معرفی برنامه Sleepytime ، به موقع بخوابید و سروقت بیدار شوید.

سایمان دیجیتال ۲۹ اسفند ۱۳۹۴

به موقع خوابیدن و سر وقت بیدار شدن

در انجام کارهای روزمره، چیزی مهم تر از داشتن یک خواب راحت در شب نیست. البته ناگفته نماند صبح بعد آن روز بیدار شدن با انرژی و وضعیت مناسب، موجب خواهد شد شما نهایت استفاده را از یکی دیگر از روزهای زندگی خود ببرید. متاسفانه بنابر مشکلات فراوان، برای بسیاری از افراد این امر به آسانی امکان پذیر نیست. در این مطلب برنامه ی Sleepytime ما را در انجام هر چه بهتر به موقع خوابیدن و البته سروقت بیدار شدن کمک شایانی می کند.

Sleepytime چیست ؟

Sleepytime برنامه ای است که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده تا کاربران این برنامه را قادر سازد در میان سیکل های منظم خوابیدن، بیدار شده و در نهایت هر روز صبح، کاربر با یک ذهن بسیار آرامتر از پیش، شروع فعالیت روزانه ی خود را رقم زند. این برنامه که تا دیروز به قیمت یک دلار خریدنی بود، برای مدت محدودی رایگان شده و ارزش امتحان کردن را دارد.

هر زمان که شما می خوابید، شما وارد سیکل هایی از خوابیدن می شویدکه هر کدام در بهترین حالت می توانند 90 دقیقه زمان ببرند. هر چند در ظاهر شما ساعات بسیاری در حال خوابیدن بوده اید اما بیدار شدن در میان یکی از این سیکل ها، موجب بی کیف شدن و خستگی شما خواهد شد. در این میان Sleepytime شما را برای کنار آمدن هر چه بهتر با این موضوع همراهی خواهد کرد.

Sleepytime

Sleepytime چگونه کار می کند ؟

این برنامه با محاسبه ی زمان صحیح بیدار شدن و البته زمان صحیح به خواب رفتن و همچنین اینکه زمان مناسب بیدار شدن در حالتی که هم اکنون به خواب روید، با تنظیم کردن زنگ های هشدار، فعالیت خود را پیش می برد. به نقل از بلاگ نیویورک تایمز(لینک) این برنامه برای افراد منظم و دانش آموزان بسیار مناسب بوده و پیشنهاد می شود. امتحان این برنامه برای سایر افراد، ضرری نخواهد داشت.

سایر قابلیت های Sleepytime

از قابلیت های اصلی این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد.:

  • محسابه ی زمان صحیح بیدار شدن و خوابیدن برای دستیابی به یک حس فوق العاده
  • محاسبه زمان بیدار شدن در حالتی که هم اکنون به خواب بروید
  • تنظیم زنگ هشدار به ضربه بروی یکی از زمان های پیشنهادی برنامه
  • ویجت های اختیاری برای صفحه ی هانگی و صفحه ی قفل
  • موجود در دو پوسته ی روشن و تیره
  • (نسخه ی خریداری شده) ویجت های پیشرفته
  • (نسخه ی خریداری شده) فاقد تبلیغات

در حال حاضر می توانید آخرین نسخه ی این برنامه ی پولی را که به صورت موقت رایگان شده را از پلی استور گوگل (لینک دانلود) دریافت کنید.

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی