برنامه، برقراری ارتباط شما با افراد بومی که زبان مادری آن ها، همان زبان مورد نظر شما برای یاد گرفتن است. شما می توانید تمرین های خود را به کمک بومی ها مرور کنید و در عوض برای دانش آموزان با زبان مادری خود یاد بدهید.لغات و دستورات گرامری را به صورت حرفه ای آموزش می دهد اما تمرین اسپیکینگ با افراد بومی، احساس واقعی تری را در دنیای واقعی به شما منتقل می کند. د ضمن این برنامه پولی می باشد ولی اگر هدف شما یادگیری زبان به صورت حرفه ای است ارزش دانلود کردن را دارد.

Linqapp: برنامه تبادل زبان

در این لیست Linqapp یک برنامه کاملا متفاوت است. اگر شما یک زبان آموز پیشرفته هستید به ویژه الان هم در یک زبان پیشرفت داشته اید می توانید نگاهی به این برنامه داشته باشید. حتی شما می توانید همه مواردی را که دوست دارید مطالعه کنید اما زمانی که مطالعه این بخش ها فرا می رسد، خود را محک بزنید که تا چه اندازه یاد گرفته اید.

برای یاد گرفتن زبان، شما می توانید در این برنامه عکس، صدای ضبط شده و یا کلمه مورد نظر خود را به صورت دستی وارد کنید. در این صورت شما پاسخ سوالات خود را از افراد بومی که از برنامه استفاده می کنند، دریافت می کنید.

اگرطرفدار این گونه موضوع ها هستید؟ ما را در جریان بگذارید تا در دفعات بعد برنامه های یادگیری زبان برای سیستم عامل اندروید را معرفی کنیم.

منبع: drippler

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

یک نظر در مورد معرفی ۵ برنامه یادگیری زبان برای آیفون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای بلک بری پاسپورت چی

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی