معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

Sayman Digital ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

ارتباطات یکی از کلید های موفقیت خانواده می باشد و جالب است که تکنولوژی یکی از بزرگترین حامیان ما برای برقراری ارتباط با یکدیگر می باشد. منظور از ارتباط فقط گفتگو با یکدیگر نمی باشد بلکه یک ارتباط خوب در خانواده  چیزی بیشتر از صحبت و گفت و گو و پرسیدن جزئیات از یکدیگر و یا به اشتراک گذاشتن  راحت اطلاعات می باشد.

این ارتباطات در خانواده می تواند از انگیزه کودکان گرفته تا انجام کارهای روزمره شان و شناسایی بهترین زمان برای برقراری تماس با پدر خانواده باشد. همچنین مناسب ترین ابزار برای جلوگیری دعوا و مناقشه و مطمئن شدن از وجود محیط سالم در خانه است.

اپلیکیشن خانواده در امنیت (FamilyInSafe)

این اپلیکیشن یکی از آخرین برنامه در لیست برنامه های مدیریت احتیاجات خانواده می باشد. در مقایسه با گزینه های قدیمی تر، برنامه FamilyInSafe در ویژگی های خود محدودتر شده است اما این محدودیت باعث شده است که به راحتی از آن استفاده کرد. فقط کافی است که ثبت نام کنید و اعضای خانواده و یا دوستان خود را دعوت نمایید.

این برنامه دارای پنجره گفت و گو به همراه یک ویژگی منحصر به فرد می باشد. این ویزگی یک نقشه است که مکان فعلی افراد را نمایش می دهد. علاوه بر این برنامه FamilyInSafe همچنین از یک لیست کار به طور پیش فرض برخوردار می باشد. بنابراین هرکسی می تواند لیستی از خرید خود را به آن اضافه نماید و یا والدین می توانید لیست کارهایی را که قرار است در خانه انجام گردد را به آن اضافه نمایند.

معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

لینک دانلود برای iOS

لینک دانلود برای اندروید

اپلیکیشن ChoreMonster

صحبت از کارهای روزمره که می شود، برنامه ChoreMonster یکی از بهترین ابزارها برای استخدام کسانی که از نعمت داشتن فرزندان جوان بهره مند هستند، می باشد. فقط کافی است که کارهای روزمره را لیست نمایید و آن را به فرد مورد نظر اختصاص بدهید و در نهایت یک زمان مشخصی را برای پایان دادن کارها تنظیم نمایید. انجام دادن وظایف باعث جمع آوری امتیاز برای فرد مورد نظر است. این امتیازات می تواند به عنوان جایزه درنظرگرفته شود.

جایزه می تواند هرچیزی به جز پول باشد. به عنوان مثال می تواند در هفته یکبار برای تماشا تلویزیون بیدار بماند. یکی از ویژگی های این برنامه این است که اگر شما با یک حساب کاربری بزرگسال وارد برنامه شوید، کودکان شما نمی توانند برنامه را فریب دهند، مگر اینکه شما واقعا ثابت کنید که آن ها کارهای روزمره خود را انجام داده اند.

لینک دانلود برای iOS

لینک دانلود برای اندروید

لینک دانلود برای ویندوز فون

برای ادامه مطلب با ما همراه باشید.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی