معرفی 10 اپلیکیشن ورزش در خانه

Sayman Digital ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

در اینجا شما را با اپلیکیشن های ورزش در خانه آشنا خواهیم کرد که در دسته‌بندی آموزشی، پرورش اندام، یوگا، مراقبه و درنهایت همه‌جانبه قرار می‌گیرند.

معرفی اپلیکیشن های ورزش در خانه

آموزشی

Adidas Training by Runtastic

این اپلیکیشن از برنامه‌های متنوع برای تمامی سطوح افراد مبتدی، متوسط و حرفه‌ای برخوردار می‌باشد که حداقل مدت‌زمان تمرینات ورزشی، از 7 دقیقه شروع می‌شود. جالب است بدانید که می‌توانید اکثر برنامه‌های ورزشی بدون استفاده از تجهیزات انجام دهید. همچنین اپلیکیشن ورزش در خانه Adidas Training by Runtastic بالغ‌بر 180 ویدئو آموزشی را برای شما ارائه می‌کند و اگر ازجمله افرادی هستید که برای شروع ورزش برنامه‌ای ندارید، می‌توانید با استفاده از امکانات داخل برنامه، ورزش را از صفر شروع کنید. همچنین لازم است بدانید که دانلود برنامه رایگان می‌باشد، اما برای دریافت امکانات بیشتر باید نسخه پولی آن را خریداری کنید.

Nike Training Club

این برنامه ورزشی با تمرکز بر نقاط مختلف اندام افراد، ورزش‌هایی را برای تقویت عضلات شکم، بازوها، شانه، پاها ارائه می‌کند. همچنین شما می‌توانید از سایر فعالیت‌های ورزشی مانند بوکس، یوگا، انعطاف‌پذیری، استقامتی و… بهره ببرید. علاوه بر این موارد، ویدئوهای مختلف آموزشی دیگری در آن درج‌شده است که از طریق صوت شمارا حین ورزش راهنمایی می‌کنند. درنهایت می خواهیم به یکی از ویژگی‌های جالب اپلیکیشن Nike Training Club اشاره ‌کنیم که اگر فضای شما برای انجام دادن ورزش کوچک باشد، تمریناتی برای فضاهای کوچک در این اپلیکیشن ورزش در خانه تعبیه‌شده است و همه موارد در آن کاملاً رایگان می‌باشد.

Johnson and Johnson 7-minute workout

جالب است بدانید که این برنامه تمرینات ورزشی متنوع در مدت‌زمان 7 دقیقه در قالب ویدئوهای آموزشی ارائه می‌کند و همچنین راهنمای صوتی شمارا در انجام دادن هرچه بهتر ورزش نیز کمک خواهد کرد. البته امکان افزایش مدت‌زمان ورزش در این برنامه وجود دارد و یا می‌توانید با ترکیب کردن حرکات، زمان ورزش خود را افزایش دهید.

پرورش اندام و بدن‌سازی

Jefit

همان‌طور که میدانید بدن‌سازی ازجمله فعالیت‌های ورزشی می‌باشد که باید حرکات را بانظم انجام شوند. ازاین‌رو اگر ابزارهای وزنه‌برداری در اختیارداشته باشید، این اپلیکیشن می‌تواند با ارائه تمرینات به طور منظم، نیاز شمارا تأمین کند. همچنین امکان دانلود رایگان برنامه برای شما فراهم‌شده است اما در صورت استفاده از امکانات درون برنامه‌ای، بایستی نسخه پولی را خریداری کنید.

Beginner gym workout – 4 days a week plan

شاید برای شروع ورزش، یادگیری فن‌های ورزشی زیاد از اهمیت بالایی برخوردار نباشد؛ اما اگر ورزش مورد نظر بدن‌سازی باشد، هرچقدر به جزئیات توجه کنیم، نتیجه عالی‌تر خواهد شد. این برنامه، وزنه‌برداری را از پایه به شما آموزش می‌دهد وحتی ابزارهای لازم را به شما معرفی می‌کند.

Kettlebell by Fitify

این اپلیکیشن ورزش در خانه تمرینات ورزشی را با استفاده از وزنه طراحی کرده است و برای انجام آن‌ها باید حتماً وزنه داشته باشید. همچنین ویدئوهای آموزشی با حجم پایین در داخل برنامه وجود دارد که اگر از داده تلفن همراه استفاده می‌کنید، حجم زیادی از اینترنت را مصرف نخواهد کرد. لازم است بدانید که این برنامه به شما اجازه می‌دهد، با استفاده از تمرینات مختلف، تمرین مناسب با نیاز بدن خود را شخصی‌سازی کنید و یا از تمرینات آماده بهره‌مند گردید. دانلود برنامه رایگان می‌باشد اما برای استفاده از سایر امکانات، نسخه پولی آن را باید خریداری کنید.

یوگا

Daily yoga

این برنامه ورزش یوگا شامل ویدئوهای آماده می‌باشد که برای سطوح مبتدی و حرفه‌ای قابل‌استفاده است. بالغ‌بر 500 حرکات تمرینی، بیش از 70 برنامه تمرین و 500 برنامه آموزش، پلاس و تمرینات مراقبه از دیگر امکانات داخل برنامه می‌باشند. همچنین شما می‌توانید تمرینات را با استفاده از آموزش‌های تصویری و یا صوتی انجام دهید و برای دریافت ویژگی‌های بیشتر این اپلیکیشن، باید آن را خریداری کنید.

Yoga studio

این برنامه یوگا منبعی جامع از تمرینات یوگا و مراقبه می‌باشد که با استفاده امکاناتی چون آموزش دقیق حرکات، ویدئوهای آموزشی، زمان بندی کردن و… یوگا را یاد بگیرید.

Headspace

در این برنامه بیش از 500 تمرین مراقبه تعبیه‌شده است که برای کاهش استرس، بهتر کردن خواب و آگاهی ذهن طراحی‌شده‌اند و متناسب همه افراد می‌باشند.

Calm

این برنامه تمرینات مراقبه را در مدت‌زمان‌های سه الی 25 دقیقه‌ای ارائه می‌دهد و موضوعاتی مانند کنترل اضطراب و تشویش، شکستن عادت‌ها،بخشش،سپاسگزاری و… را دربرمی گیرد. لازم است بدانید تعداد نسبتاً زیادی از تمرینات رایگان می‌باشند و به‌راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

ورزش همه جانبه

Aaptiv

زمینه تمرینان ورزشی این اپلیکیشن گسترده می‌باشد و می‌توان اکثر ورزش‌ها را در آن پیدا کرد. جالب است بدانید که برخلاف سایر اپلیکیشن های ورزشی که بیشتر به محتوای تصویری اهمیت می‌دهند، برنامه Aaptiv بروی محتوای صوتی تمرکز دارد. به‌طوری‌که تمامی تمرینات ورزشی آن صوتی می‌باشد و تنها ویدئو چنددقیقه‌ای برای آموزش تمرینات در اپلیکیشن قرارگرفته است.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی